Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri psički sem zatipala bulo. Prosim pomoč.

Pri psički sem zatipala bulo. Prosim pomoč.

Imam 12 let staro zahodno belo višavsko terierko. Na trupu pri sprednji desni tački sem zatipala dokaj veliko bulo znotraj telesa (približno 2 cm). Tudi na pogled se jo vidi, saj je rahlo ven izbočena. Kar na lepem se je pojavila, saj jo vsak dan pobožam in bi jo takoj opazila. Ali kdo ve, kaj bi to lahko bilo? Pa ja ne kakšen tumor? 🙁

Jutri jo peljem k veterinarju, če ne bo bolje.

naš pes ima polno bul, vet pravi, da si lipomi, nenevarno

Psičko pelji takoj h veterinarju. Podoben primer smo imeli mi z našo psičko mešanko. Pred enim letom sem opazila, da je z njo nekaj narobe. Na spodnjem delu trebuha smo zatipali bulo, ki pa jo je bolela. Bila je operirana, kar nekaj časa je bila tudi obvezana, mazala sem jo s posebno mastjo, vsaj en mesec smo ji dajali antibiotike. Če ne bi ukrepali in jo peljali takoj, bi najbrž poginila. Želim vse dobro!

Če se bula premika in je direkt pod kožo, potem je verjetno lojnica. Ni nevarno, je pa nadležno. Če se drži mesa pod kožo, torej da se je ne da premakniti, pa le pojdi k vetu pokazat.

pojdi k veterinarju, tudi če se izkaže da ni nič, boš vsaj pomirjena.
našemu se je tudi naredila bula, ugotovili so da je maščobna..bi bilo pa fajn uporabljat izdelke za preventivo od My lovely pets, našemu je svetoval veterinar, moram pohvalit da je dobra zadeva

Če te tako zelo skrbi, da že drugič sprašuješ, se sprašujem, kako to, da še nisi šla k veterinarju.

Naš muc je imel bulo, dlaka je postala redka, trda, ščetinaste. Imel je veliko željo po hrani, a pojedel ni potem nič. Bil je tumor v trebuhu, zadnji študij.

K sreči ni bilo nič hujšega. Kot kaže, se je nekam zbodla in se ji je vse skupaj vnelo. Zdaj ji moram dajati antibiotike in na bulo občasno dajati tople obkladke.

Kar kamen se mi je odvalil od srca. 🙂


Super! Me veseli! Se veliko veselih let druzenja z njo!


Super! Me veseli! Se veliko veselih let druzenja z njo!
[/quote]

Hvala!

New Report

Close