Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož in twoo

mož in twoo

Odkrila sem, da je mož prijavljen na portalu twoo. Napisano ima, da išče zmenke in sliko zraven. Nima svojega pravega imena.
Za kozlat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zakaj si ti na tem portalu?

Na Twoo, Kupid in podobnih portalih je tega ogromno. Pretežno poročeni moški tam gor visijo in iščejo seks. Tako da ni edini. Ogromno jih je.

Prijavi se se ti in ga povabi na zmenek.

Prijavi se ti pod drugim imenom in sliko, izvedi, kaj so njegovi nameni. Potem pa se enkrat dobita, še boljš, če imaš kako pričo zraven, prijateljico, sestro ali mamo, da ne bo potem natvezil, da si bila ti kriva za razhod.

Drgač pa je zelo dosti takih moških, imam odprt profil na twooju, sem samska, in ti moški kar težijo, čeprav mi v profilu piše, da naj zasedeni naredijo obvoz, očitno pač probajo, oni bi vse kar leze.

Ne vem sicer kako gre to danes, ampak pred leti sem naenkrat bila kao član na tem portalu, s sliko in imenom, pa nisem tudi slučajno ne odprla profila tam. Ne bi niti vedela, ampak je na srečo priletelo v spam na gmail, da hoče en sodelavec navezati stike z mano. Slika je bila vzeta iz google chat profila, mislim, da se je tako reklo klepetalniku pred tem sedaj, vezan pa je bil profil na regularni mail. Sem prepričana, da je šlo za googlovo zlorabo podatkov. Zahtevala sem pojasnilo in izbris, no, izbrisali so me (upam), pojasnila pa nisem dobila.
Če želiš biti prepričana, da je zlonamerno, naredi kot ti nekdo svetuje – svoj lažni profil in v akcijo

ta twoo je res kar nekaj, kar sam ti dela profile, denimo, imaš enega frenda, ki je prijavljen na twoo, pa kar dobiš mejl, da ti pošilja sporočilo in ko hočeš to prebrat, ti že naredi profil…

tvoj mož je lahko čisto nedolžen. Brisanje profila, ki ga naredijo avtomatsko, pa že zahteva nekaj znanja in lahko je tvoj možiček tu čisto nedolžen, ne išče drugih, kar samodejno je padel v sistem.

New Report

Close