Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako lahko Suzana Jaksic s starimi joski dobi moskega

Kako lahko Suzana Jaksic s starimi joski dobi moskega

Kaj menite kako zenskam to uspeva.

Ti si še bolj star in tvoja tut.

Za se kresnit, lahko vsaka baba dobi moškega, je lahko še tako grda.
Več od tega pa Suzana nima.

Hahaha, to ne bo ravno drzalo.

Moski, ki da kaj nase, ne gre z vsako. Sploh pa ne z starejso, ce lahko kadarkoli dobi mlajso in lepso.

Je pa res, da je pravih moskih v Sloveniji malo. 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Suzana je huda bejba, pred njo se lahko skrijejo 30 letnice. Ima manekensko postavo zelo lušten obraz in kot vem se je ne bi branil noben moški. Za sbojih 48 let, izgleda okoli 35. Mi ji rečemo slovenska Severina.

Googlife, a ti ne boš nikoli star?
In če boš, sklepam da boš takrat svojo sedanjo zamenjal za mlajši model?

Goodlife

Kaj ima stare samo joške?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj ima stare samo joške?
[/quote]

Ja ja. Ostalo je zamenjala pri remontu. Za joške je pa zmanjkalo financ. Tako, da tisti, ki ste pripravljeni donirat, se lahko obrnete direkt na njo, ali na friška remont doo.

Ene 38 let?

Suzi pa ima fajn joške!

Kaj enim ni jasno, vsaka ženska, sm, če hoče lahko dobi tipa. Ta kokoš se pa zna tržit in jebi ga, zgleda čist ok. za njena leta.


Pogotovo takvo budalo kot ste vi, ki jih ni malo. haha

Kaj šele 48 let ima?
Jaz se jo najbolj spomnim, ko se fotkala v bolnišnici, k je imela ene ginekološke težave. In takrat se je oglasilo ene par tipov, kako je smrdela.
Lohk špila pupico, lahko je sonček………… – je pa sinjora zelo butasta. Ma naj uživa – take imajo vedno družbo.

Mah, tisti tipi so nakladali. V reali lahko o njej in njej podobnih samo sanjajo, na spletu pa jezik otresajo. Tako je že od nekdaj: da je punca lahka so najbolj govorili tisti, ki jim ni dala. Fantje, ki jim je ratalo, so bili ponavadi tiho.


Pogotovo takvo budalo kot ste vi, ki jih ni malo. haha
[/quote]

To priča neko, kojeg ni jedna budala ne jebe pet posto na ovom planetu i na koga se svaki ker popiša, hehe…

https://govori.se/traci/domaci-traci/suzana-jaksic-joski-niso-umetni/
Po tem članku so še original…

Točno tako! Ta recimo vsaj dobro zgleda. So mi pa uganka katere, ki so tečne in nemogoče za prenašat pa ne samo da majo tipa, še rad jo ima. To mi je pa res uganka, kaj mu mora delat:-)

To priča neko, kojeg ni jedna budala ne jebe pet posto na ovom planetu i na koga se svaki ker popiša, hehe…
[/quote]

A je zabolelo Poayček? Malo špinačke v usta pa bo haha. Očitno jebeš, ker odgovarjaš. Ti pa si brezupen fukfehtar, ki te noben ne jebe 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To je šele tragedija.

Vaš link

A to je ta ofucana baba? haha

Baba je v živo res lepa, in prijazna. Moram reči, da je v Kopru, Pirtorožu njen izgled nadpovprečen. Kar nekaj tipov bi jo imelo, a njej ni do tega. Njen bivši mož, je pa še vedno fejst deda.

Točno tako! Ta recimo vsaj dobro zgleda. So mi pa uganka katere, ki so tečne in nemogoče za prenašat pa ne samo da majo tipa, še rad jo ima. To mi je pa res uganka, kaj mu mora delat:-)
[/quote]

Sej pravim, eni, kot, da ne znajo šeštet ena plus ena. Imam eno sosedo v bližini, ženska zoprna kot sto mater, že za pogledat, stara okol 70 let, vdova, polna nakita, skratka nič od nč od ženske. Pa se na vsake pol leta menjajo drugi tipi na njo, ji rihtajo okol hiše, prav vidi se, da jih totalno obvlada. Sicer nam, ki poznamo situacijo, zelo smešno ampak to je lep dokaz, da ta ženska zna s tipi, uporabi jih in jih zavrže, verjetno pa tipi, no, to so pač že starejši ljudje, računajo, da se bodo zasidrali v njeni hiši, hehe. Torej, samo volja ženske more bit pristna, da se ubada s tipi, pa ni zime za eskime, vedno se bo dosti interesantov našlo, da se motajo okoli nje.
Druge variante ni, kot, da se lepijo na njo pač preko oglasov, al ženitvenih ali takšne scene kot je ona/on, saj ni nobenega domačina.
ee, pa na ta zadnji stavek, še en komentar, poznal sem pač v svojem otroštvu, starješe ženske, pač matere mojih vrstnikov, ki so bile postavne, delavne, saj so hodile še v službo in lepe ženske, pa je imela ta ženska doma pijanca in nasilneže in živela z njim. PA sem videl, na drugi strani, res neprivlačne ženske, pa še zoprne za povrh, ki je samo gospodinjila doma in nikoli delala v fabriki, ki so imele pa ob seb spoštovanja vreden možakarje, skulirane in kulturne, tako, da, tud men ni to nikoli bilo jasno, kaj jim morajo te ženske delat, da imajo možakarji potrpljenje z njimi in ostanejo ob njih.
No, ta suzana mi res zgleda kokoš, pač po obnašanju ampak, tipa, sem pa več kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričan, da dobi za šalo malo, ker je pač naslov takšen in to verjetno še dost mlajšega, sej vidimo, kako tipi jokajo tukej, da ne morjo ženske dobiti.
Eni pač nimajo pojma o pojmu in real življenju.

A je zabolelo Poayček? Malo špinačke v usta pa bo haha. Očitno jebeš, ker odgovarjaš. Ti pa si brezupen fukfehtar, ki te noben ne jebe 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To je šele tragedija.
[/quote]

a to, da me je zabolelo, kar mi en brezveznik v virtuali brez obraza napiše, heh, človek, kje ti živiš…., o špinački, pa f fehanju pa toliko, lej, čeprav si čist mimo, ti jst resno odgovarjam, da špinače nimam rad, za f u k pa, če verajmeš al ne, sem imel jst več fehtanja, da žensko kresnem, kot, da bi jst njo fehtal in, seveda, raj nikol več v življenju ne f u k a m, kot, da bi prosil ženko za ta užitek, jst uživam in se družim samo z ljudmi, ki se z mano dobro počutijo, tako, ti je to v življenju, lole.

Stari joški so lahko še kako uporabni, nagubana hrapava koža, in ko ti ga da med take joške špricaš zeloooo hitroooo

Isto kot tipi s starimi jajci

New Report

Close