Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Denise Dame znova udari – tokrat s pesmijo!

Denise Dame znova udari – tokrat s pesmijo!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=vKiy_ud6kVQ

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kill it with fire before it breeds!

preveč časa … In ko ne vedo več, kaj bi še dali v javnost, da bi se še o njih govorilo in pisalo, ker jim to fila neizdelano samozavest.

Saj so že komentarji pod videom na Youtube odlični, ni treba nič več drugega pisat.

Naprimer -citirano:
“No otroci, zdej pa vidte, kaj alkoholizem pa droge nardijo človeku .”

Škoda našega/vašega časa za to poslušat in gledat.

nova
Uredništvo priporoča

Ne morem verjet,da ljudje to res poslušajo in dajejo pozitivne komentarje?Me je firbec matral in sami vzpodbudni komentarji.In kaj naj bi bilo tukaj tako zanimivega?Zakaj je ta ženska tako za nekatere zanimiva?Mi lahko kdo pove?

Spominja na slabo imitacijo od Matter 🙂

Ima pa j…ni da ni.
Po eni stran mi je ok ,ker ne sljivi žive sile ampak tera svoj stil. Kapo dol.
Po drugi strani pa se sprašujem ali ji je res treba vse to ?
Danes se svet drugače zabava. Vsi nekaj snemajo,objavljajo …pa če tudi je vse skupaj VELIKA neumnost.
Je pač tudi ona ena izmed mnogih.

Najbolj zanimiv je eden od komentarjev njenih sledilk, ki je izjavila, da je DD meduza, one pa njene kače…wtf? Upam, da je šlo za hec.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Odlična je, take talentirane zvezdnice ni bilo v Sloveniji že od … še nikoli. Dobre rime stresa, kapo dol. Pa versače plašč gor!

Murko varianta. Sam da on ni še zrel za psihiatrijo, tu je pa jasno kot beli dan…

Verjetno pove, kar tudi samo mislijo, predvsem mlajši.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kr neki. To ni nič

Dolgocajtna baba….zeeeeh

kako vam rata vedeti kdo je in kaj počne DD ☺

New Report

Close