Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ženske manipulirajo moške

Kako ženske manipulirajo moške

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Ko pri zenski odmislis pizdo, postane nemocna.
Izkoriscajo lahko samo obupane tipe.

Je ni zenske ki bi lahko mene zjebala. Mam prevec nastudirane.

Vaš link

Vaš link

Men se tega ne da gledat.

Važno, da kvokodakaš.

Zeeeh….

Dobra ženska manipulira, dober moški se pusti manipulirati.
Slaba ženska ne zna manipulirati, slab moški ne ve, da je zmanipuliran.
Dober moški dominira, dobra ženska se pusti dominirati.


Vaš link

Ko ženska pokoplje žensko haha.

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Komu se da to gledat????

Če se ti ne da, pač izkusiš v praksi. hehe

Kdor osnovnim zakonitostim dinamike odnosov med spoloma rece “manipulacija”, ta je ze temeljito ausglajzal.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vaš link

Je manipulacija del te osnovne zakonitosti. haha

nisem gledala nobenega videa, ampak kadarkoli slučajno pridem sem gor pogledat v zadnjih dneh – tako kot zdajle polno tem kako so ženske izkoriščevalske do moških, pa manipulirajo moške, pa itd. itn. vse najslabše o ženskah, moški so pa uboge žrtve…

meni se dozdeva,da je to vse isti avtor – pa bi imela zanj vprašanje – a svojo mamo tudi tako sovražiš, kot sicer vse ostale ženske na splošno. Potlej je ona tudi tovrstna prvoklasna izkoriščevalka,. manipulatorka moških – tvojega očeta in tebe, ker si ti tudi moški – po tvoje potem že mora biti tako…
al je samo tvoja mati svetla izjema – med vsemi ostalimi ženskami pr.aicami?


Jaz ne odpiram vseh tem, odprl sem samo to. Je pa tako da se tašče dobro zavedajo svojih snah, ker so iste. Hahaha
So celo ženske, ki imajo sinove in se bojijo zanj. Zna pa moja mama tudi biti krava. Zadovoljna?

Pa itak da je en in isti avtor, te dni ima navdih in štepa te “ženske so vsega krive” teme , kot po tekočem traku.
To so moški, ki trdno verjamejo, da je seks njegova ustavna pravica, da bi se moralo vsak dan ene 30 do 40 lepih, mladih žensk postavi v vrsto pred njegova vrata in pridno čakati, da si on izbere, katero bi. In potem, ko se to (spet madona) ne zgodi, napiše novo zgodbico z naslovom “zakaj ženske blablabla….” sem na MON in zanj je problem rešen.

Je pa hec…Zlata ribica ali preprost žužek ugotovita, da če po eni poti ne gre, je treba iti po drugi….tale gumpec pa nikakor ne. Jutri zjutraj bo spet čakal na voljne lepotice
pred svojimi vrati in bo spet besen, ker jih ni….

Da bi jih kdo izkoristil morajo tudi kaj imeti. Večina je povprecnezev in brez skrbi z njimi se ne morejo veliko okoristiti. O izkoriščanju najbolj nabijajo taki ki jih ženske nočejo in imajo izkoriščanje samo za izgovor. Kaj bojo pobrale takemu ki nič nima lepo vas prosim.
Se spomnim enkrat enega tepcka v eni družbi smo bili, ko je razlagal da mu je baba pol premoženja pobrala. Pa se je malo bolj razgovoril in povedal da sta skupaj kupila flet ona je dala svojo gotovino on vzel kredit.
Sem mu direkt povedala
Ljubček baba ti ni pol pobrala ona je odnesla s seboj samo tisto kar je bilo že njeno.
Seveda sem jaz pol vedno ta slaba in jih poslušam doma da naj jezik držim.


Ne je samo ta tema, oprosti tiste teme o snubljenju In plačevanju niso moje. Vas je že veliko delcev pogruntalo. Sploh pa imam rajši tvrd penis od raznoraznih mlahavih ženskic z umetnimi surovinami in kilometrov šminke na ksihtu. Si se zelo vstela. Pač sem te sreče. To temo pa sem odprl da vas spikam. Hehe. Vidim da pali.

New Report

Close