Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na Gorenjskem alkohol točijo celo 14-letnicam

Na Gorenjskem alkohol točijo celo 14-letnicam

Gostinci, kako vas ni sram?! Boli vas k.urac. Samo da dobite keš, čeprav je oseba mladoletna!!!! Marš!!!

Zate je pa zmanjkalo?

Današnje 14-letnice res ne kažejo več svoje starosti…

nova
Uredništvo priporoča

Jaz že dolgo ne hodim v lokale, golazen zaposlijo mlade, da jih izkoriščajo za minimalca ali še manj po vrhu vsega pa še otrokom točijo alkohol, golazen smrdljiva. Mnogi jih pa podpirate in hodite na kavice in pijače k tej golazni.

Na stajerskem je ze v zraku 0, 5 promile.

A zato mate pijačo lahko tolko razredčeno, da na gorenskem sploh ne prime:-)?

Lokali, bari itd. so vrhunske greznice pol-prostitucije in počasnega ubijanja ljudi. Lastniki najamejo in spolno nadlegujejo mlade študentke, te se seksualizirajo in postanejo praktično prostitutke, s tem mlada generacija jasno pokaže, zakaj so na tem svetu, da bogatim starejšim služijo kot objekti njihovega zadovoljstva. Da večina slovenskih deklet na eni točki v življenju doživlja polnočna otipavanje ogabnih impotentnih starih pijancev, je sramota in izrojenost prvega razreda, in značilna samo za nas.

Poleg tega so lastniki brez sramu, saj je na koncu dneva važno samo, koliko strupa uspemo prodati, ne tudi komu ga prodajamo (opitemu, resno opitemu, nekomu ki vozi, mladoletniku itd.), in to lahko vidi vsak, ki gre v povprečen slovenski bar ob vikendih popoldne in zvečer.

Če pivska kultura in bari iz mladih deklet ustvarijo prostitutke, pa iz mladeničev ustvari alkoholike in potencialne morilce. Večina umorov, ki se zgodi pri nas je povezana z alkoholom, mnogokrat pa se mi je že zgodilo, da sem pri belem dnevu naletel na dva ali po tri, štiri pijane mladeniče, nekajkrat so mi v pijanem stanju celo grozili s smrtjo in nasiljem, nekajkrat sem videl mimoidoče tudi klicat policijo. Človek, ki dela in je odgovoren pride domov iz službe, se sprehodi po ulici, na isti ulici pa neodgovorni in od lastnikov lokalov zadrogirani mladi grozijo s smrtjo in posilstvom mladenkam, potem ko so celo popoldne pijančevali po teh beznicah.

To je sramota, in nekaj česar v civiliziranih državah ne poznajo. Lastnike lokalov bi bilo potrebno stigmatizirat in vreči iz družbe, med njimi in zvodniki in dilerji namreč v resnici formalnih razlik ni. Če nič drugega, diler trave povzroči manj škode.

V lokalih se zaposluje zenske ker so magnet za pijance. Samske dece ko iscejo eno ki 8ur nima kam it kot da poslusa njihove probleme, pri cemer to pijanci dojemajo kot da so spoznali sanjski match ker jim nekdo koncno prisluhne. Lastniki lokalov pa boli njih…vazno da stranke prihajajo gledat njihove kelnarce. Tko da ja gostinstvo je neke vrsta prostitucija. Za ogled in pogovor s kelnarcami treba kupit nekaj pijac.

me res zanima, kje so inspektorji, ki bi podelili visoke sankcije ali celo zacasno zaprtje lokala v takih primerih. Gostinci pa za denar itak naredijo vse, pa ceprav na skodo mladih, perspektivnih ljudi, ki bodo v bodoce gradili naso drzavo. Mestni redarji so za par minutno prekoracitev parkirnine takoj na mestu in ti pisejo kazen, pa je samo pleh in beton…, ko zastrupljajo nase otroke pa nikjer nikogar.

Zate je pa zmanjkalo?
[/quote]

ono je folž, ker je nesrečnih tlinajst….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Haha. Mislis, da samo na gorenjskem tocijo alkohol 14-letnicam. Tudi na stajerskem se dobi alkohol pru 14 letih.
Pa verjamem, da v ljubljani in se marsikje

New Report

Close