Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moski ne zelijo resnih zvez?

Zakaj moski ne zelijo resnih zvez?

Mnozicni pojav danes.

Čakaj na boljši jutri.

Čakaj na boljši jutri.
[/quote]

Enkrat tudi ”jutri” zmanjka.

nova
Uredništvo priporoča

Zato, ker se nočejo vezat na lepljive babe, ki jih potem samo kradejo in izkoriščajo.

Želijo, sam ne s kakim babjim šusom pa jim ta izgovor še kako prav pride.

izgovori od njih ane da bo res tako? Jaz tudi mislim, da so njim bolj take ženske, ki se ne lepijo na njih in niso posesivne.

Cez eno leto bo uveljabljen druznski zakonik, z njim pa tudo predporocne pogodbe. Mogoce bo potem drugace, ko bo glede financnega dela jasno, da ni bistvo razmerja, kot je to zdj za nekatere zenske.

Od vezanja nimas nic.
Kvecjemu stroske pa probleme.

Vedno manj jih je”s karakterjem”.Vsi neki jebivetri.

Vedno manj jih je”s karakterjem”.Vsi neki jebivetri.

…nimajo jajc za prevzem odgovornosti……..

Pravih moških ni več.
Mama hotel. Mamica bo oprala posrane gate, mamica bo skuhala, pa pitala…Mamica bo za vse poskrbela…………
Današnji moški spol, ne bom jih imenovala moški, ker to niso…Luštno imajo svojo sobico in se nikamor ne premaknejo…Imajo računalnik, telefon, kar jim današnja povišana socialna omogoča, gredo na kakšen čik, pivo ali kofe,…In to je to. In se vrnejo v svoje sobice v Mama Hotel. Zakaj bi rabil žensko? Zakaj?


Kje ste pa to prave ženske? Sama katastrofa od katastrofe. Vse bi rade neke lepotce in bogataše, ko vam pa leta minejo, pa pridete jokat na Mon, kako ni tapravih moških za vas. Žensk vas je danes tudi samskih pri 30+, 40+ naprej sploh ne bom govoril, toliko kolikor vas nikoli v zgodovini ni bilo. Aja, se bo začel izgovor da ste danes samostojne in ne rabite moške. Preveč ste vse postale izbirčne in fine, zato se nam z vami ne ljubi več ukvarjati.


Kje ste pa to prave ženske? Sama katastrofa od katastrofe. Vse bi rade neke lepotce in bogataše, ko vam pa leta minejo, pa pridete jokat na Mon, kako ni tapravih moških za vas. Žensk vas je danes tudi samskih pri 30+, 40+ naprej sploh ne bom govoril, toliko kolikor vas nikoli v zgodovini ni bilo. Aja, se bo začel izgovor da ste danes samostojne in ne rabite moške. Preveč ste vse postale izbirčne in fine, zato se nam z vami ne ljubi več ukvarjati.
[/quote]

Vse je šlo k vragu…med spoloma…Se strinjam!
Razpaslo se je preveč svobode…Tako pri moških, kot pri ženskah…
Saj tudi za vas moške je ideal samo lepotica.. Ko ji oprsje samo gor stoji, ko ima ustnice našobljene, pa dolge nohtke,..pa,….Pa da so lasje dolgi, pa,……..
Jaz bi uvedla nazaj VOJSKO. Ženske pa malo prikovala nazaj na realna tla.

Vse je šlo k vragu…med spoloma…Se strinjam!
Razpaslo se je preveč svobode…Tako pri moških, kot pri ženskah…
Saj tudi za vas moške je ideal samo lepotica.. Ko ji oprsje samo gor stoji, ko ima ustnice našobljene, pa dolge nohtke,..pa,….Pa da so lasje dolgi, pa,……..
Jaz bi uvedla nazaj VOJSKO. Ženske pa malo prikovala nazaj na realna tla.
[/quote]
Ok, kakšna veza je med vojsko in med samostoječimi joški in ostalimi detajli… Lejte mamka, tečnob noben ne mara.

Vse je šlo k vragu…med spoloma…Se strinjam!
Razpaslo se je preveč svobode…Tako pri moških, kot pri ženskah…
Saj tudi za vas moške je ideal samo lepotica.. Ko ji oprsje samo gor stoji, ko ima ustnice našobljene, pa dolge nohtke,..pa,….Pa da so lasje dolgi, pa,……..
Jaz bi uvedla nazaj VOJSKO. Ženske pa malo prikovala nazaj na realna tla.
[/quote]
Se po večini strinjam z tabo. Ampak v današnjem času, neka ženska, ki izgleda povprečno, misli zase da je neka vrhunska lepotica, in da ona zasluži samo najboljše in najlepše moške. Tam nekje, pri 35 pa ugotovi, da tega lepotca zanjo ni nikjer. Ker take moške ni zanimala, ker so oni imeli veliko boljšo izbiro od nje. Potem se pa seveda začne: kako ni resnih moških za njih, kako jo osvajajo sami obupanci, mamini sinčki… Vse tisto kar je imela v mlajših letih na izbiro je ni zanimalo. Vsakemu je nekaj “manjkalo”. Take zgode smo na Monu videli že 100×.


Se po večini strinjam z tabo. Ampak v današnjem času, neka ženska, ki izgleda povprečno, misli zase da je neka vrhunska lepotica, in da ona zasluži samo najboljše in najlepše moške. Tam nekje, pri 35 pa ugotovi, da tega lepotca zanjo ni nikjer. Ker take moške ni zanimala, ker so oni imeli veliko boljšo izbiro od nje. Potem se pa seveda začne: kako ni resnih moških za njih, kako jo osvajajo sami obupanci, mamini sinčki… Vse tisto kar je imela v mlajših letih na izbiro je ni zanimalo. Vsakemu je nekaj “manjkalo”. Take zgode smo na Monu videli že 100×.
[/quote]

Larifari………
Prvo kot prvo. Kaj je za tebe povprečna ženska?
Zakaj misliš, da povprečna ženska misli, da izgleda lepotica iz filmov?
In vprašanje v postu je, zakaj moške ne zanimajo daljše zveze?

Larifari………
Prvo kot prvo. Kaj je za tebe povprečna ženska?
Zakaj misliš, da povprečna ženska misli, da izgleda lepotica iz filmov?
In vprašanje v postu je, zakaj moške ne zanimajo daljše zveze?
[/quote]
Tako je. Vprašanje je bilo zakaj moške ne zanimajo daljše veze? Zato tudi ne vem, zakaj si ti odgovarjala, kako ni danes pravih moških, zato sem ti tudi kontriral. Drugič se tudi ti drži teme in vprašanja, pa sem bom tudi jaz.

Resne zveze si želijo stare babe in mladi naivni fantje. tebi bi zdaj pasalo imeti resnega, ker ti ne ustreza več samskost. Po ddrugi strani pa malo starejsi moski, ki so prišli k pameti in mlade punce niso na strani resnih zvez.


Tako je. Vprašanje je bilo zakaj moške ne zanimajo daljše veze? Zato tudi ne vem, zakaj si ti odgovarjala, kako ni danes pravih moških, zato sem ti tudi kontriral. Drugič se tudi ti drži teme in vprašanja, pa sem bom tudi jaz.
[/quote]
ucka na
Ja..Bo držalo. Malo sva šla izven teme..
Ajde, drži se korenjak moj!
Uživaj!

Nekateri v resnici ne želijo met kakršnekolih romantičnih odnosov.

Ker se bojijo odgovornosti. Ker jim je lažje bit pod okriljem mame, kot pa v zvez, kijer bi bil on glavni in skrbel za familijo. Ker danes že 45+ letniki igrajo igrice doma in po službah, namesto, da bi bili skupaj s svojimi ženskami in delali na nasledstvu. Ženske bi morale biti ženske, nežni spol, in moški naj bo moški.
Tko so pa moški pomehkuženi, ženske prevzele vajeti in so možače, z možačo pa nben ne mara bit.

Torej moški, bodite moški!

Tako preprosto je.
Moški naj bo moški, ženska naj bo ženska. Pika Amen.


:-)) Čemu?

Odgovornosti se bojijo copatarji, ki od mame gredo k babi, z joške na joško.

resna zveza je želja starih osamljenih bab, copatarjev in mladih naivnih fantov. vsi ostali od tega bežijo.

New Report

Close