Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na kaj ste najbolj ponosni v zivljenju

Na kaj ste najbolj ponosni v zivljenju

Ce ste sploh na kaj?

A nimaš kaj bolj pametnega za počet?

Koga briga kaj si ti ustvaril v tvojem pateticnem bednim zivljenju, avtor?no KOGA???

Pri takem tipu vprašanja, se spoodbi, da najprej ti deliš na kaj si ponosen.
Torej?

Nima nic pa mal podjeba druge. Verjetno kak mulac okol 30ki se kar dobiva denar od starsev ali pa kak veseli ocka ki je nastepal par otrok in zdaj misli da je bog in batina mona. V resnici pa je gnoj.

Uf…. Tukaj si pa avtorica brcnila v meglo s tem vprašanjem, na tem forumu……….
…In naredila živčne tiste osebke, ki so ti odpisali…na njihov način…
Na kaj naj ima osebek, ki dnevno preživi ure in ure na tem forumu, biti Ponosen???
Po možnosti nimajo zaposlitve, živijo v mama hotelu, socialno imajo povišano…Superca!!
Ločeni,..kjer so jim bideji edina uteha,..So ločenci najbolj ponosni na otroka, ki zdaj nima očeta?? So brezdelneži ponosni, ker nimajo šihta? Ker je tem ljudem virtualni svet vse, kar se jim pač dogaja v življenju?

In v katero kategorijo ti spadaš? Aja, tebe sploh ni na monu polno luzerjev. Oprosti.

Najbolj sem ponosna, da sem KONČNO prenehala kadit. Zdaj za prvomajske praznike bo točno Eno leto! Juhu!!
Ker s temi pof”#### cigareti ni nič. NIČ od nič. Puhaš 3 eure pa pol v zrak….Za koga že?

NA MOJO VELIKO DRUŽINO…. kako je to lepo ko gledaš mladiče kako ti rastejo pred očmi:))


Ej stari, to se mi dopade. Vsa čast. Drži se.

Na ženo in hčerko.

Sram me je, da ste med normalnimi ljudmi tudi taki brez vsake kulture, brez vsake časti in brez vsake pameti.
Bodi raje tiho, če nimaš kaj odgovoriti.
Moj ponos je moja družina.

Hvala, ni bilo lahko ampak z trdno voljo se vse da 🙂

Čestitke! Samo pozitivno in pogumno naprej!
[/quote]

Na svojo diplomo in to da nisem postala poden od cloveka kljub brezposelnosti. In da sem pametna in se nikdar nem postavljala z tem kolk otrok imam…

New Report

Close