Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ponovno kava 50+

Ponovno kava 50+

Sedaj jaz prevzemam pobudo za srečanje. Tu ni izgovorov, ne morem, ker je petek, ura ni prava, je predaleč itd. Kjer je volja, je tudi pot. Vsi tisti nad 50 ali 60, leta pravzaprav niso važna in ki si res želite srečanje, se prijavite na moj gmail. Uro in kraj določimo naknadno, prilagodili se bomo večini, manjšina pa se bo pač morala nam. Pa da vidim sedaj koliko je korajžnih in koliko je takih, ki se skrivajo za raznimi vzdevki.
[email protected]

Mogoče pridem. Če mi bo ustrezal termin in kraj. Saj boste objavili tukaj?


Upam, da termin ne bo objavljen tukaj, v izogib firbcem namreč. Prijavimo se Zali in naj nas na mail obvesti o dnevu in uri.

nova
Uredništvo priporoča


Upam, da termin ne bo objavljen tukaj, v izogib firbcem namreč. Prijavimo se Zali in naj nas na mail obvesti o dnevu in uri.
[/quote]

Pa nič. Lepo se imejte.

Kraj in čas bom posredovala vsakemu posebej na njegov gmail, če se bo prijavil na moj gmail, ne bom objavila na javnem zato le brez strahu.

Zala, problemček imamo, ker smo razpršeni po celi Sloveniji in nekateri med nami so celo v tujini. Samo na tem forumu se lahko srečujemo in izmenjujemo mnenja.

drug drugega programiramo

Precej jih je po mojih informacijah iz Ljubljane, pa tudi naša Slovenija ni tako velika, da ne bi v 2 urah prišel iz enega konca na drugega.

Zala, imaš prijave na mailu.

Pa nič. Lepo se imejte.
[/quote]

Jaz vam tudi želim, da se imate lepo.

New Report

Close