Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera je vaša največja napaka, ki ste jo storili v svojem življenju?

Katera je vaša največja napaka, ki ste jo storili v svojem življenju?

Katera je vaša največja napaka, ki ste jo storili v svojem življenju? Npr. na zasebnem, zdravstvenem, finančnem ali katerem koli drugem področju.

Moja je bila, ko sem pustila službo kljub dvema takrat mladoletnima sinovoma. Pustila pa sem jo zaradi ene butare, ki se je izživljala nad menoj. Zaradi tega smo bili zelo na tesnem z denarjem. K sreči je imel mož dobro službo z dobro plačo. Največja ironija je pa bila, da so njo po enem mesecu ravno zaradi tega odpustili. Prosila sem za ponovno zaposlitev. Žal neuspešno.

Kar nekaj, ampak sedaj vidim, da so bile potrebne za rast.

Ena izmed ostalih, da sem se bivši sošolki preveč razdajala, ji bila takrat vedno za pomoč, zapiske, inštrukcije, preko nje spoznala kasneje spoznala jebivetra, fasala okužbo, plus zaradi njega bila kar ob precej prihrankov, ko sem jo po tistem rabila, ker sem bila na tleh, ni bila na voljo, zato sem jo popolnoma skensala.

Bila sem mlada in neumna. Moj študij me ni zanimal in nisem vedela, kaj bi. Me počitnicami sem dobila neko delo za par mesecev. Z mano so bili zelo zadovoljni, zato so mi ponudili redno službo, in še enkrat mesece potem, ko sem tam nehala delati, a sem obakrat zavrnila. Delo je bilo slabo plačano, pod mojo izobrazbo, a mi je bilo všeč, in preko njega lahko prišla do veliko boljše službe in hkrati do zame idealnega poklica, če bi naredila nekaj dodatnih izpitov, samo da tega takrat nisem dojela. Če bi takrat sprejela ponujeno službo, bi bila moja življenjska pot čisto drugačna.

Da sem se poročila…

Da sem se premlada porocila. That’s it.

Loč se :)))

izbira in zaključek študija, ki me sploh ne veseli in tudi težko najdem službo.

Saj vsak nardi kdaj kakšno kardinalno, ampak ko razmišljam za nazaj, nekaj, kar bi globoko obžalovala, kar bi me zaznamovalo in ne omogočalo normalnega življenja v pač drugačnem sosledju naprej, mi enostavno ne pride na misel. Se pa našla primer takšne napake. Ne še zdaj, čez nekaj let bo pa verjetno zanimivo slišat 🙂
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11117100&start=80

Loč se :)))
[/quote]

Sej sem se

Da sem na svet spravila debile. Kje mi je bila pamet.

Khm, verjetno je dedno, ali ne?

Da nisem stisnila ročne, ko se je prvič vrnil nazaj. Ker ga nisem zmogla skenslat, sva bila skupaj še več let, s tem pa sem si zapravila še zadnjo možnost, da bi spoznala drugega in si ustvarila družino. Sedaj sem prestara za družino, na srečo pa sem nekoga spoznala.

Ostalo v življenju vidim kot del osebne rasti.

Kaj šele jaz…

Svojih odločitev v življenju, večjih in manjših, ne jemljem kot napake. Sploh.
Kakšne stvari so se mi kar posrečile, druge pa manj. Te druge slabše sem pač morala priklicati v svoje življenje…Ko zdaj gledam za nazaj, vidim, da je bilo to kar dobro in potrebno.
Pa še nekaj. Ni vedno vse tolk slabo, da ne bi bilo kaj dobrega vmes. Resnica. Še tisto manj dobro se mi je obrnilo tako da je bilo vse tako kot je treba. To sem ugotovila sčasoma, seveda.

Da sem izbrala napačno srednjo šolo, da sem zapravljala čas za napačno osebo in da sem kratek čas varala neko osebo. Vse ostalo ne obžalujem nič.

Da sem odprla s.p. na svoje ime, čeprav sva šla oba s partnerjem v to. Na koncu sem ostala sama z vsemi dolgovi in obremenjena s krediti, on pa si je poiskal drugo in začel čist kot solza na novo. Jaz sem 15 let potrebovala, da sem splavala in se rešila bremen, ampak danes vseeno zelo lepo živim. Močna lekcija.

Najbolj zalosten sem za tisti dan ko sem odkril mon forum

Največja napaka v preteklosti je bila ta, da sem preveč poslušala druge. Nisem dala na plan svojih želja in potreb, kot bi si jaz želela.
Nič več. Zdaj sama vem, kaj mi paše, kaj je najboljše za mene, zdaj sama odgovarjam za svoje življenje. In ne drugi.

Da sem bila prijateljica sodelavcem, jim zaupala in jih podpirala.

Kakšne pa so posledice?

Da sem na svet spravila debile. Kje mi je bila pamet.

Moja največja napaka v življenju je bila da sem plačal fuk. Zaradi tega sem travmiral še 5 let po tistem. Tega je že nekaj let nazaj ampak me je še danes sram.

Po naključju zapadel v “fajn” družbo kjer so me pri mojih rosnih 19ih nasral da sem šel z njimi v slačiklub. Meni itak vse novo naivc frdaman ok iz firbca grem. Potem pa je bilo… opogumljanje, kolega se je že zmenil z eno, pa prigovarjanje ne bo ti žal, … in jaz pojma nisem imel kako in kaj, na koncu una z nasmehom pride do mene in me pelje tam kjer je bila pizdarija storjena. Starejša ženska… jaz ves zmeden nisem vedel kaj se dogaja in potem… hjoo ljudje meni je bilo slabo. Pa tud vstat ni hotu ker se mi je gravžalo. Na koncu sem mižal ko je mogla z roko dokončat ker nisem mogel narest… ne vem… tisto družbo sem pa pustil. Seveda ko sem se vrnil ves kisel, nazdravljanje čestitke… nikoli več. Zaradi tega potem še 3 leta nisem upal nobene pogleadti v oči. V paniki šel na testiranje, vse negativno in potem nič… živim s tem madežem.

Če ne drugega zdaj vem da nimam želodca za take stvari in tudi seksati ne morem brez, da bi do ženske nekaj čutil.

Vseeno me včasih popade rahla depresija. Kapitalna napaka za celo življenje. Ljudje bi me pa itak gledali kot zadnjo smet, če bi kdo izvedel.

Definitivno ta, da sem odprl ta forum.

Iz vseh napak se še vedno učim in tudi nekaj naučim.
Ničesar ne obžalujem. Življenje je, kakršno je, podobno vremenu.

Lej, pač si dobil neko izkušnjo ki ni fajn.
Dobil boš v prihodnosti luštno, simpatično žensko, ki te bo imela rada in ti njo.
Kakršnekoli težave v spolnosti bodo minile, kot bi mignil!
Samo ta pravo osebo je treba spoznat! samo tapravo punčico,….Boš videl…Nikakršnih pripetljajev ne bo…Sploh!
Tisto takrat pa pozabi, ni več važno! Važna bo punčica ko ne boš vedel kateri dan je. In samo to šteje.

New Report

Close