Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim ansambel in fotografa. Oboje za 1000€, max 1300€. Je možno kje dobit?

Rabim ansambel in fotografa. Oboje za 1000€, max 1300€. Je možno kje dobit?

Oboje za 1000€ do max 1300 €. JE možno kje dobit? ne bo klasična poroka. Začela se bo na cerkvenem obredu ob 14 uri in nadaljevaljo na pogostitvi. Brez civilne poroke, šrange, podvezice. Torta ne bo ob polnoči, ampak ob 20 uri. Je namreč veliko otrok in se ji bomo prilagodili.

Sej veš, da je mal denarja tud mal muzike.
Da ne boš potem tu gor pisala, da je bil zanič bend in da so fotke grozne

do sedaj sem dobila ponudbo fotografov od 1700€ do 2100€ to mije nespremenljivo. Medtem, ko anambel od 1800€ do 3000€.

Hvala lepa to se mi zdi oderuško

Reci kaki kolegici, naj slika s telefonom in doda kak filter, pa bo. To bi bila gotovo pripravljena storiti za kakih 200-300 evrov, fotke pa bo bodo najbrž nekje na nivoju tistih, ki bi jih sicer plačala poceni “profiju”.

Resno mislim.

Take so cene, moraš se zavedati, da je to težek luksuz.
Si pa sama slikajta in animirajta publiko.

pogovori se s fotografi, kaj ti nudijo za to ceno in potem poglej, če se lahko kateri od storitev odpoveš in na tak način znižaš strošek.

ali pa prosiš kakega amaterja, da ti fotografira napol zastonj. fotke bodo mogoče ratale, mogoče ne, ampak roko na srce, fotk itak čez 3 mesece niti pogledaš ne več.

Ti pridem fotkat za 500€, fotke ti dam v raw formatu

Še dobro, daniste ponudili za bend (pomožnosti petčlanski) in fotografa le 130evrov…
Skopuh en grdi!

Poklicite me na 040 616-653. Lp

https://www.jamm.si/

Zdravo,

poroko sem pripravljen fotografirati jaz. Za ceno se lahko zmenimo na gmailu.

LP

pišite [email protected]. Ima kar ugodne cene.

A civilno bosta imela v sredo ali kako? Samo cerkvena poroka uradno ni veljavna pri nas. Oboje za jurja pa še malo skupaj? Ja v sanjah. Jurja pa še malo za vsakega posebej so običajne cene pri nas. Na žalost.

po novem v Sloveniji ne rabiš niti prič več, niti prstanov niti civilne poroke. Ula 88 si ti malo za luno, ker pišeš neumnosti oz trosiš laži?

napiši svoj e-naslov, da te kontaktiram

jaz sem bila na eni poroki, kjer je bila civilna en teden prej, v krogu družine, nato pa cerkvena z vsem tradicionalnim pompom. uradno velja civilna poroka. cerkveno se menda lahko poročiš samo, če prineseš pildek, da si se civilno že poročil, nikjer pa ne piše, da mora biti to isti dan.

Prišel bo ansambel, vsak je dal za opremo vsaj 5000€ in seveda še nekaj 1000 za lekcije. Če bodo igrali cel dan, bodo izrabili vsaj komplet strun ali kakšno opno. Pripeljali se bodo, torej rabijo stroške za amortizacijo vozil(a) in bencin. Pred vajino poroko se bodo dobili in imeli vsaj ene vaje, da bodo pripravljeni odigrati vse komade, ki si jih bosta zaželela. Verjemi, ko igraš Djurdjev dan stotisočič, ti ne sede več tak. Vaje bodo imeli v prostoru, ki ga plačujejo. Odigrajo lahko 4 poroke na mesec, v sezoni mogoče kakšno več, pozimi morda životarijo ali živijo od prihrankov, ki so si jih naredili v sezoni. Ko se boste vi zabavali, bodo oni skrbeli, da se boste. Ko boste že spali, bodo oni pospravljali opremo, jo tlačili v avte, se vozili domov, kjer bodo opremo spet pospravili in mogoče ujeli nekaj uric spanca.

Fotograf bo prišel z opremo za 10000€,
seveda s svojim avtom. Ko se boste vi zabavali, bo on cel dan in noč delal. Trudil se bo, da bom čim bolj nevsiljiv in neopazen, da vam in njemu ne bo neprijetno. Zjutraj, ko boste zmačkani ležali v postelji, se bo on po kratkem spancu vsedel za računalnik in nekaj ur pregledoval posnetke, jih izbiral in obdeloval, da boste izgledali vsaj približno tako, kot fotomodeli na idiličnih posnetkih, ki ste jih vajeni.

Ti ljudje si zaslužijo vsak cent, je pa poroka sama po sebi nepotreben prestiž, poroka kot dogodek izhaja iz potrebe po razkazovanju finančnih presežkov, bolj preprosto “kurčenju” pred sorodniki in prijatelji.

Verjetno sta dala nekaj 1000€ za prostor, birokracijo, obleke, hrano, strežbo ipd., pri glasbi in fotografiji bi pa šparala. Recita prijatelju, ki si je pravkar kupil nov telefon, naj on malo poslika, mogoče celo kaj posname, seveda v horizontalnem izrezu, če mu pa ob tem ostane še kaj časa in baterije, lahko tu in tam predvaja še kakšen komad z Youtuba.

Pa srečno in prosim, ne označujta marljivih in talentiranih ljudi za skopuhe.

http://Www.primozermenc.com

Glede ansambla ne vem, fotografa se da brez težav dobiti za 400, 500 evrov in to dobrega ampak pač z obdelanimi fotkami na DVD-ju/wetrasferju. Glede na to, da je samo civilna in je konecx nekje ob osmih, vse skupaj traja mogoče 8 ur, pa izbor in obdelava fotk max 16 ur pa 2 uri vožnje plus potni stroški, samo pazi, da ne vzameš šalabajzerja, danes se namreč vsak, ki ima 5 minut časa in 500 evrov za osnovni fotoaparat z objektivom, okliče za fotografa.

Druga zgodba bi bila fotkanje od 8, 9 zjutraj pa do zgodnjih jutranjih ur naslednjega dne pa izdelava fotoalbuma, tisto se pa cena nekje podvoji.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Mešaš skopuhe in pohlepneže? Sicer pa niso vsi, ki jih omenjaš Pavarottiji in Jakopiči.

Za 500€ + prevoz (0,50€/km) + USB disk/ključ pridem zjutraj ob 8.00 in sem z vami nekje do 1.00
Fotkam z normalnim DSLR fotoaparatom in telefonom. Brez vseh dodatnih pripomočkov, stativ. Ničesar. Vidva povesta kaj želita da se fotka, koga kdaj kje…
Hrano in pijačo mi zagotovite.
Fotk ne obdelam, ne sortiram ne nič. Naslednji delovni dan vama dam na vajin ključ/disk fotke in delajta z njimi kar želita.


LOL:)


LOL:)
[/quote]

Če mi plača in zagotovi vse to, si tud vzamem čas za njun dan in se potrudim da kaj rata.
Če je vožnje več kot 2h iz Lj, pa bosta krila še prenočišče.

glede na to, da mone v sosednji temi ugotavljajo, da nikoli ne pogledajo slik in posnetkov s poroke, je res škoda denarja za to. 🙂

Za fotografa raje več, manj pa za bend.. tudi dva muzikanta naredita festo ce so ljudje za… ce so vsi sive misi niti orkester ne pomaga

New Report

Close