Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za MODERATORJE in hočem odgovor TAKOJ

Vprašanje za MODERATORJE in hočem odgovor TAKOJ

Zakaj se lahko nekdo podpiše z že uporabljenim NICKom druge osebe?
Že drugič v kratkem sem opazila, da je neka druga oseba uporabila moj lastni NICK, ki sem ga uporabila kot avtorica nekega spisa in potem tudi komentirala oziroma replicirala z njim. Danes pa sem na eni svoji temi od lanskega leta opazila, da se je z mojim NICKom podpisala neka druga oseba in to včeraj.
Prav tako kakih 14 dni nazaj, ko sem podala pod nekim nickom (recimo BABA1966) nek komentar enega spisa-teme, sem čez nekaj časa opazila, da se je po nekaj naslednjih komentarjev nekdo pod svoj komentar podpisal z istim imenom.
Kaj se dogaja, ker včasih to ni bilo možno. In vem, da sem ne dolgo nazaj naletela, ko nekega NICKA tudi meni ni hotelo sprejet ker je bil že nekdo tako poimenovan(napr.MAMA1966).

Saj ni res. Sem se samo hecala.

Saj ni res. Sem se samo hecala.
[/quote]
Morda se pa nisem hecala.

😤😤😤

To o čemer pišete je problemček.
Vsak neregistriran nick je kot neke vrste javna last, zato so možne tudi zlorabe.
Kakor jaz razumem MON je do neke mere še najbolj zaščiten registriran nick, ampak tudi tam so najbrž možne zlorabe.
Absolutne zaščite nimamo.
Problem je, da je človeška inteligenca mnogo bolj kreativna in ustvarjalna od vseh računalniških sistemov.
Mene tudi zanima, kako po eni strani učiti “umetno inteligenco”, po drugi strani pa “umetna inteligenca” uči mene.
Hočem povedati, da ima človek tudi sposobnost, da se obnaša in deluje kot “umetna inteligenca”.

Lp, Xrobe

Nicka se ne da ukrasti, razen če ga registriraš. Jaz, na primer, sem še vsakega vrnil.

Dokler nick ni registriran, ga lahko uporablja vsak.

Bi moral bit omogocen komentiranje samo registriranim potem ne bi kradli nickov in pol bi imeli več dela tudi provokatorji.Tako je pa edina pomembna stvar da se klika in je cimveč ogledov in komentarjev magari lažnivih, izmisljenih in čist mim, kot da je najmanj dvajset norcev tukaj, sta pa lahko samo dva.

Tudi mene zanima, koliko “norcev” visi na MON. Svoje čase se je dalo videti in nas je bilo okrog sto ali pa še več.

S tem pa se ne strinjam, mene je forum pritegnil ravno zaradi tega, ker sem lahko brala in pisala brez registracije in kar nekaj let sem bila tule sicer z istim nickom kot pa sedaj,. le da neregistrirana.
Registracija pa je rešila situacijo, ko je nekdo začel pisati neumnosti z mojim nickom.

Manj časa bi porabila za registracijo, kot si ga porabila za tole pisanje:)

Stalnica ljudi brez domišljije. Ko ne ve več kako bi te utisal se zateče h kraji nikov. Dolgčas..
Registriraj se.


Pišuka, a moraš vse pokvariti, pa tako dobro se je začelo!!☺☺☺
[/quote]

še jaz sem se vzdržala 😉

še jaz sem se vzdržala 😉
[/quote]

mislila sem zadržala, ne vzdržala

Mogoče se bom pa registrirala.

Kar nima “lastnika” (beri registracije nicka) se ne da krasti
so mi pa neregistrirani nicki všeč, ker lahko z njimi opredelim nadaljevanje svojega tipkanja

mislila sem zadržala, ne vzdržala
[/quote]

in … kako je to možno?

in … kako je to možno?
[/quote]
že vem … namesto l je velika črka i


že vem … namesto l je velika črka i
[/quote]

prjatlca, vidim, da imaš zabavo. :)))

Xrobe

drug drugega programiramo

prjatlca, vidim, da imaš zabavo. :)))

Xrobe
[/quote]
dve minuti se zabavam, potle pa postanem taaak žifčnaaaa!


dve minuti se zabavam, potle pa postanem taaak žifčnaaaa!
[/quote]

Zakaj pa taaak žifčnaaaa…
A imaš preveč raznih obveznosti?

drug drugega programiramo

New Report

Close