Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Ne bo Reka ljubezni malo postala Reka fuka ?

Se mi zdi ,da vedno bolj…

Tam se itak vsi parijo med seboj kot zajci, tako da to ni nič novega…

Fuq je bogih ludi kruh, bogatih pa šport.

nova
Uredništvo priporoča

Mojca itak obdeluje vse po vrsti ves čas. To ne šteje. Ostali pa normalno. Celo premalo- npr.Irena in Rok.
Problem te nadaljevanke je edino dobra ideja in kako to speljat. Dokler tega ne bo, bo živ dolgcajt. Še seksa ni pretiranega.

..slovenski nacionalni šport… nanizanka je pa tudi slovenska 🙂

A ni to za vas ženske, nekaj istega, sex/ljubezni… v čem je potem težava, če se pokajo?

Meni se tudi ne zdi . Zelo, zelo povprečno v vseh pogledih. Nezanimivo.

Kdo je oče Valentininega otroka? Kar naprej je nekaj okrog te Valentine. Meni se zdi nepomembna za to zgodbo. Nisem pogruntala niti, kdo je oče njenega otroka? ! Gledam šele od cca 10 epizode. Lani nisem.

Oče Valentininega otroka je en znan športnik, kateri je nosečo zapustil in se kasneje poročil z drugo žensko.

Oče Valentininega otroka je en znan športnik, kateri je nosečo zapustil in se kasneje poročil z drugo žensko.
[/quote]

Torej, nobeden od teh, ki sedaj krožijo okrog nje? ;). No, potem je ona čisto odvečna oseba. Mar bi se posvetili in izpilili kakšne bolj ključne osebe.

Valentina je totalno nepomembna. Sedaj je bolj mašilo.
Vse skupaj se nikamor ne premakne.
Upam, da bo Maja spokala. Slabo kaže, saj je namazana z vsemi žavbami.

Velentina je pomembna, ker bo prevzela očetovo firmo ali vsaj projekt na Krki.


Naj prevzame. Dokler je noseča pa ni treba , da ona in njen oči zapolnita 15-20 min enega nadaljevanja. Brez potrebe. Kot je bilo rečeno, samo mašilo je.

V mojih očeh je bolj mašilo Mojca kot Valentina. Valentina me ne moti.
Samo fora ,ko je Irena zastonj ljubosumna na Majo,ker ne bo se nje potrebno paziti,ampak Katje,ki se bo spet zagrela za Roka.
Tako in tako se bo Irena začela lizati z Markom.
Sami kaos spet . Pa spet bo nekdo požigal po vasi.

Naslednji teden bo režiser Mark spolno občeval z Marijo Slak.

Ko ne vedo, kaj bi, zrihtajo Mojci enega novega klienta. Sicer je ona čisto nepomembna za celo zgodbo. Edino Francu nabija roge. Valentina se mi zdi tudi čisto odveč. Mogoče bi sem in tja / v vsaki 4. spizodi/ omenili, da ima Lekič rizično nosečo hčer. Več kot o, je preveč in nepotrebno za zgodbo.

Meni se pa zdi da Valentina na koncu sploh ne bo Lekičeva hčerka. Mogoče je od onega Majerja. Tak filing imam.

Ko ne vedo, kaj bi, zrihtajo Mojci enega novega klienta. Sicer je ona čisto nepomembna za celo zgodbo. Edino Francu nabija roge. Valentina se mi zdi tudi čisto odveč. Mogoče bi sem in tja / v vsaki 4. spizodi/ omenili, da ima Lekič rizično nosečo hčer. Več kot o, je preveč in nepotrebno za zgodbo.
[/quote]

Da bi Valič nategnil Slakovko, dvomim. Mogoče se pa bo ugotovilo, da sta Rezka in ANgelca lezbi.

Skratka, tako dolgoveznih, nezanimivih in dolgočasnih črev pa še ne. Slovenci res ne znamo skupaj spraviti ene gledljive nadaljevanke. Zakaj znajo to Turki, pa Hrvati in ostali, mi pa ne? Še Gorske sanje so malo boljše, pa jih bo zdaj na manj kot polovici konec, ker igralci nočejo več igrati, ker jih nič ne plačajo. Ja, takle mamo!

Irena se naj boji katje.
Ker se bo z rokom meckala rok popusti zato
Ker se irena lizun z markom.
Katja iz pridne pupe rata prava prasicka. Z mojco se zacneta druzit in jo ona nafrizira namaze oblece. In gre v lov.
Miran se zaljub v maceho svojo. Potiho trpi in zve da se hodi drugam lizunt. Pove svojmu fotru.

Angela dela se naprej stale in na konc se zgleda kaze da je tereza mama od irene. Sta si podovne.
Irena zanos.ne ve s kom.
Tereza jo vzame pod okrilje angela pa dela stale.
Mati od roka se zacopa v lekica lekic v njo. Skupi razmisljata koga bi lahko zaposlila v hotelu.

Gorske sanje se mi s časom zdijo boljše od Reke ljubezni. To, da jih bo na sredi konec, je izmišljeno;). Propagandni trik.

Ne da ne znamo ,znamo že,samo potem se na sredi izgubimo in naše produkcije vse pozneje zapletejo po nepotrebnem. Ena žlahtna štorije je prve 3. sezone bila res fajn,potem so se spomnili,uh kako bi fajn bi bilo,če se bi glavni liki gonili naokoli in so iztirili z zgodbo v 4.sezoni in vlekli do 6. sezone do onemoglosti.

Lahko bi mirne naredili kakšno nadaljevanko v stilu Cvetje v jeseni in še mnogo je materiala.
Če so nekoč znali naši producenti,režiserji in scenaristi ustvarjati lepe zgodbe, bi lahko tudi sedaj.

Tudi slovensko Esmeraldo bi lahko naredili.

Gorske sanje se mi s časom zdijo boljše od Reke ljubezni. To, da jih bo na sredi konec, je izmišljeno;). Propagandni trik.
[/quote]

Meni Gorske sanje še vedno ne pritegnejo. Tisto o triku,da bodo Gorske sanje se kmalu končale verjamem, da ne bo tako in bodo začeli spet zgodbo vlečti sigurno nekje do 6. sezone kot prejšnjo serijo.

Reki ljubezni še ostajam zvesta,ampak,če bo ga produkcija začela lomiti z več varanja ,bo mi minila volja do gledanja.
Tako se mi je zdaj zgodilo pri brazilski telenoveli, ker se bodo samo naokoli vlačili in mi ni zanimivo,čeprav so mi v večini njihove serije všeč v nasprotju z mehiškimi in venezuelskimi.

Če se bo Irena začela lizati z Markom, bom tudi začela bruhati.
Maja ne bo omrežila Roka,ampak bo to Katja,ki se bo naveličala Gašperja.

Ena žlahtna štorija je težko primerljiva z Reko ljubezni. Prve tri sezone je bila enostavno super. Tudi v zadnji sezoni, ko je šlo že vse k vragu, je bila boljša od tega sedaj (Reka ljubezni). Reka ljubezni že v 1. sezoni ni bila bog ve kaj, sedaj je pa katastrofalna.
No, s Cvetjem v jeseni je pa ne primerjat. V nobenem primeru stvar niti približno ni primerljiva;). Kako lahko taka primerjava komu pade na pamet?? (

Ne da ne znamo ,znamo že,samo potem se na sredi izgubimo in naše produkcije vse pozneje zapletejo po nepotrebnem. Ena žlahtna štorije je prve 3. sezone bila res fajn,potem so se spomnili,uh kako bi fajn bi bilo,če se bi glavni liki gonili naokoli in so iztirili z zgodbo v 4.sezoni in vlekli do 6. sezone do onemoglosti.

Lahko bi mirne naredili kakšno nadaljevanko v stilu Cvetje v jeseni in še mnogo je materiala.
Če so nekoč znali naši producenti,režiserji in scenaristi ustvarjati lepe zgodbe, bi lahko tudi sedaj.

Tudi slovensko Esmeraldo bi lahko naredili.
[/quote]

Ne da ne znamo ,znamo že,samo potem se na sredi izgubimo in naše produkcije vse pozneje zapletejo po nepotrebnem. Ena žlahtna štorije je prve 3. sezone bila res fajn,potem so se spomnili,uh kako bi fajn bi bilo,če se bi glavni liki gonili naokoli in so iztirili z zgodbo v 4.sezoni in vlekli do 6. sezone do onemoglosti.

Lahko bi mirne naredili kakšno nadaljevanko v stilu Cvetje v jeseni in še mnogo je materiala.
Če so nekoč znali naši producenti,režiserji in scenaristi ustvarjati lepe zgodbe, bi lahko tudi sedaj.

Tudi slovensko Esmeraldo bi lahko naredili.
[/quote]

Ena žlahtna štorija je težko primerljiva z Reko ljubezni. Prve tri sezone je bila enostavno super. Tudi v zadnji sezoni, ko je šlo že vse k vragu, je bila boljša od tega sedaj (Reka ljubezni). Reka ljubezni že v 1. sezoni ni bila bog ve kaj, sedaj je pa katastrofalna.
No, s Cvetjem v jeseni je pa ne primerjat. V nobenem primeru stvar niti približno ni primerljiva;). Kako lahko taka primerjava komu pade na pamet?? (

New Report

Close