Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Berem dnevno teme o nesrečnih vezah

Berem dnevno teme o nesrečnih vezah

Pa je povsod drugi kriv. pri meni pa je problem ta, da sem v resni krizi jaz sama. Stres v službi, smrt v družini, selitev, iskanje nove službe, študij, odraščanje otrok. Nekako sva furala skupaj do tu. Sedaj pa se je v meni nekaj zalomilo. Mož mi sicer stoji ob strani, ampak problem sem jaz in bojim se, da bom s svojo negativnostjo vse uničila. Preveč mi je postalo vse. Kako razložiti možu, da bi se rada malo distancirala. Pa ne zaradi pomanjkanja ljubezni, ampak ker sem prenasičena z vsemi problemi. Samo stran, ven iz svoje situacije bi šla.

kaj bi ti rada? začni reševat svoje probleme. če rabiš psihološko oporo, je na voljo tudi kak terapevt, da ne izlivaš vsega gorja, ki ga ne zmoreš predelat na možu.

Saj to kar pišeš se da razumeti; tvojemu možu ne bo tako enostavno kot je meni tole brati, a vseeno direktno povej.
Take stvari se da zmenit in uredit tudi v paru.
Ni preprosto in lahko se mu tudi vse skupaj upre – a dokler vajina ljubezen obojestransko še obstaja, se da vse – one se lahko potrudi tudi s situacijo ki mu ne paše, tebi bo pa mogoče tudi malo manj dovolj.

sama sebi ne boš nikoli ubežala, te bo našla kamorkoli boš šla, zato zavihaj rokave in začni reševat probleme. In spoštuj to, da ti mož stoji ob strani.

ja v tem primeru res ne rabiš stran od moža. Ti lepo poišči terapevtsko pomoč, pojdi na kakšno masažo, zreduciraj “obvezna” opravila in si vzemi malo časa zase.

You can run, but you can’t hide! Po domace, ce ne bos pojedla, kar si si zakuhala, bo postajalo vedno manj okusno in uzitno in smrdelo bo in… slej ko prej bos jedla sesirjeno razkrajajoco in smrdeco gmoto, polno muh, licink in glomazecih crvov, kar te bo sililo na kozlanje, a izhoda preprosto ne bo vec… Edina izbira, ki jo imas: zdaj ali takrat?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Samo ne vem, kaj naj pojem. Ne gre za to, da bi šla stran od moža. Gre za to, da se zopet najdem in sestavim, preden bom postala tako nemogoče, da me bo mož poslal stran. Kako? Gre za to, da se moram obrnit sama k sebi. Ja, razmišljala sem o psihoterapiji ali pa da bi šla sama za teden dni na potovanje. Težave, so me preprosto premagale.
Saj bi pojedla zdaj, samo kaj naj pojem, Desid.?

New Report

Close