Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin dobil vzgojni ukrep

Sin dobil vzgojni ukrep

Moj sin hodi v 3. letnik srednje štiriletne poklicne šole. Včeraj mi je povedal, da je dobil ukor razrednika, ker je v razredu pri strokovnem predmetu uporabljal mobilni telefon, ki ga je po opozorilu učiteljice tudi pospravil. Danes sem bila na razgovoru pri razredničarki, ki je povedala, da bodo začeli na šoli jemati telefone, ki jih bodo dijaki uporabljali v času pouka. Da so oni že siti teh telefonov, facebookov in ostalih pizdarij (dobesedno tako se je izrazila). Da je disciplina na psu, da nič ne ubogajo… Kakšna nesramnost, p*ička jim materna, jaz grem jutri k ravnatelju, z našo lastnino se ne morejo tega iti.

Spet se je zgodila krivica!

Ukor bi morala dobiti ti.

______________________


Ti pa vibrator v rit, da bi utihnil.

nova
Uredništvo priporoča

Hitro milo v roke …. pa si umij usta 🙂

Mama, najprej se izobrazi. V sloveniji obstajajo 3 letne poklicne in 4 letne tehnicne sole. 4 letnih poklicnih ni!!!!

Tako je prav Vida. Le upluvaj jih.

Pa odvetnika ne pozabi. Pa svojega telefona tudi ne. In glej da v času ko jih boš napizevala, vse objavljaš na vseh možnih družbenih mrežah, in prej pokliči 24kur da v živo predvajajo.


In zakaj nisi pamža vzgojila v spoštljivega človeka?


In zakaj nisi pamža vzgojila v spoštljivega človeka?
[/quote]

Zato ker je že po njej šiba premalo pela.

Hvala za informacijo, prdec prokleti!


Zakuga ukor? Ena “zidarska” bi bolje legla!

Ne vem, kaj se prfoksi sploh tako sekirajo okoli tega? Za vsak prekršek ukor, po nekaj ukorih je pa na vrsti izključitev iz šole. Vse po predpisih, samo dosleden je treba bit.


Ja zadnji čas da je dobil ukor saj očitno se v 12. letih še ni naučil pravil ki so v šoli. Mislim da ni sole v Slo ki nebi imela pravila, da je uporaba telefona med poukom prepovedana.

pa kak se vam da na vsako provokacijo past….

Da bi pa otroka vzgojila ti pa ni prišlo na misel?

Draga vida,po moje se problema nisi lotila na pravem koncu. Red je redpa ceprav slab,ti imas v svoji sluzbi tudi pravila,ki se jih moras drzat,torej ne razum kaj je drugace ,ce v soli receje da telefoni niso dovoljeni..spet se gre za princip- z naso lastnino…fak

Draga vida,po moje se problema nisi lotila na pravem koncu. Red je redpa ceprav slab,ti imas v svoji sluzbi tudi pravila,ki se jih moras drzat,torej ne razum kaj je drugace ,ce v soli receje da telefoni niso dovoljeni..spet se gre za princip- z naso lastnino…fak
[/quote]
Da bog da ti deca nemala sreče i ti.

Če se sin tako izraža kot ti, me sploh ne čudi, da je dobil ukor. Tiho bodi in podpiši papir, drugič pa naj smrkavec ne uporablja telefona med poukom. verjemi, za profesorja, ki predava, je to zelo moteče, da kar naprej nekomu zvoni, drenglja………. potem ne poslušajo razlage in spet so profesorji krivi da sončki ne znajo. Kakršna mama, tak sin.

Če se sin tako izraža kot ti, me sploh ne čudi, da je dobil ukor. Tiho bodi in podpiši papir, drugič pa naj smrkavec ne uporablja telefona med poukom. verjemi, za profesorja, ki predava, je to zelo moteče, da kar naprej nekomu zvoni, drenglja………. potem ne poslušajo razlage in spet so profesorji krivi da sončki ne znajo. Kakršna mama, tak sin.
[/quote]
Smrkavec je lahko tvoj sin. Mojega ne boš žalila, baba pokvarjena.


Da bog da ti deca nemala sreče i ti.
[/quote]

A tko k tvoja…pacient

:))))))))

Take stvari se v reali dogajajo. Preverjeno.

Hahahahaha, so te pa razjezili….
Lej tvoje lastnine ne sme vzeti, oziroma njemu lahko, a jo mora vrniti tebi na govorilnih urah…!
Glede tega kdaj se lahko uporablja mobi pa….. moj je v 6 razredu in mu ne pride na pamet, da bi ga uporabljal med poukom, se v soli ga ne. Poklice, ko pride ven iz sole. So jim v soli razlozili pravila in to je to…

Mama tu nimaš prav, kar je razvidno tudi iz komentarjev, ki se strinjam z vsemi po vrsti ..
Kakšno naj bo obnašanje otroka, če niti tebi ne vklopi, da bi pri tem podprla učitelja, saj se za svoja dejanja nosi posledice.. enkrat bi ostal brez telefona in bi si za drugič zapomnil…
Ne ti pa sinu še pokažeš, da so v šoli trapasti!!! Ne čudi se, ko bo otrok vračal to nevzgojo in egoistično obnašanje tebi, družini… takrat se spomni na to!!
Kako bodo otroci normalni, če so njihovi tastari fuknjeni!!
Prav vidim te konec leta, kako hodite k učiteljem jamrat in jokcat, da bo otrok naredil letnik, da se otrokom godi krivica..
Bravo učitelji!!!!!

Slaba mama si, ki ne zna vzgajati otroka, to lahko rečem.

New Report

Close