Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če mi gre kaj na živce, je to gnojnica

če mi gre kaj na živce, je to gnojnica

Pa to je ta pravi šov, ne morem drugače rečti.. v eno se grejo okoliški kmetje, kateri bo bolj polival z gnojnico…in lepo si sušiš perilo, odideš od doma, pa še okna odpreš na kip, da bo preluftano, prideš domov,pa smrdi, da nos peče…in kaj naj s cotami? Nazaj v stroj, kje pa jih obesim, če sušilca nimam?
V hiši mi smrdi kot v svinjski štali po dreku, ki ga veselo špricajo naokrog po njivah, veter pa prinese vsepovsod.
Grrrrrr!!!!! 🙁

Sklepam, da ste se preselili iz mesta na deželo oz. rakotvornega betona med bio agrokulturne proizvajalce.

Prior tempore, potior iure.

Razumljivo?

Vesel oče, pravnik

Hahaha, zna bit, da res tako.

Ko se meščani selijo na vas, imajo v mislih trato, lep nadstrešek z letno kuhinjo, žar na oglje in prijatelje na obisku, na mizi pečeno meso, francosko iz domačih jajc in krompirja, ampak mislijo, da to raste v trgovini.

Moti jih zvok kmetijskih strojev, moti jih celo prekopavanje vrta na roke, moti jih, ker ljudje na njivi delajo v zgodnjih jutranjih urah, ko sonce še ne pripeka, moti jih petelin, ki poje, ma jedli pa bi eko piščanca!

Spostovana zivcna perica! Naj zlijejo, kar imajo. Dan, dva, tri na sezono je pac treba potrpet. Dokler je le gnojnica ni vecjih tezav, bojte se raznih sredstev brez vonjav, ki jih sipajo po njivah. TSkednja so namrec bolj skodljiva, kot podvojena žehta… 🙂

Usta si umij enkrat na dan s krtačko in rafiniranim alkoholom pa ti ne bo tolk smrdelo po bajti gnojevka ena hahah

Hahaha, zna bit, da res tako.

Ko se meščani selijo na vas, imajo v mislih trato, lep nadstrešek z letno kuhinjo, žar na oglje in prijatelje na obisku, na mizi pečeno meso, francosko iz domačih jajc in krompirja, ampak mislijo, da to raste v trgovini.

Moti jih zvok kmetijskih strojev, moti jih celo prekopavanje vrta na roke, moti jih, ker ljudje na njivi delajo v zgodnjih jutranjih urah, ko sonce še ne pripeka, moti jih petelin, ki poje, ma jedli pa bi eko piščanca!
[/quote]

Seveda, kar tam na polici. Ko vzame solato kar druga zraste na istem mestu.

Ma ste zadel z odgovori-direkt. Mi smo s podezelja,pa poslusamo:kva je zdej,sm se prsu odpucit,pa skoz te petelini nabijajo,js sm znocne matr😁. Za crknt,pa kaj ces,se nasmejes pa petelina za pero potegnes,da se malo bolj zapoje

To ne smrdi menda vsak tede, saj ti kmetje menda nimajo gnojnice da bi polivali tedensko ali pač?
Manjši je pa sploh komaj kaj pridelajo. Da ne smrdi silaža?


verjetno ste priseljeni meščani v vasi,navadite se kmečkega zdravega zraku-preveč se šminkate in razna ličila-to vam škoduje.pojdite se malo povaljati na travnik politega z gnojnico in vaš voh ne bo več tako občutljiv.

New Report

Close