Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 50+ na kavi

50+ na kavi

Je katera jutri popoldne zainteresirana za klepet v brunarici za Bežigradom?
Bom v Ljubljani čez vikend in bi mi bilo ljubo se srečati in sproščeno poklepetati s sovrstnicami, oz. starost ni važna.

Kako je bilo pa prejšnji petek. Je prišel kdo? Koliko je bila starostna skupina?

Ne vem za prejšnji teden, ker sem bila odsotna.
Res pa je, da bo čez vikend le malo ljudi v mestu.

Ne vem za prejšnji teden, ker sem bila odsotna.
Res pa je, da bo čez vikend le malo ljudi v mestu.

Sonček vabi, jaz pa še vedno za računalnikom sedim in gledam skozi odprta vrata prekrasno zeleno naravo, s soncem obsijano. Na magnoliji se že temno rdeči cvetovi nežno odpirajo.
Na tleh krasni rumeni tulipani cvetijo in čudovite bele narcise. Po dnevni sobi prijetno pihlja in topel vetrič prinaša v sobo vonj omamnega cvetja.

drug drugega programiramo

Kaj te ovira, da ne greš ven, med ljudi ali nekoga povabiš k sebi na čaj, kavo?
Kuhaš?

A je kje za Bežigradom kakšna brunarica?

To bi pa skoraj moral vedeti, a me je pisanje presenetilo…

Kje je ta “brunarica” za Bežigradom?

Kaj te ovira, da ne greš ven, med ljudi ali nekoga povabiš k sebi na čaj, kavo?
Kuhaš?
[/quote]

Ne, ne, nič ne kuham, se mi ne da. Po vsej verjetnosti bom šel na krajši sprehod, mogoče sam ali pa v dvoje…

drug drugega programiramo

V petek baje ni bilo nikogar. To je skupina 50+, 60. Petki niso najboljša izbira. Veliko ljudi ni v mestu.

Brunarica pri tenis placih in športnem parku pod POP TVjem.
Pozimi je tam drsališče. Veliko miz in mir.
Govor o druženju je bil pa v eni prejšnjih tem, da bi se neznanci lahko našli na kavi, se neobvezno družili in klepetali.
Naj bi se našli z geslom Družba MON, ki naj bi jo vedel natakar, da bi prišleke usmeril do prave mize. Prvi bi mu pač povedal, da čaka družbo mon.
Simpl.

A ni bila potem dodana tudi sreda?
Ja, včeraj so ljudje šli na vrtove, pa ob petih je sedaj verjetno še prezgodaj?
Menjava ure in pomladno vreme delata svoje.

He, he… se mi je zdelo, da je tisto edina brunarici podobna stvar za Bežigradom, ja…

No, lepo se imejte tam in prijeten klepet!

Mnogo babic, kilavo dete.
Tukaj se že nekaj časa samo dogovarjate, dogovoriti pa ne morete.
Nekdo mora prevzeti organizacijo. Pa tudi če odpre mail samo za to priložnost; pomembno je, da se nekje na enem mestu zbirajo informacije.

Najprej, pomislite globoko v sebi, če bi si dali nalepko Starševski čvek ali Mon na čelo? Vam ne bi bilo nerodno, da srečate koga od poznanih? Mislim, da SČ absolutno ni take vrste forum, kjer bi si človek želel obelodaniti svojo identiteto. Oziroma, že mnogo let ni več!

Najprej, pomislite globoko v sebi, če bi si dali nalepko Starševski čvek ali Mon na čelo? Vam ne bi bilo nerodno, da srečate koga od poznanih? Mislim, da SČ absolutno ni take vrste forum, kjer bi si človek želel obelodaniti svojo identiteto. Oziroma, že mnogo let ni več!
[/quote]

Ja, to je res. Med nami so tudi lahko vrhunski politiki, ali pa kdorkoli, nič se ne ve.
Tudi nihče med nami ne mora točno vedeti, kam odhajajo informacije in teksti z MON.

drug drugega programiramo


Stari, dober način, da uloviš kle eno zblojeno. Mal osladen a gre…


Stari, dober način, da uloviš kle eno zblojeno. Mal osladen a gre…
[/quote]

Ja, imaš prow…iščem tisto, ki je najbolj zblojena. 🙂

drug drugega programiramo


Oho 🙂
Naslednjič, ko bom tam, bom pa malo bolj pozorno gledala okrog sebe 😉


Oho 🙂
Naslednjič, ko bom tam, bom pa malo bolj pozorno gledala okrog sebe 😉
[/quote]

Jutri pridem mimo, za naprej pa še javim naknadno, ker še ne vem, koliko bom zopet odsotna. Bom rekla natakarju za Družbo klepet, brez mon, da se lažje najdemo.
Tako, da se vpraša natakarja oz. mu prvi pove, da bo vedel, ko ga kdo vpraša, če je že kaj družbe. Zadnjič oba natakarja še nič nista vedela, no sedaj pa bosta.

He, he… se mi je zdelo, da je tisto edina brunarici podobna stvar za Bežigradom, ja…

No, lepo se imejte tam in prijeten klepet!
[/quote]

Hvala, mogoče bi bilo pa tudi za vas kdaj zanimivo se malo podružiti.

A niso pri tisti brunarci običajno sami desci, tenisači…

A tako?!?!
Samo sedele bi pa klepetale, kadile travco pa dece šimfale, si nohte brusile in žnable šminkale itd…
Ko pa jaz pravim, da pridte k men krompir sadit, pa nobena ne more. Da ne bi malo svojo rit pretegnila in se sklonila.
Krompir sadimo jutri, tolk da veste! Zbirališče pri Qlandiji. Najprej delat, pol pa čvekat.

Tokrat pridem
Z biciklom. Zadnjic sem sla mimo. Tokrat se ustavim.

Kot rečeno, ob petih sem bila pri brunarici, sedela za veliko hrastovo mizo, prostora za osem, naročila kavo, ampak čvekala nič.
Punce, se vidimo drugič, ko bo grše vreme, hehe. Danes je res za vikat.
Ena blond mlada gospa na kolesu se je peljala le mimo.

New Report

Close