Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj danes kuhate?

kaj danes kuhate?

Pri nas je mesna rižota in rdeča pesa, za večerjo si bodo kakšno pašteto vzeli…sama bom popoldne na šihtu..
in pri vas??

briga me ne, čvekam pa le.. 😛

Se nič. Bom pa počasi začela. Zupa, riž, por s piščancem, krompir v kosih, bučke s paradajzom in mandeljni pa pečeni goveji medaljoncki. Ker si vsak Klinac pac po svoje zmisljuje

nova
Uredništvo priporoča

ti res za vsakega skuhaš po želji? Si pa potrpežljive sorte.. Pri meni jejo vsi vglih, saj ni nobenih diet, potreb po prilagajanju… Razvajeni so še kljub temu. 🙂


Kaj pa naj.. Eh jaz skoz neki pizdim ampak skuham pa vse kar naročijo :))
No vsaj sladice si ni noben umislil danes – one point zame
To je vse razvajeno ja

Danes nisem kuhal nič, razen jutranjega kofeta. Sem pomagal sodelavcu pri delu+nekaj malega inštrukcij otrok pri angli, tako da sem kosilo dobil pri njem…hehe

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Testenine s šampinjoni in tartufato, solata iz špinače, zelene solate, mocarele, avokada, trdo kuhanega jajca, sveže bazilike, polita z bučnim oljem.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Danes bom malo več spohala. Nekaj bomo pojedli, ko vsi pridejo domov, ostalo bomo vzeli s sabo na vikend. Toliko bo, da danes ne bo treba nič kuhat, samo solato naredim. Jutri pa žar.

Danes jota, zraven pohane ribe.
Včeraj: testenine s paradižnikovo omako, zraven domač radič s fižolom in jajci.

Boranija.
Skuham zdaj, med delom od doma.

z rižem iz pečice in listnato zeleno solato, za poobedek jagode s stepeno smetano.

Piščančja obara, kruh. Sadna kupa.

Boranija.
Skuham zdaj, med delom od doma.
[/quote]

Tud pri nas je dans boranija 😉

Bogata čorba – notri je grah, čičerika, rdeč fižol, brokoli, cvetača, ječmen, koruza, stročji fižol, zelje, korenje. Veganska festivalska hrana pač.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close