Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na moji mizi v službi je nekdo odložil milo in dezodorant

Na moji mizi v službi je nekdo odložil milo in dezodorant

Sprašujem sodelavka, nobena nič ne ve. Zakaj bi nekdo to odložil na mojo mizo?

LOL

ampak domišljija vam pa dela :)))

namig, da se bolj umivaš? predvidevam 🙂

verjetno za to, ker je v črni gori zmagal na predsedniških volitvah milo dezodorant, ups, đukanovič, mutna posla…

Mogoče pa komu smrdiš, pa se ti ne upa povadat in ti je takole na tihi način povedal.
Jaz sem 1x v službi sodelavki enako kupila in ji povedala, da dejansko močno zaudarja, da naj se večkrat preobleče in umije in namaže. Delala je za trakom na likalniku, oblekla cel teden isto haljo, ki je imela rumeno zelen krancl pod pasko, res je smrdela. Sama se ni zavedala niti, punce ki so delale zrven nje, so umirale od smradu, pa se ji nobena ni upala rečt, da se mora preoblečt in umit. Jaz sem ji rekla, ker se mi je ženska smilila. Ni delala zraven mene, njene dišave niso do mene prišle, mi je pa bilo žal, da se norčujejo iz nje ostale, namesto da ji lepo povedo. Ni mi zamerila in nikoli več ni smrdela.

😂😂😂
Poskusi, menda nic ne boli

Ti pa nisi najbolj brihtna .

Se opravičujem. Sem videla na lijaku v WC-ju (imamo skupnega). Zadnjič pa je nekdo pozabil krtačko.

Ti je dolgčas pa malo pravljice pišeš?

Ti pa nisi najbolj brihtna .
[/quote]
kaj pa potem? res ne vem … ti povej, ti povej!

Naša sodelavka pa smrdi dobesedno po fuku. Zjutraj pride s tistimi ritnimi vonjavami, pa po nožnici…

Sklepam da imas slabo placo. Napisi na listek naj ti se nastavijo bon za v Spar.


A to jo po riti in spolovilu ovohavas ko kužek :))

Poznam eno, ja, pismo, zavohaš jo na daleč, da je lihkaj s tiča padla 🙂


A to jo po riti in spolovilu ovohavas ko kužek :))
[/quote]

Uf, kar verjemi, če se dovolj dolgo ne umije, se to zavoha na kar lepo razdaljo.

Aja, tole z žajfo in deodorantom pa je dobra ideja…. bo treba v praksi sprobat, če bo sporočilo dojeto 🙂

Poznam eno, ja, pismo, zavohaš jo na daleč, da je lihkaj s tiča padla 🙂
[/quote]

A to po sardelah diši. Sedaj, ko je slabši ulov, bi lahko delala reklamo na stojnici. Če že ribe ni, naj bo vsaj vonj.

Smrdiš.
To ti je podaril nekdo, ki mu nos še funkcionira in ga verjetno glava boli od tvojega smradu in mu/ji želodec uporablja.
Prosi jih naj ti dajo še navodila kako se to uporablja, ker očitno do sedaj s tem nisi bil seznanjen.

Točno tako. Smrdiš…
Tudi mi imamo na fitnesu ene dva modela ki smrdita za crknt! Pa sem tudi sam razmisljal, da bi mu dal v vrečko old spice rolo ali kaksbo podbno neumnost…

New Report

Close