Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženski jok po orgazmu

Ženski jok po orgazmu

Zakaj nekatere ženske takoj po orgazmu planejo v jok ???

Sproščanje čustvenih mas + sunkovit val hormonov.

Adrenalin pade, čustva na polno udarijo

ker so pričakovale nekaj več…

Ne nekaj več, apak da se bo sploh kaj zgodilo. Avtor, si prepričan, če ga je sploh doživela?

LOL

LOL
[/quote]

Njegova logika tako deluje.

Ko doživljam intenzivne orgazme, zase ne vem, ne kje sem, ne kdo sem, ne kaj sem.

ne se zajebavat iz resne stvari, jst sem doživel ženski jok po orgazmu…., vas bom presenetil z odgovorom…., zato, ker…., je rekla ženska, da men ni podarila svoje nedolžnosti…, jebi ga, živmu človeku se vse zgodi, hehe.
Seveda sem jo objel in ji rekel, da se naj ne sekira, je treba žensko znat potolažit tako al pa drugač, hehe…..


Tako se dela popaj 🙂


to pri večih … prav ljubke ste takrat ♥♥♥


Tako se dela popaj 🙂
[/quote]

Grda resnica, jst vem, da si ti lepa resnica, zato bi tebe še z večjim užitkom objel, hehe..

Meni je to nekaj najlepšega, kar se nama lahko zgodi. Tako se ozdravi marsikakšna blokada, celo travma. Ampak to ljudje, ki spolnost dojemajo mehanično in jo poimenujejo z izrazi, od katerih je seks še najlepši, težko dojamejo. Za to rabiš tenkočutnega partnerja, ki spolnosti ne dojema le telesno. Deluje pa v obe smeri, ne le na ženski.

Drugo pa je jok zaradi bolečine, ki se pojavi zaradi grobosti. Tudi to obstaja. Vprašanje je, če bo takemu partnerju ženska sploh povedala, zakaj joka.

Ja, ženske imajo zelo rade orgazme. To je normalno.
Vsaka ženska, če je vsaj kolikor toliko spodobna zelo rada sliši, če ji naprimer nek moški, ali partner reče rad bi se ljubil s teboj.
Princesi lahko rečete tudi: globoko v vašem srčku se nadvse nežno ljubim z vami.

drug drugega programiramo

V življenju sem imela kar nekaj spolnih partnerjev, vendar do tistega maksimuma, do joka, tresavice, krčev po vsem telesu, tudi do squirta, ki sem ga koza takrat zadrževala, me je spravil le eden, ki pa na žalost ni moj mož. Kar je še bolj žalostno, je to, da takšne enosti v ljubljenju tudi on doma ni dosegal, torej sva sedaj oba na zgubi. Če tega ne bi doživela, bi gladko živela v prepričanju, da sem v spolnem smislu doživela vse…. potem pa so se nekoč po naključju odprla vrata v nebesa….


Najboljši odgovor 😛

… ker je med seksom mislila na drugega. Vse drugo je laž.

Njegova logika tako deluje.
[/quote]

gotovo imaš svoje, logične argumente za drugačno trditev:-)))

Hahahahaha dobra! Sem avno to zelel napisat.

Jaz sem jokal, da mi je potem sploh dala 🙂

Samo ta izjava je še manjkala… 🙂

Lahko bi šlo za neko vrsto čustvenga orgazma z očesnim izzlivom…

Najbrž bo dons kaka posebna luna: se izlivate…

Jokamo zaradi različnih razlogov. Recimo, se zaveš, da si že v drugi vezi in da ta seks z novim pomenil dokončni konec z bivšim, ni več upanja. Drug razlog. Tipa imaš neizmerno rada, on pa tebe ne več in se je samo še sposoben spraznit vate. Zaradi tako bednega občutka se zjokaš. Morda tudi, ker začutiš, da gre veza h koncu. Tretji možen razlog je, da se ti uresničijo želje, ker si te moški tako lepo vzame in se poveže s tabo. Ustvari tako globoko in močno vez, da žensko raznese v sexu in rezultat so zopet solze.

Pred ali po poroki?

New Report

Close