Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čarovnija

Čarovnija

Srčno rad bi se naučil čarati.
Zelo me zanima, kaj vi menite o čaranju?

Že vnaprej se vam zahvaljujem za vaša nadvse dragocena mnenja.

drug drugega programiramo

Se opravičujem, ker vas nisem najprej lepo pozdravil.
Bom pa nadaljeval svoje misli. Kakor veste so mi zelo všeč pravljice.
Spominjam se, da sem kot otrok večkrat gledal prikupno češko tv nadaljevanko o Arabeli.

drug drugega programiramo

Moja otroška želja je bila dobiti Arabelin prstan.

nova
Uredništvo priporoča

Ukrajinska vas, hvala.
Njen prstan je zelo zanimiv, ampak Arabela sama je pa neskončno zanimiva.
Potem imamo pa še nek drug prstan tako imenovani Tolkinov prstan.

drug drugega programiramo

Poskusimo tukaj nadaljevati.
Vsaka prečudovita in prekrasna princesa ima neko nadvse skrivnostno čarobno paličico.

drug drugega programiramo

Tudi princesa več kot odlično ve, da vsak princ pri sebi skriva neko veliko skrivnost.

drug drugega programiramo

Jaz se vam opravičujem, ampak ne morem vedeti, ali ste vi ki ti berete Princesa ali Princ.
Kakor vsi že veste, meni so všeč pravljice in v resnici ste tudi vi pravljično bitje.

drug drugega programiramo

Vsi se moramo zavedati, da naši teksti imajo veliko magično moč.
Te naše tekste lahko bere kdorkoli. Tukaj smo na čveku in večinoma smo polnoletni. Po srcu smo pa še vedno otroci.
Kot sem že omenjal vsaka prečudovita in prekrasna princesa ima čarobno paličico nekje.
In tudi vsak prekrasen, prečudovit in nadvse postaven princ ima nekaj prečudovito velikega nekje.
Povejte mi, a nadaljujemo a je bolje, da nehamo…

drug drugega programiramo

Vam bom pa pričaral prekrasno princeso.
Popolnoma gola leži na vaši postelji, njen prekrasen obraz in čudoviti dolgi lasje so razpršeni okrog nje. Njene prečudovite oči vas opazujejo, vsak vaš gib zasledujejo. Njeni prekrasno zaobljeni boki in njeno vitko telo, osvetljeno je s čarobno svetlobo. Njene prekrasno oblikovane prsi se narahlo gibljejo v skladu z njenim nežnim dihanjem. Opazujete njene čudovito dolge vitke noge in nadvse nežne roke. Povsem sproščena je pri vas in neskončno vas ljubi.

drug drugega programiramo

Sedaj me pa zanima, prekrasna in prečudovita princesa, bi vi znali pričarati pred naše oči vašega prekrasnega postavnega princa, ki vas neskončno ljubi?

drug drugega programiramo

Naša tema je Čarovnija. Jaz v večini tekstov, ki jih pišem dajem velik poudarek na srce, center srca, na neskončno ljubezen in podobno. Vem tudi, da ste vi ki to berete več kot briliantno inteligentni. Razvijamo plastično domišljijo in fantazijo. Lahko si predstavljate tudi, da se v resnici vi nahajate v nevidnem skrivnostnem neuničljivem večnem jedru, ki je vse naokrog vas samih.
In v centru vašega srca, kjer nahaja se neskončno majhna zvezdica čarovnija je doma.

drug drugega programiramo

Da ne omenjamo Nibelunškega, ki je non plus ultra vseh prstanov.

Da ne omenjamo Nibelunškega, ki je non plus ultra vseh prstanov.
[/quote]

Nibelung ring, To smo pa nekaj omenjali mislim, da pri slovenščini v prvem letniku srednje šole, ampak sem malo že pozabil in bi najbrž moral spomin osvežiti na netu.

drug drugega programiramo

V redu, Vem, da nas vse po vrsti, neglede ali smo ženske, ali moški neverjetno sex privlači.
Naši “možgani” so naš največji spolni organ.
Vsak moški hoče imeti brezhibno delujoč penis, kot pri npr. 16 letih. To je normalno.
Ženske pa hočejo doživljat intenzivne orgazme. Tudi to je normalno.

drug drugega programiramo

To ne drži, vseh ne. Jaz sem pretežno aseksualna in me seks v glavnem ne zanima.

To ne drži, vseh ne. Jaz sem pretežno aseksualna in me seks v glavnem ne zanima.
[/quote]

Super! Me veseli za odkritost.
Napisal sem tudi: Naši “možgani” so naš največji spolni organ. (spolne fantazije)
Zelo me zanima, npr. kako v neki neznanki na daljavo prebuditi intenzivno globok in močan orgazem…

drug drugega programiramo

Super! Me veseli za odkritost.
Napisal sem tudi: Naši “možgani” so naš največji spolni organ. (spolne fantazije)
Zelo me zanima, npr. kako v neki neznanki na daljavo prebuditi intenzivno globok in močan orgazem…
[/quote]
Poskusi s telepatijo, kaj vem.


Poskusi s telepatijo, kaj vem.
[/quote]

Krasno!
To pomeni intenzivno vživljane v neko neznanko na daljavo.
Se vam opravičujem, ampak čisto ste me zmedli.
Tema je še vedno Čarovnija.
Iščemo način, kako prebujati “čarovniške” sposobnosti.

drug drugega programiramo

Krasno!
To pomeni intenzivno vživljane v neko neznanko na daljavo.
Se vam opravičujem, ampak čisto ste me zmedli.
Tema je še vedno Čarovnija.
Iščemo način, kako prebujati “čarovniške” sposobnosti.
[/quote]

A spet vikaš? Ali to počneš samo, ko si zmeden?

čarati zna vsak…recimo mirko je brez težav načaral zadolževanje države, bobi pa je načaral da je gorenje ranga beko, čeprva bi lahk blo precej boljše. Tko da kot vidiš čaranje ni težava, samo voljo moraš imeti

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

čarati zna vsak…recimo mirko je brez težav načaral zadolževanje države, bobi pa je načaral da je gorenje ranga beko, čeprva bi lahk blo precej boljše. Tko da kot vidiš čaranje ni težava, samo voljo moraš imeti
[/quote]

🙂
ok. Res me zanima, kako bi se mi naučili čaranja v pozitivno smer.

drug drugega programiramo

A spet vikaš? Ali to počneš samo, ko si zmeden?
[/quote]

Ja, občasno vikam, občasno tikam, kakor kdaj.
V vsakem posamezniku ali posameznici se skrivajo superfantastične sposobnosti.
Ena izmed teh sposobnosti je tudi Čaranje.

drug drugega programiramo

Bonica, a veš, ker te ne poznam, te zelo težko tikam. Ne vem, kdo ste.
Kar se pa npr. hipnoze tiče, ima vsak tekst, ki ga napišemo hipnotičen naboj in močan učinek na osebo, ki to bere. Zelo si želim, da bi bil pozitiven hipnotičen potencial in moč mojih postov, čim močnejši, absolutno.
Odlično vem, da ste v globini svoje notranjosti povsem sproščeni.

drug drugega programiramo

A uno zvezdico in čarobno fantazijo al kaj je že, si že hipnotiziral.

Hipnoza ni problem, samo da je lepa in krasna, čarobna in čudovita.
Si predstavljaš, da sva v resnici midva skupaj v izredno globoki hipnozi.
Say Yes Yes Yes 🙂

drug drugega programiramo

New Report

Close