Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prostitutke

Prostitutke

Poznam moške, ki hodijo k prostitutkam. Tudi poročeni. Zanima me, kako lahko moški izklopi čustva od seksa in si vzame eno teh deklet kot naročeno pizzo na dom. Ene so tudi lepe, inteligentne, pa spet ne slišimo, da bi se moški zaljubljali v njih ali jih poročali.

Edino v filmu kdaj se to vidi z Julio Roberts, v realnem žilvjenju je to izjemna redkost, da bi moški pobral prostitutko. Ker ženske so bolj čustvene in ne vem, če bi to lahko zmogle tako mehansko, brez čustev.

Tudi taiste (prostitutke)?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ogromno moških v Sloveniji ima za partnerke ukrajinske artistke. Ne moreš misliti, celo poročijo se z njimi, kaj boš pa zdaj rekla?

nova
Uredništvo priporoča

moški dojemajo ženske kot predmete (čisto isto kot svoj avto, motor, hišo…….).
Seks je uporaba predmeta. Tako kot jih ne moti, da je avto v uporabi pri različnih moških, jih zato nič ne moti, da so 42. ta dan, ki ga rinejo v isto luknjo.

Pa vidš, men je recimo isto srenje, če bi plačal prstitutko za sex in naročiti pizzo na dom, oboje je ena velka beda v razmišljanju človeka. V obeh primerih bi raj prej umrl kot to naredil. Vsako tele pa svoje veselje, kaj čes.
Se pa spomnim striptiz bara pod lajfom v domžalah, kolega je vedno forsiral, da greva še tja malo pogedat in res…. Bile so prvoligaške čehinje not in se spomnim ene, ki je še posebej izstopala, pol, kasnej sem jo pa videl v casa del papa z enim tipom, ki je bil dobesedno “grd” proti njej…, ooo, ko sem videl to njegovo srečo na obrazu ob njej, kot, da bi bil non stop v orgazem stanju, tako, da sem bil še jst vesel za njega, hehe…

brez skrbi – prostitutke se znajo še kako posvetiti “strankam” in ustvariti romantično vzdušje v katerem je ona med nogami hotna, on pa komaj čaka, da bosta njegovo trdoto mehčala ☺

za primerjavo: razne “netvork”, amway … “kurjačice” strank delujejo enako – le, da ne seksajo ampak “cuzajo” del zaslužka pridobljene stranke ☺
No, pa bančnice delujejo enako …

Dejstvo je, da je prostitutka se vedno najcenejsa zenska. Tista doma je pa Draga.

no za nameček pa ti moški sami sebe prepričajo, da jih prostitutka res ljubi in da je vse kar govori tudi res in da uživa v spolnosti z njimi. Tako kot tole tale kekec opisuje.

no za nameček pa ti moški sami sebe prepričajo, da jih prostitutka res ljubi in da je vse kar govori tudi res in da uživa v spolnosti z njimi. Tako kot tole tale kekec opisuje.
[/quote]
čustva ne rabijo ne vse ženske ne vsi moški, da bi se imele za izpopolnjene ☺
Užitek pa ni čustvo do druge osebe ampak do svojega dejanja

Ja, na kakšen način pa delujejo “friends with benefits”? Enako, samo da so zastonj. Brez čustev, se imaš fajn, opraviš in greš. 🙂
Seveda so kakšni, ki vpletejo tudi čustva, potem pa je konec prijateljstva oz. se Ukrajinka poroči s Slovencem 😀

sem se spomnila tudi jaz enega takšnega, samo se ni dobro končalo. Padel je v kremplje neke mafije, ki je stala za to artistko, spravili so ga na kant, da ni imel za jesti, čeprav prej premožen in na koncu se je obesil.

to pa lepo od tebe, Popay. Vsaka ti čast

ta odgovor se mi zdi najbolj pravi, če pomislim, kako mi je kateri od teh obiskovalcev prostitutk razlagal. Ni ljubezni, samo sex, kot bi popil kavo ali zajahal motor.


čustva ne rabijo ne vse ženske ne vsi moški, da bi se imele za izpopolnjene ☺
Užitek pa ni čustvo do druge osebe ampak do svojega dejanja
[/quote]

no saj o tem govorim. če opraviš dobro furo z dobrim avtom, ti ni potrebno gojiti čustev do avta. Tako ni potrebe po čustvih, če moški pof………. dobro žensko.

No jaz poznam par, kjer se je on ločil od svoje ukrajinske žene, s katero ima hčerko, ter poročil Slovenko s tremi otroci. (Po)beda….

Ker niso sposobni veze z žensko.
Prostitutke pa seksajo za denar.

No jaz poznam par, kjer se je on ločil od svoje ukrajinske žene, s katero ima hčerko, ter poročil Slovenko s tremi otroci. (Po)beda….
[/quote]

kljub 3 otrokom, ga je Slovenka cenej prišla skoz (manj koštala).


jih zavohajo. Še najraje imajo poročene ali pa na položaju oz z družbeno relevantnim poklicem ker potem lahko izsiljujejo do onemoglosti.

Ko sem še sama bila prostitutka, so k meni vedno zahajali poročeni moški. Večinoma so potrebovali bolj kot ne pogovor, seks je bil na drugem mestu. Verjetno se s svojimi fuksami (z debelimi ritmi in neurejene) nimajo apetita polgovarjat, kaj šele seksat.

seveda ne, ker se znajo samo s curcem pogovarjat:)

Koliko si računala na uro?

Koliko si računala na uro?
[/quote]
10 evrov več kot tvoja mami..

No, pa smo se dotaknili simbolike kur-bi-ne-ga sina in psice, ki se vlaci naokoli. Nadaljujta prosim. Ta tema me fascinira.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

“Desi” obstaja ena razlaga, da so najpoštne na Kaiser strasse/F in Reeperbahn strasse/HH… 🙂

“Desi” obstaja ena razlaga, da so najpoštne na Kaiser strasse/F in Reeperbahn strasse/HH… 🙂
[/quote]

V nekih starih časih so jih imenovali tudi svečenice ljubezni. 🙂

New Report

Close