Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Za koliko ste se zredili/shujšali čez zimo?

Default avatar

Tehtnica pa ne po horoskopu

Jaz sem shujšala za 5 kg, čeprav si želim več kg, ker sem presuha. :/

Kaj pa vi? Za koliko kg se je zvišala/znižala številka na vaši tehtnici čez zimo?
Default avatar

Zorics

-22 kg
Default avatar

lejdy

To zimo intenzivno delam na oblikovanju telesa, izgubila 2 kg v obsegih pa kar nekaj.
Default avatar

jaz pa

delam na preoblikovanju telesa in trenutno ne zmorem preveriti koliko kg sem pridobila , ker so mi šle baterije v tehtnici.
Ko sem se nazadnje tehtala okoli cca 1kg...
sem bila prelahka in je zaželjena pridobitev še kakšnega kg.
Default avatar

Grda resnica

Nič. Imam isto kil. Sem pa začela telovaditi bo treba kopalke obleči. Ampak tako s teskim srcem se bom odpravila na telovadbo zdajle.
Default avatar

pozimi hujšam

Tehtnica pa ne po horoskopu je napisal/a:

Kaj pa vi? Za koliko kg se je zvišala/znižala številka na vaši tehtnici čez zimo?

Skregana sem z vsem normalnim in vsemi logičnimi zakoni, zato pozimi običajno izgubim kakih 5kg, ker name vsi ti prazniki s pojedinami očitno tako vplivajo - jem, spim, se sprostim in hujšam, kljub vsem poticam. Poleti pa veliko manj spim, tudi jem količinsko manj, a očitno več sladkarij in bolj kalorično, manj se gibam in se zredim za 5kg.
Default avatar

auri

Shujšala sem za cca 4kg, ker sem povečala intenzivnost vadbe in zaradi določenih težav z želodcem popolnoma spremenila prehrano. Moram priznati, da se res bolje počutim, tako da me odpoved določeni hrani niti ne moti toliko.
Default avatar

Zartrose

Imam ravno prav kil, to vidim v ogledalu, zato se res redkokdaj tehtam.. po moje je bilo nazadnje poleti.. ko sem mislila, da imam 2kg malo, pa nimam, imam čisto prav. :).
Default avatar

Šele zdaj sem dojel

Zartrose je napisal/a:
Imam ravno prav kil, to vidim v ogledalu, zato se res redkokdaj tehtam.. po moje je bilo nazadnje poleti.. ko sem mislila, da imam 2kg malo, pa nimam, imam čisto prav. :).
Hahaha, šele zdaj sem dojel, da ti v bistvu trolaš!
Dobro nas hecaš vse, ja :)))))))))))
Default avatar

Zartrose

Šele zdaj sem dojel je napisal/a:
Zartrose je napisal/a:
Hahaha, šele zdaj sem dojel, da ti v bistvu trolaš!
Dobro nas hecaš vse, ja :)))))))))))
No samo da si se nasmejal, čeprav na račun svojih lastnih laži ;).
Nič ne trolam.. imam 56 kg na 170 in mi je pogled v ogledalu všeč.. kaj čem. :). Komu drugemu pa mogoče ne bi bil, a na to ne morem vplivat, zato niti ni pomembno.
Default avatar

bhedhb

Tehtnica pa ne po horoskopu je napisal/a:

Zredila 9 kg! Verjetno za vaše začudenje - sem zeloooo vesela!