Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ‘Vojvoda’ Šešelj je poteptal hrvaško zastavo!

‘Vojvoda’ Šešelj je poteptal hrvaško zastavo!

https://www.24sata.hr/news/veliki-skandal-u-srbiji-vojislav-seselj-gazio-hrvatsku-zastavu-569671

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Stari, antilopo bo kap.

Kreten.

K.RETEN!

Ne da je to višek neke kulture, ampak če se ne zgražamo nad tisoci drugih pohojenih in zažganih zastav, se tudi nad to ne bomo. Tudi hrčkom mora nekdo pokazat kje jim je mesto, ceprav mogoce ne na najbolj sprejemljiv način


:-)))

vse kar je orto je mimo ampak mogoče se enim ne, da dakazat drugače, da neki z njihovo politiko ne štima, žal.
Mislim, pa, de se to med sosedinimi državami ne bi smelo to dogajat, ambasade bi mogle bit nedotaknjene..
Se pa uradna srbska politika opraviči, pa stvar rešena, norci se pač najdejo vsepovsod.

Sicer nima veze s teptanjem neposrendo, ampak hej, hrvaške politike nihče od sosedov ne mara.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Eni Srbi so še v vojni.

Na Balkanu enostavno ni dovolj ljubezni, Antilopa je pa mogoče kar vzela bolniško?

Antilopo pa res ne bo kap zaradi take stvari. Srbija je edina evropska država, ki ima vojnega zločinca v parlamentu.

Pa lep dan še naprej. Sončen bo.

A ni bil bolan? Ziher bo bolezen olajševalna okoliščina. Kaj delajo v Haagu?

Enega takega “šešlja” bi rabili tudi pri nas, da bi zabitim hrčkom pokazal kje jim je mesto…

Če prav razumem je bila hrvaška delegacija v Srbiji ko se je to zgodilo.?
Rak rana vseh bivših jugo republik je da stari Jarci ki so samo za drekec mešat se kar sedijo v politiki narod jih pa plačuje.
Uničevanje katerekoli zastave ali drugih državnih simbolov je pa nič drugega kot majmunsko delo. Majmun pač dela kar priteče majmunu

Morda pa ga je spomnilo na dejstvo, da ne zna igrati kraljevske igre?


Mi pa obsojenega kriminalca..vse za dobro demokracije


Mi pa obsojenega kriminalca..vse za dobro demokracije
[/quote]

Koga pa?


Trenutno.

Koga pa?
[/quote]
2x lahko ugibaš


2x lahko ugibaš
[/quote]

In, kaj se je zgodilo s postopkom zoper njega? Kaj ni bil ustavljen?

In, kaj se je zgodilo s postopkom zoper njega? Kaj ni bil ustavljen?
[/quote]
ok no, ne delaj se bolj neumno, kot si..


ok no, ne delaj se bolj neumno, kot si..
[/quote]

Ti si očitno bolj slabo informiran.

A kdo upa zažgat izvod korana nekje v javnosti? Jaz ne.


ok no, ne delaj se bolj neumno, kot si..
[/quote]

Jaz tudi ne vem, kdo je pravnomočen obsojen kriminalec v parlamentu, a pojasniš?

In, kaj se je zgodilo s postopkom zoper njega? Kaj ni bil ustavljen?
[/quote]
Vojvoda je svojo kazen odsedel. Pa še malo zraven.
Toliko o pravu!

New Report

Close