Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi moj mož je nasilen

Tudi moj mož je nasilen

Me je tudi že kdaj udaril, porinil v steno, tudi davil na tleh…vzel na silo.
Nič hujšega sicer. Je pa grozno.
Ljubosumen, kontrolfreak, osebnostno moten. Ampak to ima obdobja. Večino časa je super. Potem se mu pa odtrga. Mi brska po telefonu, vdira v Facebook in bere sporočila, me zasleduje, vohuni, voha ko pridem domov.
Življenje je eno, ni res?
Po letih zakona se naveličaš, rabiš kaj novega. Sem mlajša od njega, fit, atraktivna, privlačna za moški spol. To mi hrani dušo, komplimenti, osvajanje, hipna prepovedana strast. Sol življenja. Zakaj ne zapre oči in uživa v tem, kar ima? Se sploh zaveda, kako zgledava skupaj?
Zakaj se muči? . Kar ne veš, ne boli.
Zakaj ne grem stran? Dva otroka, hiša, finančna preskrbljenost, udobje. Ja, priznam. Sem poštena in to priznam.
Sem že odšla, pa prišla nazaj. Ni fajn tam zunaj sami ženski.
Za otroke je bolje, da so z obema staršema.
Življenje je oder in mi igralci. Včasih nastopamo v tragedijah, včasih v komedijah. Drugače ne bi bilo zanimivo.
Jaz trenutno nastopam v osebni avtobiografski izpovedi ob kozarčku vina. Tudi to je psihoterapija
Pa lep večer vsem, ki podobno čutite in živite. Oglasite se kaj, da vem, da nisem sama.

Naj te še dalje pretepa in davi … če ni nič takega, kot praviš …

Enkrat te udari, vzameš otroka, pa greš na svoje … verjami, da bi našla luknjo za 100 eur na mesec, da bi živeli notri … ampak predvidevam, da nimaš službe?

Ja logično pa je, da te pretepa in davi, če si se pa nazaj vrnila … ni lepšega darila za tvojega moža, kot to, da si se vrnila .. zdaj vsaj ve, da si brez njega nula … vsaj občutek ima tak.

Varna hiša?

Ti si fu.knjena, še premal te je. Ah, sej te bo še, ti kr uživi v tem.

nova
Uredništvo priporoča

Če si zadovoljna s tem kar imaš, potem je ok, če pa ne, potem nastopi problem.

Večina moških je več ali manj nasilnih, sploh če nastopijo zanje mejne okoliščine. Zgornji zapis kaže, da je avtorica sposobna spraviti svojega moža na rob. Še marsikaterega bi, ne samo njega.

Me je tudi že kdaj udaril, porinil v steno, tudi davil na tleh…vzel na silo.
Nič hujšega sicer. Je pa grozno. Zakaj ne grem stran? Dva otroka, hiša, finančna preskrbljenost, udobje.
Sem že odšla, pa prišla nazaj.
Za otroke je bolje, da so z obema staršema.

Uživaj še naprej!

Spokam prvi dan.

Jaz sem mojemu že na začetku povedala da bo nasilen le trikrat. Prvič, zadnjič in nikoli več

Kolikor te razumem, ga občasno varaš. In se čudiš, da je vcasih nasilen? In ga malo izzivaš, oz. se spogleduješ z drugimi in ti je to sol življenja?

Se mi smili tvoj mož.

ok., pa si se dala konkretno s katerim drugim dol, jst kar tukej preberem, vse smrtno resno jemljem in se pol sekiram zarad tega, ko vidm, da nekdo trpi, al si samo ego nabijaš, ko rajcaš tipe…., pa si batine v bistvu brezveze dobila, hehe…
To moramo mi vedet, ki preberemo takšno izpoved…, aja, pa, kako si te vzame na silo, to me je vedno zanimalo, prodiranje moškega v žensko na silo, kar se ženske vlage tiče, namreč.
Ne bi bilo slabo to zvedet tako iz prve roke, hmm…

Ne vem a je možno, da ti nimaš kam oditi in tudi če bi odšla nobenega dela in,zaposlive tam?

Tudi jaz imam zadnjih deset dvanajst let v hiši nasilneža, ki je sicer miren, le govori z nobenim domačih kadar nič ne potrebuje, občasno pa se mu ,kadar ga kdo opmni in se mu upre, se mu odtrga, razbija, davi, meče pohistvo po tleh, nazadnje se je v ihti samopoškodoval, odšel na urgenco, da so oskrbeli poškodbo in dejal da je padel,z lestve.Pred ljudmi igra velefrajerja in vsem radodarno deli od posojanja hišnega inventarja, do talanja produktov, na razpolago vsakemu ki kaj hoče z uslugami, magari sredi nočo.Doma pa roppompom da od tega vsem peša že zdravje.
Bi odšla pa …so še starši, ki so iz dneva v dan bolj nesrečni. In z domačije nikakor nima želje oditi noben od njiju.Sem že predlagala da bi odšli in zgradili na novem, stran od psihopata, pa ni šans je rojstna domačija, ki se je ne zapusti do smrti in te z nje lastni sin ne sme spoditi, menda.
Žalostno pri nas čedalje bolj.Kot ptiči s polomljenimi krili, betežni in prestrašeni.

Od nasilnega človeka, tudi če je pritepen, tipa je komot odit če le imaš kam in če tam ne pustiš kaksnih nesrečnikov z njim. Ne vem kako je tebi lahko tako kot je udobneje.

Aja? Ženski ni fajn sami tam zunaj? Za otroke je boljše, da so z obema staršema?
Za žensko in otroke je boljše, da so s človekom, ki te udari, vrže v steno, davi na tleh in posili???? Aja, saj to ni nič hujšega. Uživajte še naprej!

Ne primerjaj sebe z avtorico. Kolikor vidim, si ti poštena in vredna ženska.

Avtorica pa je ena frčafela, ki okoli flirta in verjetno fu kari, potem pa se čudi, da je mož ljubosumen in da ji to včasih pokaže. V prvem primeru baba provocira, išče meje, ga preizkuša in stalno rajca…

V tvojem primeru pa gre za nasilje.

mislim, da gre tukaj za realen zapis, kaj se v nasilnih zvezah dogaja.
Niso ženske ene boge žrtve, ampak navadne curbe, ki v svoji vlogi v resnici uživajo.
Nobena ženska, ki jo moški tepe, ona mu pa čez par ur ali dni z veseljem nastavi svojo peesdo, ni normalna.

Sori ne ti ne tvoj dec nista normalna. Obnašas se kot najstnica in ne kot zrela in odgovorna ženska. On je pa tud neumen da te tepe. Otroci pa to gledajo in s tem gor rastejo. Zakaj ste sploh skupi taki, ker od vas takih je sam škoda in nobene koristi.

Ne, saj se ne primerjam.Sem opisala svoj primer nasilja in tudi jaz dvomim, če ta ki je odprla temo v resnici trpi,zaradi nasilja.

Ne, saj se ne primerjam.Sem opisala svoj primer nasilja in tudi jaz dvomim, če ta ki je odprla temo v resnici trpi,zaradi nasilja.
[/quote]

tudi ti v resnici ne trpiš, ampak uživaš v scenah. Če bi nasilnež danes umrl, bi ti že jutri iskala novo dramo v svojem življenju.

In ko bo tvojo hci njen cimer pretepal, medtem ko bo ona koprnela v objemih drugih, bos mirno gledala?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

OK, če pač kakšen udarec, porivanje v steno, davljenje in posilstvo ni nič kaj hudega, potem se strinjam z gostom žblj – uživaj še naprej!

P.S. Upam samo, da otroci niso priča vsemu temu.

In ko bo tvojo hci njen cimer pretepal, medtem ko bo ona koprnela v objemih drugih, bos mirno gledala?
[/quote]

seveda, saj jo bo sama tega naučila. Kurbarija gre iz roda v rod. Njena mati je bila enaka.

Saj zaradi mene kar uživajte v svojih igricah, to je vajin problem.
Ampak za božjo voljo ne imeti otrok!!!
Pa kako lahko zavestno zafuraš življenje svojim otrokom? Še mačka ima več
čustev do svojih mladičev, jih spravi na varno….
Aja, a do otrok pa ni nasilen? Sej za razvoj otroka je čisto koristno, da gleda kako očka davi mamico in razbija po hiši? Ja.

.. in jo vmes še mimogrede posili. Verjetno v elementu pazi kdo gleda in kdo ne..

Ženske kdaj vas bo srečala pamet?!?

tudi ti v resnici ne trpiš, ampak uživaš v scenah. Če bi nasilnež danes umrl, bi ti že jutri iskala novo dramo v svojem življenju.
[/quote]

Lepo prosim, …a me siliš da ti napišem, da si bolan!
Če ne poznaš okoliščin, če nisi slišal vseh besed in groženj, ne sodi!
Bi ti prav malo užival, ko bi te nasilnež potem ko je razbil nekaj keramike, razbil koš za smeti, smetišnico in omelo, zagrabil za vrat lastnega očeta ,odrinil mater, ti bi pa stekel ven, ta psihopat stekel,za tabo in vpil”KJE SI PRASICA dA TE UBIJEM!” V strahu in stresu se niti mesec in pol po dogodku ne more pobrat in pozdravit nobeden od nas treh.
Ne poznaš okoliščin ki so privedle do tega, ne veš a se gre za nasilnega partnerja, ne veš zakaj je ponorel, pa obsojaš.Če bi vsaj podvomil v resničnost navedbe, ….taka obsodba pa je zame
Izjava sociopata in psihopata, ki občasno tudi ponori in se znese, obvezno nad sibkejšimi od sebe in kot opravičilo pove, da ženska v tem uživa.
S takimi ko ti sploh nimam kaj razpravljat in takim defektom moj zapis ni namenjen

Udarci,porivanje ob steno,davljanje,vzeti na silo-to ni nič takega.Ne morem verjet,da nekdo to sploh napiče,izreče sploh pa to dopušča je noro,bolano.Ja kaj pa je pol sploh nasilje,če to ni nič takega kot izjavla avtorica?Da te nekdo ubije,a sam to je nasilje ?Ne morem verjet,res ne…..
.

Lepo prosim, …a me siliš da ti napišem, da si bolan!
Če ne poznaš okoliščin, če nisi slišal vseh besed in groženj, ne sodi!
Bi ti prav malo užival, ko bi te nasilnež potem ko je razbil nekaj keramike, razbil koš za smeti, smetišnico in omelo, zagrabil za vrat lastnega očeta ,odrinil mater, ti bi pa stekel ven, ta psihopat stekel,za tabo in vpil”KJE SI ****** dA TE UBIJEM!” V strahu in stresu se niti mesec in pol po dogodku ne more pobrat in pozdravit nobeden od nas treh.
Ne poznaš okoliščin ki so privedle do tega, ne veš a se gre za nasilnega partnerja, ne veš zakaj je ponorel, pa obsojaš.Če bi vsaj podvomil v resničnost navedbe, ….taka obsodba pa je zame
Izjava sociopata in psihopata, ki občasno tudi ponori in se znese, obvezno nad sibkejšimi od sebe in kot opravičilo pove, da ženska v tem uživa.
S takimi ko ti sploh nimam kaj razpravljat in takim defektom moj zapis ni namenjen
[/quote]

Sem prepričana, da tiste vrstice niso bile namenjene tebi (ki si v resnici žrtev), ampak avtorici, ki se gre 50 odtenkov sive in je v bistvu srečna.

New Report

Close