Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je narobe z večno samsko žensko?

Kaj je narobe z večno samsko žensko?

Kaj bi rekli za žensko, ki je pri 40ih še kar samska, brez otrok?
Ji govorimo,da ji biološka ura tiktaka pa nič.
A so to kake travme?
Ima fajn izobrazbo, fajn plačo, ampak družine pa ne.
Kako ji pomagat?

A ona želi pomoč? Zakaj pa meniš, da je kaj narobe z njo? Ker ne sledi nagonu po razmnoževanju? zakaj ji težite z biološko uro – če ji ni do otrok, tega ne rabi, če ji je pa tega sploh ne rabi…
Nikoli mi ne bo jasno zakaj se nekateri obremenjujete, če nekdo ne živi tako kot večina misli, da je edino prav, zakaj mislite, da je potem nekaj narobe z nekom in zakaj na vsak način želite to osebo spraviti v vaše namišljene okvirje? Dajte se no brigat zase.

Ce drezate vanjo, ji pametujete in jo hocete “prisiliti” v nekaj, boste dosegli kvecjemu nasprotni ucinek.
Vsakdo, ki je bil na silo preprican v nekaj, v bistvu sploh ni spremenil stalisca.
Le dela se da je, da bi imel mir.

nova
Uredništvo priporoča

Pa saj je čisto ok ženska, samo, če bi se malo naličila, uredila pričesko, se elegantno oblekla pa bi našla kakega moškega in si ustavrila družino.
Samo kako ji to obzirno povedat, v čem je razlog, da ostaja sama? Da ne bo užaljena.

Zakaj bi bilo kaj narobe.?

haha, čisto ok ženska je, samo se mora spremeniti (naličiti, nafrizirati, vrečt v seksi cote, najti kretena in rodit nekaj otrok), da bo tebi všeč 🙂

ti si taka?

Imam sosedo ki je 46 let stara in se vedno sama ter zivi skupaj z mamo v hisi. Dobra sluzba, audi A3 fanta pa nikoli v zivljenju blizu.

Pa se ti zavedas ce bi se nalicila lepo oblekla in nardila frizuro.
No, ko bo sla pod tus bo vspod tocn taka ko je zdaj.
Frizura se zmoc licila odstranjo in obleka na tleh kopalnice.

Vecina zensk misle, da jim bodo stvari same v narocje skocile ker so zenske in ker so zenske so nekaj posebnega. Pravi moski to cenijo in se vse potrudijo namesto nje.

Realnost je pa pol taka, da zaradi te mocne vere v starodavne principe marsikera ostane sama. Ne zato, ker je noben neb maral, ampak zato ker misle da ji kot zneske vse te stvari pripadjao.

Kot si rekla. V karieri se je potrudila. V smislu odnosov pa je verjetno zaplankana in pricakuje da bo prisel en princ in vse on naredu.

Velik zensk se lih iz tega razloga postarajo samske. Ker je neizmerno tezko sprejet to idejo da bi mogla ona tipu karkoli rect. Za ene je to prevec sveto in raje ostanejo same kot pa spremenijo nacin razmisljanja.

Ce bi ta zenska svoje sposobnosti na podrocju kariere pokazale se v odnosih, gotovo nebi bla sama.


Kako pomagat tebi, bitje firbčno, frustrirano?

Narobe je to, da je očitno srečnejša in pametnejša od tebe. Tebi tudi očitno nekaj manjka (predvsem v glavi), da se ob tej uri obremenjuješ z nekom drugim.

Avtor/ica, vi sprašujete, kako ji pomagati.
Imam briliantno genialen predlog.
Kaj ko bi ona mene posvojila za svojega otroka, da bi bil jaz njen otrok?

drug drugega programiramo

Mogoče??


Tej bi znale biti zenske vsec. 🙂


Se kar strinjam.

S tem, da je vecina “vecno” samskih punc tako ali drugace osebnostno problematicnih. Dugace povedano, z njimi pogosto nekaj ne stima. Res pa, da to postane ocitno sele, ko se z njimi sele parkrat dobis. Od “dalec” so lahko cisto okay.


Se kar strinjam.

S tem, da je vecina “vecno” samskih punc tako ali drugace osebnostno problematicnih. Dugace povedano, z njimi pogosto nekaj ne stima. Res pa, da to postane ocitno sele, ko se z njimi sele parkrat dobis. Od “dalec” so lahko cisto okay.
[/quote]

DXY, res je!
Večno samska dekleta absolutno odsvetujem.
Opazovati jih je treba samo na daleč in je vse ok.

drug drugega programiramo


Se kar strinjam.

S tem, da je vecina “vecno” samskih punc tako ali drugace osebnostno problematicnih. Dugace povedano, z njimi pogosto nekaj ne stima. Res pa, da to postane ocitno sele, ko se z njimi sele parkrat dobis. Od “dalec” so lahko cisto okay.
[/quote]

Katera ti spet ni “dala”? :))))

No ja, jaz sem ena taka, večno samska in se bližam 40. Zdaj služba čisto ok, plača tudi, izobrazba tudi.
In ja, ne ličim se, ne šminkam se, ne barvam se. Pa ja poslušam pridige (no ja zdaj ne več, ker so se očitno naveličale ali pa obupale nad mano) enih žensk, da bi morala nosit petke pa se ličiti pa tako naprej, da bi našla kakega tipa. Sem razmislila v to smer in si rekla, da raje ostanem samska kot, da se grem to šarado, ki me niti malo ne vleče.
No ja pa so tudi moški, ki jih zanimajo take nenašminkane ženske, ampak kaj, ko hočejo otroke, jaz pa otrok nočem imet. Tako, da tudi taki tipi odpadejo. Lahko je oh in sploh super moški, ampak, da bi pa v zameno za to, da bi bila z njim, zanosila, to ne pride upoštev.
Tako, da moj izbor moških je že v osnovi izjemno majhen: odpadejo vsi, ki si želijo otroke in vsi, ki jim nenaličene ženske niso všeč. Ostane izredno malo moških. In potem je zelo mala verjetnost, da bi se s katerim od teh ujela, zato ostajam samska.

Večno samske ženske so prihodnost, tako kot tudi večno samski moški. Razlika med njimi bo v tem, da bodo prve to prihodnost izbrale same, drugi se bodo pa v njej znašli po sili razmer.

Ta, da nenaličene ženske moškim niso všeč, je malo bosa. Kaj vse človek prebere na teh forumih. Sem imela dolga obdobja, ko sem sploh nisem ličila, pa sem ravno tako imela partnerske zveze. Veliko moškim so nenaličene ženske še bolj všeč, ker so naravne.

Po dolgem času pridem na mon in vidim da dežurna provokatorka še ni upehala. Ja njena najljubša tema 40+samske, otroci…..boring

Mater morajo biti to srečni zakoni, ko se 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa zagovedanci ukvarjajo s privat zivljenjem drugih. Tale zenska je samo pametna, daje prednost karieri in sebi, ne pa da je stroj za razmozevanje pa pedenanje deca in pamžev. Punca je pač za več sposobna.

haha, čisto ok ženska je, samo se mora spremeniti (naličiti, nafrizirati, vrečt v seksi cote, najti kretena in rodit nekaj otrok), da bo tebi všeč 🙂
[/quote]
Podpis.

Zakaj je taka, kakršna je, pa tebe čisto nič ne briga.

Bodi tiho in jo pusti pri miru.

Meni je vedno smešno, ko imajo tisti, ki so menda srečno poročeni in imajo ultra fajn otroke, še vedno toliko časa, da se ubadajo z nami samskimi :).
Pa sploh ne dojamejo, da smo tudi taki, ki nam ni do družinskega življenja.

New Report

Close