Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj moški ne marajo žensk z otroci?

Zakaj moški ne marajo žensk z otroci?

Mi je jasno, da moški, ki nima otrok in jih ne želi, da ne bo preveč zagret za zvezo z žensko z otroci od prej.

Ampak ni mi pa jasno, ko poslušam tipe, ki že imajo otroke od prej, da iščejo izrecno žensko, ki nima otrok.
In tudi mi ni jasno, da tipi, stari 40+, ki nimajo otrok pa jih želijo imet, niti pod razno nočejo ženske z otroci? A je res tako pomembno, da so prav njegovi geni v otroku? Ostali otroci so nule? Res tak moški ljubi žensko, če njenih otrok ne?

Še manj zastopim moške, ki imajo svoje otroke od prej, iščejo novo partnerko pa jih ‘pozabijo’ povedat, da imajo otroke. Ali pa povedo pa zraven pojamrajo, da niso krivi, da imajo otroke, da jih je bivša podtaknila.

Po drugi strani pa opažam, da ženske z otroci od prej kar najdejo nove partnerje.

Men v mojih srednih 30 letih enostavno ni šlo, da se bi spajdašil z eno, ki je imela otroka, sm probal, pa, ko mi je z otrokom uletela domov, sm sm zavijal z očmi, kaj šele dva, čeprav me je ena očarala, ki je imela dva otroka, sm, ko sem zvedel, da z dvema tipoma, me je skor kap zadela, ni teorije, kljub lepoti, hehe….
Samo roko na srce, dostkrat sem se vprašal, kdo je ok. in kdo ne in iskreno povedano prišel sem do zaključka, da je tist ok, ki ima otroka v teh letih, jebi ga.

Meni so zelo všeč ženske, ki imajo zelo rade otroke.
Idealno je, če je taka ženska še brez otrok.

drug drugega programiramo

Redkokateri slovenski moški bo “maral” oziroma vzljubil žensko z njenim “paketom”, ker je ta paket zanj tuj. Moški nižjega in srednjega razreda pri nas delujejo razmišljujoče predvsem kot osemnjevalci, oplojevalci ( so ponosni na to, se radi pohvalijo s “svojimi” otroci) in radi imajo, da je njihovo res samo njihovo…Velikokrat je tako , v Sloveniji -slišim to že zadnjih 25 let kjerkoli – službeno, privat……Včasih si mislim, ma a je to res, kar tale izusti- nadelovnem mestu naprimer? Debate po lokalčkih na peeercku po službi predno domov odkrevsajo,, ko se sprostijo malo, tudi marsikaj seka ven iz njihovih glav. Delam dostikrat v kakšnem lokalu med enim in drugim sestankom imam luft, skočim na kavo, delam in slišim marsikaj :PPPP Si mislim uboge vape žene, ki vas morajo doma gledat in prenašat, ali pa so res take runklje in zmaji, da ste doma tihi copatlji in nimate možnosti glavne besede in odločanja za domačimi stenami in se razpištolite šele pred sodelavci z malo alkota v riti….

Ker gledajo na to tako, “da tuji otroc pa že ne bodo moje jerbal”… Sploh, če še on nima tudi svojega “paketa” za vzdrževat do 18. leta.

Še najboljš je pa potem tista varianta: “moji pa tvoji otroc najine tepejo”…. Torej vsak pripeljeta na kup svoje otroke od prej, potem pa še skupne naredita. Pa je ferplej zanju in pošteno do vseh otrok …..

Ogromno je moških na tem svetu, ki še svojih lastnih otrok ne marajo ali pa se vsaj premalo brigajo za njih. In ti isti moški naj bi imeli radi tuje otroke??? Never.

So redke izjeme, ampak res redke. Kakšen dedec se najde, ki to “dol požre”, da ima pač njegova ženska otroka ali otroke od prej, ampak to ne pomeni, da jih ima ISKRENO rad ali da kar poka od veselja. Se pač pretvarja, če hoče to babo obdržat.

Nihče se ne more pretvarjat v nedogled, vsak se prej ko slej izda. Torej ni šans, da bi “to babo obdržal” :-PPP

Ne razumem moških, ki lahko ljubijo žensko, ki je kdajkoli seksala še z drugim moškim.

Po drugi strani pa moški, ki imajo otroke od prej, na vsak način iščejo razmerje z žensko brez otrok.
Večkrat slišano, da ni šans, da bi imeli žensko z otroci od prej. Nekako jim je pa logično, da bo samska ženska brez otrok čisto nora na tipa z otroci.

Jaz pa tebe ne razumem, kako se lahko v trgovini, ko kupujep oblačila, daš nase tiste cunje, ki jih je že kar nekaj pred teboj dalo na svojo kožo?
Ali pa na stol javnega prevoznega sredstva se lahko vsedeš?

Pa po hotelih, spiš na jogijih, na katerih se je reseksalo že malo morje ljudi in prkeihalo in presmrkalo in prespermalo vse druge tekstilije, ki jih ne perejo za vsakim gostom, vključno s sezežnimi poleg postelje 😛

Najhjuše ste pa take, ki mislite, da so bile genitalije pri moškemu in ženski “narejene” samo za enkratno in večno uporabo na enem in istem. Lej, če ti paše in “pogoltneš marsikaj drugega, kar morda ne “špila” na lastniku spolnega organa, samo zato, da imaš samo enega v
življenju in če si bila vgojena tako, OK zate , nimaš pa nobene pravice moralizirat tukaj drugim , da jih ne razumeš, kako lahko” vtikajo svoj spolni organ v vagino ženske, ki je bila prej že uporabljena” ( sem ti namenoma tko nazorno da se boš malo zamislila).

Jaz sem vesela, da sem pred možem imela še kakšnega. Bi se po glavi tolkla, če bi imela morda taprvega do konca življenja. Pri 17ih si nedolžen in naiven in si misliš: ah, saj to je pa to, saj so vsi isti. Pa niso – nikdar in nikoli!

Jaz pa tebe ne razumem, kako se lahko v trgovini, ko kupujep oblačila, daš nase tiste cunje, ki jih je že kar nekaj pred teboj dalo na svojo kožo?
Ali pa na stol javnega prevoznega sredstva se lahko vsedeš?

Pa po hotelih, spiš na jogijih, na katerih se je reseksalo že malo morje ljudi in prkeihalo in presmrkalo in prespermalo vse druge tekstilije, ki jih ne perejo za vsakim gostom, vključno s sezežnimi poleg postelje 😛

Najhjuše ste pa take, ki mislite, da so bile genitalije pri moškemu in ženski “narejene” samo za enkratno in večno uporabo na enem in istem. Lej, če ti paše in “pogoltneš marsikaj drugega, kar morda ne “špila” na lastniku spolnega organa, samo zato, da imaš samo enega v
življenju in če si bila vgojena tako, OK zate , nimaš pa nobene pravice moralizirat tukaj drugim , da jih ne razumeš, kako lahko” vtikajo svoj spolni organ v vagino ženske, ki je bila prej že uporabljena” ( sem ti namenoma tko nazorno da se boš malo zamislila).

Jaz sem vesela, da sem pred možem imela še kakšnega. Bi se po glavi tolkla, če bi imela morda taprvega do konca življenja. Pri 17ih si nedolžen in naiven in si misliš: ah, saj to je pa to, saj so vsi isti. Pa niso – nikdar in nikoli!
[/quote]

Stvar je povsem enostavna. Tip, ki ni vase siguren, tip, ki ve, da je zanič ljubimec, tak nikakor noče ženske, ki že ima izkušnje. Bi namreč hitro ugotovila, da je zanič in bi ga skenslala.

Zato, ker so že šli skozi obdobje “od plenic do kondomov” svojih otrok – in zna bit pri nekaterih zeloooooo izčrpljujoče tudi za očeta :))) In verjetno nočejo ne iz dežja pod kap, ne it še nekrat skozi ta leta. Želijo uživat v : seksu, razmerju, biti ljubljen in da ima ženska za njih še malo več časa, kot takrat, ko je bil morda celo “upravičeno odstavljen nekaj let” zaradi dajanja prednosti potrebam lastnih otrok. Jaz sicer svpjega niti takrat nisem “odstavljala” od sebe, nasprotno sem si vzela z veseljem čas za naju, ker s tem ohranjaš zvezo, spoštovanje in zaupanje, vem da pa to naredi ogromno Slovenk, odtsavi moške, ker so otroci naprvem tiru – zato si pa iščejo tudi ljubice…. in potem, ko se ločijo, želijo met ženske brez “paketa” za ljubi mir za nekaj let.

ženske z otroci. Sploh, če so otroci moji ☺

To je pa res težko razumet! haha
Nekaterim moškim je težko se odločit še za lastne otroke, kaj šele, da bi igral full time očka tujim otrokom.
To je nekako logično, da ženske s prtljago niso ravno zaželene, ponavadi tudi zato ne, ker so pri njih otroci ve časa kot pri bivšem možu. Pa tudi ženska raje vidi, da je moški brez otrok, ne da se mora do konca življenja ukvarjat z njegovimi otroci, pa še kakšno ljubosumno bivšo ženo.
Družina naj bi bila mati, oče in otroci, vse ostalo so razne sestavljene kombinacije, ki včasih dobro funkcionirajo, v večini primerov pa žal ne. Zato se ljudje tega ponavadi izogibajo, ker partnerka ali partner, ki ima otroke od prej, že na daleč diši po problemih. Ni pravilo, je pa pogosto tako.

Zato, ker so že šli skozi obdobje “od plenic do kondomov” svojih otrok – in zna bit pri nekaterih zeloooooo izčrpljujoče tudi za očeta :))) In verjetno nočejo ne iz dežja pod kap, ne it še nekrat skozi ta leta. Želijo uživat v : seksu, razmerju, biti ljubljen in da ima ženska za njih še malo več časa, kot takrat, ko je bil morda celo “upravičeno odstavljen nekaj let” zaradi dajanja prednosti potrebam lastnih otrok. Jaz sicer svpjega niti takrat nisem “odstavljala” od sebe, nasprotno sem si vzela z veseljem čas za naju, ker s tem ohranjaš zvezo, spoštovanje in zaupanje, vem da pa to naredi ogromno Slovenk, odtsavi moške, ker so otroci naprvem tiru – zato si pa iščejo tudi ljubice…. in potem, ko se ločijo, želijo met ženske brez “paketa” za ljubi mir za nekaj let.
[/quote]

Samo ne upoštevajo dejstva, da tudi ženska brez otrok ponavadi želi moškega brez prtljage :).

Stvar je povsem enostavna. Tip, ki ni vase siguren, tip, ki ve, da je zanič ljubimec, tak nikakor noče ženske, ki že ima izkušnje. Bi namreč hitro ugotovila, da je zanič in bi ga skenslala.
[/quote]

Ne razumem ljudi, ki se niti nekaj lepega niso zmožni naučit z enim partnerjem.

Ne razumem ljudi, ki se niti nekaj lepega niso zmožni naučit z enim partnerjem.
[/quote]

A ti dopuščaš možnost, da ja, vse lepo in prav in ti kot ženska daš vse od sebe, se “lepo učiš” z enim partnerjem, on se pa čez čas pokaže v vsej svoji pravi “psiho” luči. Stran, samo stran. S takim boš ti potem celo življenje trpela, pa celo množila genetski material? da boš samo z enim človekom, za navzven da bo vse lepo izgledalo, za žlahto, sosede? Lepo te prosim.

Odgovor na vprašanje je čisto preprost:

Ženske z otroci so odslužena roba. Odslužene robe pa nihče ne mara.

Razen mogoče sem in tja kakšen klošar…

Jaz sem bila po ločitvi prepričana, da če bom še kdaj s kom, da bo to tip, ki bo že imel otroke. In evo, sem spoznavala same v redu brez otrok in tako sem zdaj z enim brez otrok.
Tipi z otroki od prej po par res čudnih izkušnjah – ne hvala. Izjema so tisti, ki imajo skrbništvo ali vsaj skupno skrbništvo. Pri ostalih mi je bilo po pol ure jasno, zakaj so ločeni in srečne njihove bivše, da so se jih rešile.
Resno, ženske, imejte odprte vse štiri oči pri takšnih. Osnovni pogoji so, da se kolikor toliko razume z bivšo in lahko komunicirata, da ima redne stike, ki niso omejeni samo na pogodbeno dogovorjene, in da plačuje pošteno preživnino, zaradi katere ne jamra. Vse ostalo je znak za alarm.

Moški še svojih otrok ne marajo, potem se bodo pa z tujimi ukvarjali. Ja itak. Moški z otroci, ki hočejo ženko, ki otrok nima/jih noče – imajo že svojih dovolj pa nočejo, da še ona svoje zraven privleče; Bo ona kriva, da se bo on nehal ukvarjati z otroci, ker se bo moral z njo ukvarjat,…..čist simpl.

Hja, in kaj misliš, da si samska ženska brez otrok misli o tipu z otroci?
Verjetno kaj podobnega kot ti o ženski z otroci. Samo se vseeno zelo ponujajo.

Ja sej vem ne, Jaz tud vcasih nemorem na wcju predolgo pritiskat

A ti dopuščaš možnost, da ja, vse lepo in prav in ti kot ženska daš vse od sebe, se “lepo učiš” z enim partnerjem, on se pa čez čas pokaže v vsej svoji pravi “psiho” luči. Stran, samo stran. S takim boš ti potem celo življenje trpela, pa celo množila genetski material? da boš samo z enim človekom, za navzven da bo vse lepo izgledalo, za žlahto, sosede? Lepo te prosim.
[/quote]

Ne verjamem, da bi pravi moški iskal “pravo psiho luč”, če ima doma dovolj dobro svetlobo.

Se strinjam.
Tip, ki ‘pozabi’ omenit svoje otroke – takoj odpade. Podobno velja za vse take, ki ne skrbijo za svoje otroke, ki se ne družijo z njimi, ki jim niso dobri očetje… samo stran od takih tipov. eni gredo celo tako daleč, da si najdejo novo žensko brez otrok. In potem, ko imajo otroka na obisku, ga dajo v oskrbo ta novi, sami pa jo podurhajo od doma.

Samo ne upoštevajo dejstva, da tudi ženska brez otrok ponavadi želi moškega brez prtljage :).
[/quote]

Samo tapravi se morajo najti skupaj, pa gre. Taki s prtljago na obeh koncih in taki brez prtljage na obeh koncih. To je sicer v tej mali Sloveniji zelo težko, ampak z vztrajnostjo se da naredit tudi to selekcijo, sploh, ko si v letih, z izkušnjami, ko veš, kaj si želiš, da ne bo podobnih napak v novi zvezi kot prej in kaj lahko sploh glede na “ponudbo in povpraševanje na trgu” pričakuješ.

Ne verjamem, da bi pravi moški iskal “pravo psiho luč”, če ima doma dovolj dobro svetlobo.
[/quote]

Ti ne privoščim enega psihota pod krinko za partnerja….jih ne moreš spoznati takoj, ker znajo zelo dobro skrivat. Samo toliko.

Jih je pa Sloveniji kar precej. ponavadi taki, ki so bili vzgojeni brez matere, ker jim je žal umrla v letih, ko bi jo najbolj potrebovali, torej jih je v najbolj občutljivih letih v celoti vzgajal samo oče , ki pa je privzgojil tak odnos, da je ženska dobra samo “za ponucat” – za denar domov prinest, imet ko je sama ketno okoli noge , ki ne seže dlje kot do konca domačega vrta in da je na voljo za praznjenje testisev kadar se zahoče.

Ali pa taki, ki jih je vzgojila mati, tako, da ji moški potomec nadomešča moškega v hiši. Prisesančka nase.

New Report

Close