Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaljubljen človek naj bi v povprečju izgubil dva dobra prijatelja

Zaljubljen človek naj bi v povprečju izgubil dva dobra prijatelja

Naj bi potrjevale neke tuje raziskave. Temu preprosto ne morem verjeti. Mogoče kasneje, v zakonu, ko se rodijo otroci, ko nimaš več časa za prijatelje. Ampak pri zaljubljenosti se mi to ni dogajalo.

Po mojem je pa kar res. Oz. jih izgubijo še več, vsaj ženske.
Kolikor se jaz spomnim kolegic, ko so se v koga zacopale in sta začela hoditi, so skenslale vse samske prijateljice. Vsaj večina njih.
Moški so drugačni, ti skenslajo samo prijateljice, prijatelje obdržijo. Ženske pa skenslajo tako prijatelje kot prijateljice.
Če gredo s tipom narazen pa je jok in stok, ker jih tiste prijateljice, ki so bile skenslane, ne šmirglajo več.

Prijateljev oz. prijateljic nisem izgubila, sem pa zredčila stike s kakšno znanko oz. znancem in kave s sodelavkami. Po drugi strani sem spoznala partnerjeve prijatelje in prijateljice ter njegovo družino…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

To samo tiste babe, ki so toliko nesigurne vase, da se bojijo, da jim bo njihov ulov prevzela kakšna lepša in boljša kolegica. Ponavadi take tudi moškim morijo v zvezi, so ful posesivne in zafrustrirane.
V resnici izgubijo frende zaradi svojega karakterja ne

In seveda moškim zatežijo, da mora tudi on skenslat prijateljice :).

Se pravi: po vaših teorijah je to res in seveda so za vse odgovorne samo ženske?!

Hja, če ženska skensla svoje prijateljice, ker so samske, ona pa ni več samska. Je seveda ona kriva.
Če teži partnerju, da mora tudi on skenslat svoje prijateljice, je pa sam kriv. Ker, je opravilno sposobna oseba in taki se lahko sami odločajo.

Kar realna ocena.

Ni čisto tako. Jaz sem izgubila tiste prijateljice, ki jim ni bilo všeč, da je bil v širši družbi še moj fant zraven. Nekatere ženske so posesivne do prijateljic in jim ni čisto jasno, kako se obnašati do partnerja svojih prijateljic in do dejstva, da je on pomemben del njihovega življenja. Sicer je res, da smo bile takrat še vse dokaj mlade, stare okrog 20 let. Mislim, da je bil zanje glavni problem, da sem jaz imela resnega fanta, one pa ne.

Z eno sva pa izgubili stike, ker jaz njenemu novemu fantu nisem bila povšeči in je oklestila svojo družbo na tiste, ki so se njenemu fantu in njegovi družbi zdeli fajn.

Bi rekla, da je to slednje v večini primerov bolj pomemben faktor pri teh stvareh kot to, da bi ženske počutile ogroženo zaradi njihovih lastnih prijateljic (samskih ali ne).

New Report

Close