Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samsko zivljenje ima tudi pozitivne lastnosti

Samsko zivljenje ima tudi pozitivne lastnosti

samo toksicnih ljudi sem se moral znebiti, pa je moje zivljenje postalo normalno. Sedaj je moj korak bolj umirjen. Zivim kot da vsaki dan zadnji. Ravno pred nekaj dnevi so pokopali mojega bratranca. V najlepsih letih ga je Bog poklical k sebi. Uzivajte zivljenje in ne obremenjujte se z nepomembnimi stvarmi, ker zivljenje je prekratko. Predvsem pa se imejte radi.

Točno tako!

Večini to ne uspe in imajo vedno doma neko, nekdaj globoko ljubljeno osebo, ki prepreči vsak poskus normalizacije življenja. 😉

nova
Uredništvo priporoča

In kako do tega priti?meni nikakor ne uspe,že dalj časa se trudim,a vse zaman.

Ni tako zelo fajn biti samski, ampak je še vedno bolje, kot biti z nepravo osebo v paru.

Tvoj bratranec? Koliko let pa je doživel?

Najlepša leta, kajpak, hmmm?

Vesel oče

Se pa strinjam s tabo. Samski ogromno prišparamo. Ni več stroškov za prepirljivo punco….

So plusi in minusi na obeh straneh. Balansirat je treba.
Uživaj!

Ne spomnim se več kako je bit samski 🙂

Jp, pa vseeno, kaj prida in bolj urejeno življenje od samskih, gospa z rodovnikom že ne more imet, da toliko previsi na monu, ne?….jaooooooo kokodajse.😁

Jp, pa vseeno, kaj prida in bolj urejeno življenje od samskih, gospa z rodovnikom že ne more imet, da toliko previsi na monu, ne?….jaooooooo kokodajse.😁
[/quote]
No dej ne teži, me ni bilo neki cajta sem imela delo. Kmalu bo maj in me spet ne bo. Potem bo poletje in me spet dolgo ne bo. Tako da pridem ponovno septembra in ne ne boste se me tako lahko losali kot si to predstavljate.
Če te pa moti pa me preskoči cmera


No dej ne teži, me ni bilo neki cajta sem imela delo. Kmalu bo maj in me spet ne bo. Potem bo poletje in me spet dolgo ne bo. Tako da pridem ponovno septembra in ne ne boste se me tako lahko losali kot si to predstavljate.
Če te pa moti pa me preskoči cmera
[/quote]
Povem tako kot je, me ne briga če sama sebi lažeš. Ena srečna v urejeni družini res ne bo dneve in noči smrdela na monu, pa če je tebi to prav ali ne.😁


Povem tako kot je, me ne briga če sama sebi lažeš. Ena srečna v urejeni družini res ne bo dneve in noči smrdela na monu, pa če je tebi to prav ali ne.😁
[/quote]
Mi je čist vseeno za tvoje mnenje. Jaz počnem točno to kar jaz hočem in kot jaz hočem. Ti se za svojo babo brigi.. Ups sej res nimaš je hahaha
Pa pa


Mi je čist vseeno za tvoje mnenje. Jaz počnem točno to kar jaz hočem in kot jaz hočem. Ti se za svojo babo brigi.. Ups sej res nimaš je hahaha
Pa pa
[/quote]
Saj meni je tudi vseeno kako se ti imaš, čeprav se tako rada hvališ in napihuješ v vsakem postu, ne vem pa zakaj te resnica takoj tako zaboli? Pač povem, to kar bi ti vsak s kančkom razuma enako povedal, da baba , ki smrdi 24 ur dnevno na monu ima vse prej kot urejeno zadovoljno družinsko življenje, pa da napišeš tu gor miljonkrat sama sebi laž, kako se imaš oh in sploh super, ne?😁

Jaooooooo……..kokoške puhloglave. 😁😁😁😁


Saj meni je tudi vseeno kako se ti imaš, čeprav se tako rada hvališ in napihuješ v vsakem postu, ne vem pa zakaj te resnica takoj tako zaboli? Pač povem, to kar bi ti vsak s kančkom razuma enako povedal, da baba , ki smrdi 24 ur dnevno na monu ima vse prej kot urejeno zadovoljno družinsko življenje, pa da napišeš tu gor miljonkrat sama sebi laž, kako se imaš oh in sploh super, ne?😁
[/quote]
No pa daj ti povej men zakaj si se nalepil name.? A res ni nobenega drugega tuki gor na katerega bi se lahko malo nalimal..? Pridem in že skočiš name ko pes na kost.
Men je čist fajn točno tako kot je. A lahko nehaš sitnarit tetka, mater si težek ko svinc pa kdo te bo prenašu tečnoba
Ne bom ti več odgovarjala to je vse za danes


No pa daj ti povej men zakaj si se nalepil name.? A res ni nobenega drugega tuki gor na katerega bi se lahko malo nalimal..? Pridem in že skočiš name ko pes na kost.
Men je čist fajn točno tako kot je. A lahko nehaš sitnarit tetka, mater si težek ko svinc pa kdo te bo prenašu tečnoba
Ne bom ti več odgovarjala to je vse za danes
[/quote]
Na nikogar se jaz ne lepim😁😁😁, povem svoja logična opažanja in to vsakemu napišem. Pri tebi je značilno napihovanje kaj vse imaš in primitivizem, ter dejansko smrdenje 24 ur dnevno na forumu enako kot kaka Barca in še nekaj takih, predvsem multinikov. In če dam razumno izjvao, da nekdo , ki toliko previsi na forumu ne more imet urejenega življenja, kaj šele družinskega, je to popolnoma logično dejstvo, ki je seveda za tebe boleče, mapk čew si na forumu, moraš vedet, da bo tudi kako tako razumno sklepanje kdo napisal, ne? Še kaj te zanima?😁😁😁


Ravno na to temo:
Vaš link


Ni ga moskega, da se ga zenska ne bi po 10 letih navelicala. Taksna je zenska narava. Zato vecina resnih zvez z leti umre. To ali ostanejo skupaj je brezpredmetno.


No pa daj ti povej men zakaj si se nalepil name.? A res ni nobenega drugega tuki gor na katerega bi se lahko malo nalimal..? Pridem in že skočiš name ko pes na kost.
[/quote]
Brez skrbi, bližajo se prazniki, takrat večinoma delam (nočne) in jih jaz kasiram. 🙂
Meni je kar dobrodošel takrat, če je v službi umirjeno.


Ravno na to temo:
Vaš link
[/quote]
Kaj pa tiste, ki nam je biološka ura že odtiktakala?

Za vas so pa prednje klopi po cerkvah!

Ubogi samski polarc, spet je moral nedeljo preživet na monu.

Itak, da jih ima.

Še najslabše je življenje. Vse ostalo – samskost, vezanost… je OK. 😉

Ni ga moskega, da se ga zenska ne bi po 10 letih navelicala. Taksna je zenska narava. Zato vecina resnih zvez z leti umre. To ali ostanejo skupaj je brezpredmetno.


[/quote]

Tukej je pa ogromno krute resnice, sam bi rekel tako….., moški mora bit zelo previden z žensko, jst bi rekel, že po sedmih letih v smislu, verjami samo sam v sebe.

Če je saj 70posto plusa in 30 posto minusa se ne naveličaš pri ničemer saj idealno ni nič. Če znaš Mal zobe stisniti kadar se kažejo tisti procenti številke 30 se da vse preživet. Če se zavedaš da je tvoje počutje včasih res in samo tvoje (sam sebe napsihiras) in ne nujno krivda partnerja si lahko v večini časa v tistih 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

New Report

Close