Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj nosite od nakita?

Kaj nosite od nakita?

Jaz nosim prstane, na levi roki zlate, na desni pa srebrne. V levem ušesu imam 6, v desnem pa 9 uhanov in pirsov. V nosku imam en pirs. Zapestnice odvisno od dneva, obvezno pa uro na desni roki. Imam še pirs v popku in 2 verižici okrog gležnja.

da toliko nakita ovira pretok energije po telesu. Nikoli na telesu ne mešaj zlata in srebra.

Zlato in srebro skupaj nosim že več kot 20 let, pa mi nič ne manjka. S pretokom energije se pa ne obremenjujem.

Po želji.

Samo prstane. Imam jih več, nosim vedno samo po enega, leva roka (prstanec ali sredinec).

Nič, še poročnega prstana ne.

Uhane in prstane vsak dan. Na levi roki je porocni, na desni so modni prstani. Vcasih zapestnico.

Samo Princ Albert piercing in veržico okoli vratu.

Včasih sem nosila uhane, pet v levem in enega v desnem uhlju, zdaj nosim samo še prstane na na prstancu leve roke in nič drugega.

Samo dva prstana. Vsakega na enem prstancu. Ostalo me moti.

Od žlahtnih kovin samo enostavni poročni prstan iz belega zlata. ne maram zlatih keten okoli vratu ( tistih dolgočasnih veriga ali ribji vzorec, to mi je monotono, neizvirno) ali drugega nakita iz štanc zlatarn.

Sem ljubiteljica velikih kosov estetskega bolj unikatnega nakita, najraje iz naravnih materialov – les, naravni kamen, steklo ( imam veliko unikatnih ročno zame narejenih stvari tudi iz beneškega muranskega stekla ker mi je to všeč).

Velik nakit lahko nosim, ker sem visoke postave in mi pristoji in ga nosim tudi kot modni dodatek- ni glomazno, da ne bo pomote, estetsko – naprimer umirjeno oblačilo, pa lep prstan ali uhani, ali zapestnica – nikoli pa ne kombiniram in uhanov in prstana in zapestnice in kakšne dolge verižice – ker nočem bit novoletna jelka 🙂

Od nakita nosim samo nasmeh :))

Nisem ne poročena in ne zaročena, tako da prstanov ne nosim. Zapestnice zelo zelo zelo redko, kdaj pa kdaj belo uro na levi roki (mimogrede ti si prva, za katero slišim, da jo ima na desni). Ogrlice… No ja, te pa kar pogosto, sploh na kakšnih pustih, enobarvnih zgornjih delih, malo večje in opazne, včasih tudi kratke in nevpadljive. Sicer pa imam raje rute. Uhane pa nosim praktično vsak dan

tatoo

Okrog vratu nosim zlato verižico z obeskoma križec in žalostna Mati Božja. To mi je v spomin na stare starše. Predstavlja mi spomin in ogromno pomeni.
Poročnega prstana ne nosim, ker mi je premajhen. Nosim pa poročno rinko od stare mame in en srebrn prstan na desni roki.
V ušesa si nameravam ponovno dati zlate uhane, so klasični in so mi jih kupili starši (spet spomin!).

Gumice za lase, ki jih imam vsepovsod. Še na menjalniku v avtu ))

Srebrno verižico z obeskom, tri uhančke(ki jih menjam) in prstanček na nožnem prstu.

Atlantidski prstan.

Dve usnjeni zapestnici, dve ogrlici s kamnom okoli vratu.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

nosim samo srebro: trije prstani, uhani (2 v vsakem ušesu) in zapestnica vrvica/srebro. Uhane menjujem. Občasno še verižico.

4 uhane in 4 prstane – jeklo. To je vedno gor….tudi za plavanje, pucanje, tuširanje.
Nakit ki se ne sme zmočit ali tak ki bi me oviral pri vsakdanjem delu zame ne pride v poštev.

Poročni prstan in v vsakem ušesu en uhan vedno – tudi za šport!
Za v službo pa še uro na levi roki in zapestnico na desni roki.
Včasih (zelo redko) ogrlico namesto zapestnice.

vedno nosim poročni prstan iz belega zlata z malim diamantkom
v službo nosim še ročno uro

potem pa po navdihu in za posebne priložnosti še kaj okoli vratu in na ušesa.

zapestnic, brošk nimam in ne nosim

Sem moški in ne nosim absolutno nobenega nakita. Imam pa doma štiri nerjavne kovinske zapestnice. Dve črni in dve srebrne barve. Dve zapestnici sta ženski in dve moški. Doma nikoli ne nosim ročne ure, kadar grem pa od doma jo vedno vzamem s sabo.

357 magnum za vsak dan.

New Report

Close