Starševski čvek

Tedi trgovina- zaposlitev

Default avatar
Loni, da mi te je spoznat...
Delo v tediju je super,diskontna prodaja kar je ok. AMPAK se res orenk dela plača je pa žal zanič.
Uprava je pa nesposobna ŽAL TKO JE,DELAJO NONSTOP NAPAKE, PODROCNI VODJE ITAK DELAJO KAR JIM GOR RECEJO TUT NJIM NI LAHKO,MISLIM MARSIKEJ NI POSTIMAN V TEM PODJETJU.

TAKO DA ČUJ ČIM DLJE STRAN.
Default avatar
Z veseljem tudi jaz vse vas spoznam.
TEDI Girls je napisal/a:
Default avatar
No kdaj se bomo zdaj dobili?
Default avatar
Povej kdaj maš čas😉
Default avatar
Kadarkoli
Tedii je napisal/a:
Default avatar
Hahaha dobra si res...
Lahko si že počasi mislim katera si izmed njih ki so globoko z jezikom v anusu področnih.
Sam tudi to nebo večno, da ti nebo žal ;)
Default avatar
Tedii je napisal/a:
Se ti sploh ne sanja katera sem. Če pa že res veš, pa vsaj napiši iz katere regije sem.
Default avatar
Loni, globoko si v anusu področnih, ampak bos vidla bo ti zal enkrat.
Tak kot je rekla una šjora zgoraj.
Se vidi da nisi dolgo v tediju.
Default avatar
Loni alkaj si ze...
Javno te nemislim izpostavljat. Prevec dobro poznam zakone da bi si skodovala ;)
Tebi pa tudi dam prijateljski nasvet. Vzami list papirja in kuli. Na eni strani naredu + in na eni -.
Pa zacni pisati pozitivne in negativne plati in bos videla katera stran odtehta;)
Default avatar
Tedii je napisal/a:
In ti gospa popolna me baje kar poznaš.
Default avatar
Bog ti pomagi,res.
Nehi pisat tuki gor več, ker se ti ljudje smejijo sploh pa da ne daješ korektnih odgovorov in se morem na tvoj nizek IQ spustit!
Hvala in lep vikend!
Default avatar
Tedii je napisal/a:
Pa misliš da se mi res smejijo?
Default avatar
Loni 15, seveda se ti smejejo, ker vsi poznamo take kot si ti. Ritolizniki. Isto je bilo pri nas v proizvodnji. In žal punce pri nas je isti šmorn. Nesposobni v kadrovski, nesposobni tehnologi, ne vsi večina pa ja. Se prijaviš za delo v pisarno, vzamejo uno k je razširila noge, zna pa žal samo to. Porazno, ne razumem kako taka podjetja sploh laufajo.
Default avatar
Pikapoka10 je napisal/a:
No ritoliznik ravno nisem. Tako da me prosim ne žali, ker ne veš kdo sem.