Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tedi trgovina- zaposlitev

Tedi trgovina- zaposlitev

Zanima me kako je delati pri Tediju, plača odnosi…Koliko ima plače poslovodja in koliko trgovka?

Hvala za odgovore

Nihče nič ne ve? 🙁

pred časom je že bila tema o Tediju, malo pobrskaj.
Plače so klasične kakor so po vseh trgovinah. Kot trgovka dobiš minimalca, kot poslovodja malo več. Odnosi odvisno od poslovalnice do poslovalnice (tako kot v vsakem podjetju), kolektiv je mlad. Delaš tri dni dopoldan, tri popoldan oz. kakšen dan dopoldan pa spet popoldan, dopoldan. Urnik se spreminja dnevno. Poznam več takšnih, ki so se raje zaposlili pri drugem trgovcu, ker jim sam sistem in odnosi niso odgovarjali in so rekli, da nikoli več tja, in nekaj, ki so zadovoljnih v Tediju. Odvisno od posameznika. Če si bolj občutljive vrste, pa sploh obvoz mimo, ker ni zate. Oglase s prostimi mesti imajo objavlene velikokrat.

Prvo kot prvo ni minimalec v vsaki trgovini. V eleclercu sm dobiu 1100 eurov, v Sparu 800 900 eurov kot trgovec. Razen v Tušu sm dobil 400 eurov. V trgovini imaš ogromno odgovornosti, oglasa se kreten ki nima nobene izkušnje v trgovini. Mors poskrbet da na blagajni je vse čisto, moraš bit skos tam da ti ne spizdijo kaseto… Vse moreš delat kot trgovec za tri ljudi.

Kar tri ljudi postrežeš? V osmih urah, ali morda samo v sedmih?

Iskreno,ne zelte si delat v Tediju… Bila sm 4 let… Ne me spraševat kako sm zdrzala, amapk zal druge sluzbe nisem najdla… Od kadrovske do poslovodje vse je za zbruhat… Da ne govorim o delu, fizicno delo nadrejeni nic ne cenijo, avstriciji hodjo gledat trgovino in iscejo dlako v jajcu da te krega potem… ODNOSI, jih ni!!!!! Podrocne vodje, enkrat pravi tako drugic drugače 👎👎 nic nic dobrega o temu podjetju nimam za povedat…
Nesposobni v kadrovski…. Placa nikakva… Poslovodje se soperjo k petelini… Lizejo r…
Uglavnem ni dobre stvari.

Cicy, se popolnoma strinjam s tabo😏

se popolnoma strinjam 😊

Ali vzamejo koga, ki nima izkušenj s trgovino in blagajno?

Vzamejo itak vsakogar, ker kdor pride, hitro odide. Sama delala pri tej firmi, tudi jaz nimam kaj lepega dodat za tukaj 😊 Izkoriscevalstvo, neprimerno obnašanje nadrejenih od poslovodje do področnega. Kot da smo pred leti skupaj pasli ovce 😊 Delas pa itak za minimalca vsaki dan 😊 Fraj je pa nedelja 😊 Drugace samo delo v trgovini zna bit luštno, če te zanima dekoriranje in podobne stvari. Vse ostalo je pa podn 😊
Obstaja tudi katera druga trgovinska veriga, kjer se čuti bolj odrasel, zrel odnos do delavca kot pa tukaj 😊

Če delaš soboto, si potem kakšen drugi dan frej? Ni 40 urni delavnik?

Verjetno je tako kot v veliko drugih trgovinah: 6 dni po 7 ur

Prost si samo nedeljo 😊

Kaj potem imaš toliko nadur plačanih oz. si več frej, ker koristiš ure? Ali je 7 urni delavnik od pon do sob?

So različni fondi ur mesečno 😊

Če imaš možnost se ne zaposli v Tediju. Sama delam tam in je dobesedno shit od shita. Iscem drugo službo ampak do zdaj žal neuspešno.
Samo delo v trgovini( blagajna) sploh ni težko, ampak bolj z področja kadra oz področne vodje in drugih vodij.
Če se v cca2dneh nisi naučila vsega kje je kaj, si že bila najslabša. Naj ne govorim o tem da ti ob zaprtju 21.15 pride nočna kontrola in moreš nazaj v skladišče in čakati da pregledajo papirje pol ure. Sanjaš da se ti piše zdraven te pol ure bakoncu dneva… nadure se neizplačujejo, fraj težko dobiš ko ti želiš.
skratka katastrofa. Če imaš možnost, NE!

Eden najslabsih delodajalcev. Za en dan naprej ne ves kdaj si v sluzbi. Oblublajo vse ko pa zacnes pa nic ne drzi.
Ko imajo praznenja in polnjenja trgovin te dolocijo da moras it. Hoces ali noces. Nimas izbire. Ce zavrnes ti grozijo z odpovedjo. Delas po 10 uri plus voznja v obe smeri. Da v kaksnih nadurah niti ne govorimo. Delas za prazen nic. Ce zelis izkoristit ure jih ne mores razen ce podrocna doloci.
Dno od dna. Vsi roke stran od tedija.

V Tediju sploh ni tako slabo. Res je, da ko se dela, se dela. Ampak odnosi med zaposlenimi odtehtajo vse probleme.

Loni 15 kadar delas po 10ur od tega 3 ki niso placane tudi odtehtajo sodelavci. Se dobro da hodis v sluzbo zaradi dobre volje.

Loni15 ocitno te še niso pošiljali na inventure v druge poslovalnice in pa na podiranja trgovin in filanja. Če tebi ni teško delati 10-12h/dan cel teden ali še več brez nekega normalnega obroka ti pa dam kapo dol.
+ Nekateri imamo družine doma ki nam je mar za njih in dejansko jih nič ne vidimo hkrati pa to povlece neko dodatno skrb kam boš otroke dal če partner dela bodisi dopoldne/popoldne in tudi nemore za otroke poskrbeti.

Loni15 ocitno te še niso pošiljali na inventure v druge poslovalnice in pa na podiranja trgovin in filanja. Če tebi ni teško delati 10-12h/dan cel teden ali še več brez nekega normalnega obroka ti pa dam kapo dol.
+ Nekateri imamo družine doma ki nam je mar za njih in dejansko jih nič ne vidimo hkrati pa to povlece neko dodatno skrb kam boš otroke dal če partner dela bodisi dopoldne/popoldne in tudi nemore za otroke poskrbeti.
[/quote]

Delam več kot 2 leti v Tediju in verjemi, da sen bila na filanju, praznenju, večih inventurah in tudi v tujini. In meni delo kot delo ni slabo, odnose vodilnih pač požreš. Ampak nikoli mi pa niso ur vzeli ali pa da bi zastonj delala 2-3 ure ali več.

Saj ce ti ustreza delo za prazen nic potem kar delaj tu. Si ena redkih ki hvali tedi trgovine.
Me pa zanima kako si dobra z vidilnim oz koliko si jim ze globoko v riti da pozres te necloveske odnose. Pa verjetno brez druzine.

Moj sosed je podšef v Tediju, kaj pa je takega z njegovim odnosom do vas? 🤨

Cak cak cak
Moj sosed je vrtnar pa kje pise da ima dober odnos z rastlinami.
A delas osebno z njim al v kaksni poslovalnici da ves kaksen je njegov odnos do zaposlenih.
Kot drugo on tako ali tako nima osebnega stika z prodajalkam, te pa trpijo te necloveske odnose ki pridejo iz vrha.

Kakor komu odgovarja. Oddelam svojo smeno in grem domov. In imam družino.

New Report

Close