Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam izginejo samske med vikendi, prazniki?

Kam izginejo samske med vikendi, prazniki?

Sem na par spoznavnih portalih. Med tednom se kar da dobiti družbo za čvek, srečanje. Ob vikendih, prazniki – samske ženske izginejo neznano kam?
Človek bi pričakoval, da imajo takrat največ časa, ker nimajo službe, ampak preprosto izginejo. Niso zainteresirane za čvek prek spleta, niso zainteresirane za srečanje, druženje.
Včasih sumimm, da so gor poročene ženske, ki se pretvarjajo, da so samske. Namreč pri poročenih razumem, da so ob vikednih, praznikih polno zasedene. Samske bi pa morale ravno takrat najbolj iskati družbo, ker nimajo nekih obvez tako kot poročene. Pa jih ni in ni?
Kaj počnete samske ženske?

teb se izogibamo

Mogoče imajo otroke ali pa gredo k staršem (primeri, ki jih jaz poznam).

Načeloma imaš pa prav, res je nenavadno, da ravno za vikend pa ne bi nič.

nova
Uredništvo priporoča

Družimo se , ker nočemo biti doma ob prostih dnevih…

Prezmučkan si, te tvoje samske na spletu se tekom navadnih dni zmenijo in dejtajo, tk da za praznike se odpelje že tretji, osmi dejt. Nobena te ne bo čakala. Samske imajo tudi otroke, družino, prijateljice in pade kakšen izlet z njimi. Sem bila po hribih, v naravi te dni. Ogromno OGROMNO punc, žensk je na zraku. Kolesarke, pohodnice, pa tudi lokali na terasi so polni, pejt kdaj na kavo.

Sprašujem za samske ženske, take brez otrok. Tiste z otroki razumem, da imajo obveznosti.
Te samske pa ne štekam. Pa vprašam kako in kaj pa vse kar nekaj ali da gredo na izlet ali na smučanje ali na kolo ali ne vem no. Malce sem v dvomim, če so res samske.

Ene tarvmirajo na monu in norijo proti vsem, večji del pa še tega ni zmožen in ležijo v posteljah kot klade.

Večina jih gre k staršem na obisk, druge so zmenjene in imajo vikende že polno zapolnjene, tretje so na nekih “izobraževanjih”, spet ene želijo čisti mir in so same (me time, knjige, filmi, kuhanje…)

Drugače pa: če bi bila zainteresirana zate, bi že našla čas zate. (velja za oba spola!)

Avtor, kaj ti resno misliš, da bomo samske ob prostih dneh visele ne netu in čvekale z neznanci?
Vikendi, dopusti, prosti dnevni, prazniki – to so dnevi za uživanje. Ne pa za visenje na netu ali pa za pijačkanje s portalovci.
Ja, sem tudi na kakem portalu. Za čvek imam čas samo med tednom. Se tudi zmenim za kako srečanje. Samo ob lepih dneh je čas za recimo smučanje kot je bilo te tri dni pa za hribe pa take zadeve. Kolesarska sezona je pa itak v polnem teku. Za prvomajske pa seveda potep po Grčiji.
Hja, prezmučkan si. Samske ob lepih dneh ne visimo na netu in ne čakamo na portalovce.

Moja samska sestra brez otrok je več ali manj cel vikend preživela z mojo družino, druženje in 2x izlet.


A bejž no, še včeraj si travmirala na monu, zaradi praznikov, danes si pa že v Grčiji z biciklom. 😁😁😁Od vraga ste večno samske zafrustriranke.

Ti resno misliš, da bom ob sončnem dnevu kot je bil včerajšnji čepela na netu? Med štirimi stenami na računalniku? Zunaj pa čudovit sončen dan?
To pa moraš biti resno prismojen. Ampak ok, od človeka, ki je včeraj visel na monu, res ne morem pričakovati, da bi kaj normalnega spravil iz svojih možganov.

Ne ad bi, ampk ste čepele, če človek pogleda za nazaj po forumu😁😁 in ste edine cel dan visele tu. Multinične se sicer ne da določit katera od vas je bial huj, so pa tudi registriarne pokazale in do konca zdivjale od belučijeve dalje, kar je značilno za vse praznike, da se samskim popolnoam utrga od osamljenosti.

Ne ad bi, ampk ste čepele, če človek pogleda za nazaj po forumu😁😁 in ste edine cel dan visele tu. Multinične se sicer ne da določit katera od vas je bial huj, so pa tudi registriarne pokazale in do konca zdivjale od belučijeve dalje, kar je značilno za vse praznike, da se samskim popolnoam utrga od osamljenosti.
[/quote]

Glej, ne bi vedela kaj ste počeli monovci čez praznike. Tako, da ti ne morem oporekati. Nisem tako globoko seznanjena s temami preko praznikov. Verajmem pa, da ste imeli tako pestro kot pišeš, da ste imeli.

Jaz sem bila 3 dni na smučanju. Logično, da net odpade.

Ma za te portale imam čas samo, če je grdo vreme ali pa, če v službi nimam gužve. Tako v prostem času, ko je lepo vreme pa ni šans, da se ukvarjam s takimi portali.

Glej, ne bi vedela kaj ste počeli monovci čez praznike. Tako, da ti ne morem oporekati. Nisem tako globoko seznanjena s temami preko praznikov. Verajmem pa, da ste imeli tako pestro kot pišeš, da ste imeli.
[/quote]Dobro, je saj ni važno, če lažeš sama sebi. Preleti forum , pa boš točno videla kje si bila z biciklom 😁😁😁 in da ste le samske bile tu, nikogar drugega. Ala je vasko leto enako za veliko noč in druge praznike, popolnoma znorite na monu, pol pa niste to ve bile.😁😁😁

Ja lepo te prosim, ker dec bi pa šel s tabo v Grčijo???? Kr bod samska.

Dobro, je saj ni važno, če lažeš sama sebi. Preleti forum , pa boš točno videla kje si bila z biciklom 😁😁😁 in da ste le samske bile tu, nikogar drugega. Ala je vasko leto enako za veliko noč in druge praznike, popolnoma znorite na monu, pol pa niste to ve bile.😁😁😁
[/quote]

Brez zamere, ampak vse to visenje na monu ob prostih dneh z veseljem prepuščam še naprej tebi.
Vidim, da si v detajle seznanjen, da se ne ločiš od mona. Tako, da kdo bi oporekal ekspertu?
Verjetno si tudi avtor te teme.

Ja lepo te prosim, ker dec bi pa šel s tabo v Grčijo???? Kr bod samska.
[/quote]

Od kje ti pa ideja, da želim kakega deca s sabo :)?

Ja lepo te prosim, ker dec bi pa šel s tabo v Grčijo???? Kr bod samska.
[/quote]Al je ekspresna, je že pridirjala nazaj z biciklom iz Grčije.😁😁😁

Z ljudmi, ki so preveč samozadostni in imajo strogo definiran čas, hobije, me time itd., ne vem, če se splača sploh kaj začeti, vsaj take so moje izkušnje. Pričakujejo namreč, da se boš stoprocentno prilagodil njim in ne naredijo prostora za novo osebo. Če kolesari, moraš obvezno tudi ti kolesariti. Če smuča, moraš smučati. Če hodi v hribe, moraš tudi ti biti planinec. Če počne vse troje, moraš to početi tudi ti. Če hodi na dopust na morje, celinski izleti odpadejo …
Bi rekla, da se zaradi takih ni za sekirat. Tudi zveza bi bila potem samo ena dejavnost za drugo, v bistvu ednina z videzom dvojine, pa nobene prave vsebine.

In potem te še ozmerjajo, da si luzer, ker imaš nekaj prostega časa.

Brez zamere, ampak vse to visenje na monu ob prostih dneh z veseljem prepuščam še naprej tebi.
Vidim, da si v detajle seznanjen, da se ne ločiš od mona. Tako, da kdo bi oporekal ekspertu?
Verjetno si tudi avtor te teme.
[/quote]Jp, če si pod multinikom, ti tolažba bolj zaleže? Potem šteješ, to je bila ona, pa ona , pa tista, to nisem bila jaz.😁😁😁😁

Zna biti res to, da osebe, ki stalno nekaj počnejo in so non stop v gibanju, so dejansko osamljene in depresivne osebe, ki s tem begom v multi dejavnosti bežijo pred osamljenostjo in si delajo navidezno družabno življenje, kar dokazujejo s svojimi objavami kav, krajev in nog, po vseh družbenih medijih.

Od kje ti pa ideja, da želim kakega deca s sabo :)?
[/quote]

Zenska dobi si tipa pa familijo ustvari, kot vsaka normalna zenska, ne da se non stop nekje potikas cele dneve.

New Report

Close