Forum.Over.Net

Starševski čvek

Katere superge za prosti čas najraje nosite

Default avatar

bostiano1

Pa tudi če je superga namenjena za tek,jo lahko obuješ za bilo kaj...vsi nosijo kavbojke in imajo obute tudi nike zoom structure,pegasus,ali pa salomonke speedcross...pa obe znamki v vseh možnih barvah...
Meni odgovarja samo Nike tekaška obutev,so prav mehki in lahki za hodit zaradi diabetičnega stopala...Pozimi pa vsekakor Adidas Terrex gtr.
Default avatar

auri

Najpogosteje Puma, ker mi imajo letos res krasne modele. Zanekat imam tri različne modele, še kakšen verjento pade v kratkem še kak.
Občasno Nike cortez, ker so mi krasni in ravno dovolj retro, da jih z veseljem nosim.
Obvezno dvoje all starke (svetle in temne). Pazim, da kupim kak malo bolj poseben model.
Ene New balance, ki so najbolj udoben čevelj na svetu in bo verjento treba kupiti še kakšne v bolj nosljivi barvni kombinaciji.

To je zaenkrat to. Mikajo me še kakšne Adidaske, ampak še išče model, ki bi mi bil res všeč. Ja, praktično živim v supergah. No, pa tudi Reebok ima letos lepe modele.
Default avatar

Različne

Za pohajanje po mestu obujem Guesske, za tek gelirani Nike, ter za fitnes superge iz Daichmana za 19€.
Default avatar

Skromno vprašanje

Kaj delate z 10 pari superg. Če ste pri hiši 4, je samo superg 40, kje je še vse ostalo. Imate najeta skladišča?
Default avatar

Tara_S

Jaz imam tako stare, da se znamke že ne prepozna več. :-)
Default avatar

brez dileme

Obvezno adidas
Default avatar

Long lasting

Nosim superge bele barve, z odebeljeno gumo, no name znamke, ki sem jih kupila na razprodaji.
Zlate Guesske razpadajo.