Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere superge za prosti čas najraje nosite

Katere superge za prosti čas najraje nosite

Katera znamka ? Kaj boste kupili to pomlad? A je to Nike Air Max, New Balance, mogoče od adidasa,…
Kaj je modernega?

Jaz si ravno danes kupila Stan Smithke, so zelo naj v prestolnici na otoku (koliko je ujelo moje sokolovo oko). Ulična moda je njihova reč.

4 pare superg, 3x adidas in 1x nike.
Ampak take “trendi”, ne sportnih za tek ipd.

Moji najljubsi znamki.

Sem si pa nabavila se 5 parov flip flopk: 2x adidas, 2x nike in 1x vans.

Obozujem vse in komaj cakam na toplejse dneve 🙂

Imam vse omenjene, različnih parov. Obujem pa tiste, ki pašejo h trenirki, ki jo takrat oblečem ali pač zravn hlač, če niso glih tiste res športne superge.

Imam vse omenjene, različnih parov. Obujem pa tiste, ki pašejo h trenirki, ki jo takrat oblečem ali pač zravn hlač, če niso glih tiste res športne superge.
[/quote]

Različnih barv.

Air max so od 90€, all starke tudi, ostalih ne poznam…to je drag modni dodatek
Govorim za naše cene, ne izven mej

Za po mestu nimam rada takih, ki izgledajo podobne športnim supergam za tek ali telovadnico. Raje vidim, da izgledajo bolj podobne čevljem.
Odgovarjajo mi znamke Nike, Adidas in Puma, ker mi pašejo na nogo in se mi zdijo dovolj dobre kvalitete.


V katerih trgovinah (Lj) imajo največ izbire take obutve? Ne copate za šport ampak take malo lepše, ja, bolj kot čevlje. Je to v športnih trgovinah ala Intersport, Hervis … ali bolj trgovine s čevlji – katere? Včeraj sem gledala v Massu, kar sem prijela v roke, plastika, jaz pa iščem usnjen čevelj. Že kar nekaj let nisem kupovala take obutve, pa se ne znajdem najbolj.

Žal (ali pa tudi ne, ker sem izredno zadovoljna) moja stopala prenesejo zgolj Sketchers. Kupujem pa prek spleta.

Sori na vprašanju: pred leti sva s sodelavko kupili Sketchers superge. Obe sva jih nehali nositi, ker so se preveč usmradile in ni šlo zluftat. A so še take kvalitete, ali zdaj delajo že boljše?
So bile pa z neko spominsko peno al neki takega znotraj.

Ne vem, moje ne smrdijo nobene (imam ene deset parov). Res pa gre vanje vedno le čista noga in čista nogavica. Pa enkrat tedensko vse svoje čevlje itak prešpricam.

Kupujem že kakih 10 let le skejtersko obutev (madness, boardel kranj). Vzdržljivi, udobni, všečni. Zadnje adidaske so mi razpadle v pol leta…edin superstarke so mi kul.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Sori na vprašanju: pred leti sva s sodelavko kupili Sketchers superge. Obe sva jih nehali nositi, ker so se preveč usmradile in ni šlo zluftat. A so še take kvalitete, ali zdaj delajo že boljše?
So bile pa z neko spominsko peno al neki takega znotraj.
[/quote]

Bemtiš no – flikneš v pralni stroj na 30, opereš in je.

Imam cca 2 para Skechers-k redno perem v pranem stroju, pa Nike Knit, Reebok, New Balance, tudi….. Včasih ni treba celih, samo vložke ven pobereš in opereš in je.

Je pa res, da se superge usmradijo, če nonstop gyuraš ene in iste – treba je met vsaj 3 pare na sezono…..visoke in nizke,

Jaz zatašportne guram po 6x tedensko – po 2 uri skupaj, fitnes ali zunaj – operem cca.vsak mesec dvoje, troje. Dvoje, rabim notri za fitness imam že 3. leto, pa so še tiptop. Je pa res, da tudi jaz zadnjih 8 let vse nakupim v Ameriki. Dosti ceneje in kvalitetneje. Sem rimerjala zadnjič – ene Nike prodajajo v Evropi še vedno za cca. 135 eur, jaz sem jih dobila za 70 USD v Nike outletu. Ma ne kupim nič več v Evropi, ker so oderuške cene.

Bemtiš no – flikneš v pralni stroj na 30, opereš in je.

Imam cca 2 para Skechers-k redno perem v pranem stroju, pa Nike Knit, Reebok, New Balance, tudi….. Včasih ni treba celih, samo vložke ven pobereš in opereš in je.

Je pa res, da se superge usmradijo, če nonstop gyuraš ene in iste – treba je met vsaj 3 pare na sezono…..visoke in nizke,

Jaz zatašportne guram po 6x tedensko – po 2 uri skupaj, fitnes ali zunaj – operem cca.vsak mesec dvoje, troje. Dvoje, rabim notri za fitness imam že 3. leto, pa so še tiptop. Je pa res, da tudi jaz zadnjih 8 let vse nakupim v Ameriki. Dosti ceneje in kvalitetneje. Sem rimerjala zadnjič – ene Nike prodajajo v Evropi še vedno za cca. 135 eur, jaz sem jih dobila za 70 USD v Nike outletu. Ma ne kupim nič več v Evropi, ker so oderuške cene.
[/quote]

Aja, pa še AllStarke Converse – kakšne “spešl edišn” , tudi dizajnerske, znižane naprimer s 180 usd na 30-50 🙂 tudi kupujem po outletih v USA – cele usnjene ali pa zadnjič sem ene od Missoni ( znižane s 300 usd na 45 usd :P) Good Bargain . Pa prijateljem,
žlahti tudi privlečem AllSatrke -so od 25usd tam naprej – originali….

Najraje adidas. Trenutno imam le coq sportif. Pomemben mi je izgled, cena. Prav tako mije pomembna znamka.

Ne vem, morda nisem razumela vprašanja? Prosti čas ali je bilo mišljeno za šport?
Jaz superge kupujem glede na vrsto uporabe in glede na to, kako se prilegajo moji nogi, terenu, kjer jih bom uporabljala.
Žal so včasih tiste, ki mi odgovarjajo prej grde, kot pa lepe, ampak tu mi moda res ni pomembna.
Tako mi za moj namen najbolj ustrezajo Salamon, lani sem kupila dvoje, letos jih ne bom.


V katerih trgovinah (Lj) imajo največ izbire take obutve? Ne copate za šport ampak take malo lepše, ja, bolj kot čevlje. Je to v športnih trgovinah ala Intersport, Hervis … ali bolj trgovine s čevlji – katere? Včeraj sem gledala v Massu, kar sem prijela v roke, plastika, jaz pa iščem usnjen čevelj. Že kar nekaj let nisem kupovala take obutve, pa se ne znajdem najbolj.
[/quote]
Uf, običajno jih kupujem v tujini. V Ljubljani bi šla pogledat v Humanic (City Park), na spletu pa bi pogledala ponudbo na superge.si (Tomas šport), potem pa še na kakšno tujo spletno stran. Če ugotoviš, kateri modeli ti pašejo na nogo, jih lahko potem brez težav naročiš v spletni trgovini, kjer običajno najdeš še večjo izbiro teh istih modelov (različne barve in barvne kombinacije).

Yeezy so zakon.

Za športat nosim salomonke – različne.
Za casual pa allstarke, letosnjo pomlad imam namen kupiti adidas gazelle ali campus – samo za barvo se ne znam odločiti.

Reebok, sporten, usnjen, rahlo svetlec materal, zelo udobni, v Massu. Ok 50 ali 60 eur – januarski popust.
Nosim za sprehode po mestu, ko sibam v knjiznico ali trgovino, ne za sport.

Pa tudi če je superga namenjena za tek,jo lahko obuješ za bilo kaj…vsi nosijo kavbojke in imajo obute tudi nike zoom structure,pegasus,ali pa salomonke speedcross…pa obe znamki v vseh možnih barvah…
Meni odgovarja samo Nike tekaška obutev,so prav mehki in lahki za hodit zaradi diabetičnega stopala…Pozimi pa vsekakor Adidas Terrex gtr.

Najpogosteje Puma, ker mi imajo letos res krasne modele. Zanekat imam tri različne modele, še kakšen verjento pade v kratkem še kak.
Občasno Nike cortez, ker so mi krasni in ravno dovolj retro, da jih z veseljem nosim.
Obvezno dvoje all starke (svetle in temne). Pazim, da kupim kak malo bolj poseben model.
Ene New balance, ki so najbolj udoben čevelj na svetu in bo verjento treba kupiti še kakšne v bolj nosljivi barvni kombinaciji.

To je zaenkrat to. Mikajo me še kakšne Adidaske, ampak še išče model, ki bi mi bil res všeč. Ja, praktično živim v supergah. No, pa tudi Reebok ima letos lepe modele.

Za pohajanje po mestu obujem Guesske, za tek gelirani Nike, ter za fitnes superge iz Daichmana za 19€.

Kaj delate z 10 pari superg. Če ste pri hiši 4, je samo superg 40, kje je še vse ostalo. Imate najeta skladišča?

Jaz imam tako stare, da se znamke že ne prepozna več. 🙂

New Report

Close