Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Reka ljubezni 000

Reka ljubezni 000

Evo..tukaj bi lahko postavljali vprašanja glede serije!
Torej…kaj menite glede Nataše? Jaz sem prepričana, da se je vrnila ker je noseča z Blažem.

Evo, sva že dve;) Na to sem tudi sama najprej pomislila, ampak tokrat je prišla precej bolj odločno, oholo. Ko se je prvič vračala, je bila čisto sesuta. Sem skoraj prepričana, da se bo povezala z Vido, in ji bosta skupaj kakšno zakuhali.

Saj so v reklami povedali, da je noseča, a niso?

Verjetno drži ker sem brala za vnaprej, da bo Sara odšla k Valentini, Blaž in Nataša pa se bosta pripravljala na poroko. Res pa je, da za enkrat nič ne piše, da je noseča. Edino za Ireno piše, da sumi, da je noseča.
Bo še cel cirkus in to kmalu.

A v današnjem delu se je Nataša vrnila? Jao.
Nisem gledala….

Ali pa je rodila? A to ni možno? Ker pri teh nadaljevankah nikoli ne veš kolk grejo časovno naprej. Če je noseča, se ji itak že pozna. Ali je odšla največ ene 4 mes. nazaj?

Kdo je udaril Franca po glavi?

No, časovno je serija cca 2 meseca vse skupaj kar smo gledali. Toliko je Katjin oče v toplicah, pa tudi od Valentine trebuh nikako ne raste. Nataša ni prišla za dolgo, mi je sama povedala da noče več igrat ker ma dost te negativne scene.

Koliko časa bo še tukaj in kaj se bo še zgodilo z njo?

Erik. Kdo pa drug.

Koliko časa bo še tukaj in kaj se bo še zgodilo z njo?
[/quote]

Oh, to pa ni smela povedati, a ne. Je pa to tko fajn punca, da jo čist razumem 😉



Oh, to pa ni smela povedati, a ne. Je pa to tko fajn punca, da jo čist razumem 😉
[/quote]

O Anji Drnovšek?

New Report

Close