Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Analni seks ni naraven

Analni seks ni naraven

Danka in črevo stan namenjena iztrebljanju blata, ne pa sprejemanju penisa.
Ženske in podredljivi homoseksualci zakaj to dopuščate?
A veste, da vam lahko oslabijo mišice in boste morali nositi vrečko?

Seveda je naraven in koristen, kristjanke to vedo:

https://www.youtube.com/watch?v=j8ZF_R_j0OY

No mir daj.
Drek je debel kot penis.
Supak ima rozico in ta rozica je narejena tako da se odpre 1x na dan al pa 1x na 3dni.
Torej ko te v supak je to enak ko da serje
Ko koncata se supak zapre kot bi se vsral.
Zato ne govor neumnosti.
Tisti k serejo na 2 3 dni komot tist dan ko ne grete srat.lahk sexsate rit bo irak mislila da serjete. Pa se spilate z drekom. Ko bo sel no pa van.

nova
Uredništvo priporoča

Ma zaroli si, pa si v rit vtakn tcojo fobijo, pezde focibno.

Homoseksualnost tudi ni naravna…..

Homoseksualnost tudi ni naravna…..
[/quote]

Seveda ni. Saj ravno oni so si zmislili analni seks.

Homoseksualnost tudi ni naravna…..
[/quote]

Tudi, če dedec svojo babo fu.ka v rit, ni naravno. In je nagravžno.

Zgubljati čas na monu tudi ni naravno, pa vseeno…

Druženje in pogovarjanje JE NORMALNO!

Mon=druženje? Ahahahahaahhaaa :)))))))))

Sicer če ti nekaj definiraš kot “normalno”, potem se bomo gotovo vsi strinjali 😉

Sicer tudi če analni seks ni naraven, je lahko zelo zabaven 🙂

Ja, druženje. Virtualno druženje. Kaj pa je drugega? Bi ti bil tukaj in pisal, če ne bi bilo nikogar drugega? Ne, ne bi bil. Torej?

Ja, saj imaš prav…
…v bistvu midva zdajle tudi analno seksava…virtualno, seveda 😉

Pa ti sploh veš. da to ni naravno? Upam, da si vsaj ženska 😛

Hahahaha. Oslabijo mišice. Ta pa je dobra. Se vidi, da nimaš pojma v pojmu. Če k stvari znaš pristopit in nimaš blesavih predsodkov, lahko nepopisno uživaš.

Hahahaha. Oslabijo mišice. Ta pa je dobra. Se vidi, da nimaš pojma v pojmu. Če k stvari znaš pristopit in nimaš blesavih predsodkov, lahko nepopisno uživaš.
[/quote]

Zakaj je k stvari treba znati pristopiti, če je analni seks tako naraven?

Zakaj je k stvari treba znati pristopiti, če je analni seks tako naraven?
[/quote]
Ni naraven je pa noro dober. Usta so za jest, pa tudi tja qu.rac zavije. Je to tudi naravno?


Ni naraven je pa noro dober. Usta so za jest, pa tudi tja qu.rac zavije. Je to tudi naravno?
[/quote]
Za koga je noro dober? Za dva moška. Moski imajo prostato. Ženske je nimajo.


Za koga je noro dober? Za dva moška. Moski imajo prostato. Ženske je nimajo.
[/quote]

Hahah. Jaz sem ženska in nisem edina, ki v tem uživa.

Hahah. Jaz sem ženska in nisem edina, ki v tem uživa.
[/quote]
Nekateri uživajo tudi v tem, da se jim ljubimec polula v usta. Če je tebi to všeč še ne pomeni, da je všeč vsaki ženski. Ravno obratno,vecina žensk trdi, da jim tak seks ne odgovarja in da seksajo analno, da bi ugodile partnerju.


Nekateri uživajo tudi v tem, da se jim ljubimec polula v usta. Če je tebi to všeč še ne pomeni, da je všeč vsaki ženski. Ravno obratno,vecina žensk trdi, da jim tak seks ne odgovarja in da seksajo analno, da bi ugodile partnerju.
[/quote]

A kje pišem, da je VSEM ženskam všeč?! Smo takše in drugačne. Vsak bo delal to kar mu paše. Neumno pa se mi zdi, da nas posiljujete s svojim prepričanjem, da je to nekaj slabega in škodljivega. S prve roke vam lahko povem, da ne drži ne eno niti drugo.

A kje pišem, da je VSEM ženskam všeč?! Smo takše in drugačne. Vsak bo delal to kar mu paše. Neumno pa se mi zdi, da nas posiljujete s svojim prepričanjem, da je to nekaj slabega in škodljivega. S prve roke vam lahko povem, da ne drži ne eno niti drugo.
[/quote]

Nihče nikogar ne posiljuje s svojim prepričanjem. Drži, ljudje smo si različni.
Zanima me kako stroka gleda na redno prakticiranje analnega seksa?

Tudi oralno ni naravno, pa med joške, pa v uho, da ne omenjam nosnic, pa pod pazduho tudi ne, itd

Nihče nikogar ne posiljuje s svojim prepričanjem. Drži, ljudje smo si različni.
Zanima me kako stroka gleda na redno prakticiranje analnega seksa?
[/quote]

Stroka ti bo povedala, da ima vsaka druga vneto ČEŠPLJO zaradi posledic jemanja, NENARAVNEGA kontracepcijskega hormona, stresa, NENARAVNE kozmetike in stresa …itd!!! Na vprašanje, če kdo ne more zadrževati blata zaradi analnega seksa, se vam bodo smejali. Vprašajte jih kakšne pripomočke rabijo tisti, ki jim uhaja blato (zaradi operacije ali starosti!). Seveda so lahko poškodbe tudi pri analnem sexu, če nimaš pojma kako se stvari streže.


Oralno ni naravno, če imaš državne zobe, v joške pa če imaš sponzorja iz TKK. Vse ostalo je naravno, čeprav je za večino nenavadno. Če dobro premislim, so nosnice in ušesa precej izpostavljena digitalnim napadom, pa tega večina niti ne skriva.

New Report

Close