Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A kej lezete šefom v rit

A kej lezete šefom v rit

????

Direktor lepo srajco imate.
Šefica, a lahko še vam kavico?
Šefe, a je bilo fajn na dopustu?
Šefica, frizura vam lepo pristaja.
Kako lepo družinico imate gospod direktor.
Gospod direktor, danes jaz častim.
Šefica, tale stajling vam pa res lepo pristaja.

JAZ ŽE NE!

Nobene potrebe po tem. Pa tikamo se.

Ko pohvalim, je to iskreno, ne pa zato, da bi komurkoli lezela v rit.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Pravzaprav leze šef meni, ker mu njegova žena tega ne pusti…

Nobene potrebe nimam biti neiskrena. Zivljenje je za to prekratko.

Sem šefica že nekaj let in res je nekaj takih,ki ti lezejo v rit. Take tipe takoj prepoznam in si mislim svoje.

Najbolj cenim iskrene sodelavce, ki te iskreno pohvalijo, predvsem pa da ti podajo tudi kritiko in brez zadržkov povedo kje sem ga polomila.

Skuham ji kavo zjutraj, ko pride v službo in popoldan, tik pred odhodom iz službe. Ne kuham ji, ker bi ji lezla v rit, ampak ker so me tako določili, ker sem z naskokom najmlajša med 15 sodelavkami oz. sodelavci. Mi pa gre to zelo na živce, sploh zato, ker jaz kave ne pijem.

Takih, ki se ulizujejo in lezejo svojim šefom nekam …na tem forumu ni, če verjameš. Še bolj naivno je, da pričakuješ priznanja.

Evo, še ena taka ki kuha kavo za direktorja ker mora in je zadnja prišla.

Šefico pa velikokrat pohvalim, ker ima dober okus za oblačenje in vedno mislim resno.

A zgornji stavki pomeni, da si lezemo v rit? Težka bo. Povem, če tako mislim, drugače sem tiho. Tudi šefica pohvali mojo frizuro ali outfit če ji je všeč, in ko si gre kuhat kavo vedno vpraša, če jo skuha še meni. Z ostalimi v kolektivu je enako.
Gre za osnovno prijaznost in naklonjenost.

Šefom lezejo v rit nesposobni. Jaz sem svoje šefe izpodrinil, ne pa jim v rit lezel.

Ocitno ja, ker obicajno po dopust vprasam, kako se je imel. Enako, kot vsakega drugega sodelavca ali sodelavko ali pa oni mene. Pac imamo navado, da se tudi kaj takega pogovorimo ob jutranji kavi.
Tudi ko gre kdo kuhat kavo ali caj, povprasa se druge, ce jo bodo …, pa ob kakem rojstnem dnevuse ttudi pogosti namesto malice. Vsi to pocnemo in se nam ne zdi nic posebnega, le znak, da se relativno dobro razumemo.


Ti si taka kot moj šef. Samo čaka, kdaj ga bo kdo pohvalil (in mu nekam zlezel).
Že desetkrat sem mu rekla, da dobet šef pohvali svoje delavce, ne pa obratno.
Pa se ga ne prime.


Ti si taka kot moj šef. Samo čaka, kdaj ga bo kdo pohvalil (in mu nekam zlezel).
Že desetkrat sem mu rekla, da dobet šef pohvali svoje delavce, ne pa obratno.
Pa se ga ne prime.
[/quote]

Očitno nisi dobra delavka.

Jaz sem prenehala, takoj ko zvedela, kako trpi zaradi zlate zile.

Zadnje čase on leze meni v rit,dobro ve,da se bliža konec 🙂

Očitno nisi dobra delavka.
[/quote]
Ne drži.

Naš je prevzvišen da bi mu lezu v rit. Se prav trudiš da bi imel čimmanj kontaktov z njim.

E, to.

New Report

Close