Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi ga sprejele?

Ali bi ga sprejele?

Rada bi mnenje tako žensk in moških. S prijatljico se ne strinjave v eni kočljivi zadevi, kar se tiče najinega skupnega prijatelja. V bistvu na kratko.

Obstaja zelo karizmatičen moški, poročen, vendar v fazi ločitve, kateri ima eno hčero z ženo in 2 hčeri še z dvema različnima ženskama (bivše ljubice). Je krasen, najboljši oče, tukaj ne moremo rečt nobene slabe besede. Vsem trem otrokom nudi tako materialno kot čustveno podporo. Sedaj je spoznal žensko s katero se želi ustaliti ( in tudi z njo imeti otroka), ker kot sam pravi ima dovolj kurvarije in si želi le mirno družinsko življenje.

Ženske zelo rad materialno razvaja, baje je odličen v postelji in kot sam pravi, je vsako imel na nek način tudi rad, tri v življenju pa resnično ljubil, vključno sedaj tole novo. Moja prijateljica je mnenja, da se tak človek spremeniti ne more, jaz pa trdim, da se lahko. Ker če je človek v osnovi dobra in srčna oseba, ima lahko zaradi slabih izkušenj v preteklosti pač neko “temno” nemoralno obdobje.

Pustimo zdaj ob strani obtoževanja glede varanja, ker roko na srce, dandanes ima skoraj vsak človek vsaj nek določen procent masla na glavi in če ne poznamo resnično plat ozadja vsega tega ne moremo obsojati.

Njegova nova partnerka pozna celo zgodbo, ji je vse priznal in povedal, ona je sprejela njegove otroke (in s tem posledično tudi tri njegove bivše, katere bodo na nek način zmeraj prisotne v njunih življenjih) in njegovo preteklost.

Je pa res, da je zelo uspešen, ponosen, patriarharni in koleričen tip moškega na katerega se ženske dobesedno lepijo. In seveda kot vsakemu moškemu egu, to njemu tudi zelo ugaja in se na nek način s tem “hrani”. Dejansko lahko spravi v posteljo skoraj vsako žensko, če se le malo potrudi. On je odločen, da je temu naredil konec in želi preživeti življenje samo z eno žensko katero ljubi.

No vglavnem kaj menite o tej zgodbi? Bi sprejele takšnega moškega in mu dale priložnost? Moški, je to možno? Pa ni provokacija.

Katera od teh v tej zgodbi si ti? Jaz verjamem v ljubezen, ampak za njo je treba vseskozi delat na odnosu, tale pa raje novo najde.

moj komentar: ha, ha. resno? na take se palite? naštela si vse tisto, kar me pri moškem odbija. Nikoli se ne bi spečala s takim.

nova
Uredništvo priporoča

Še to, on s tem leporečenjem hrani svoj ego, ne misli si, da mu je res toliko do ženske na drugi strani (predvidevam, da si to ti). Ženski bo pihal na dušo in nakladal tako dolgo, da bo on “zmagal”. Potem bo pa počasi šlo navzdol.

Skratka jaz bi se takega na daleč izognila, verjamem pa, da je hudič, če si zaljubljen.

Verjemi, da obstaja okrog veliko moških, ki niti slučajno niso taki.

Ne, še ločen ni, pa že premišljuje kateri bo spet otroka naštimal. Taki se nikoli ne spremenijo.

Možno že je – ne bere se mi pa verjetno. Pa sploh ne zaradi zgodovine in naštetih dejstev (ker človek se lahko spremeni, če le hoče) – ampak zaradi tegale:
“da je zelo uspešen, ponosen, patriarharni in koleričen tip moškega…”

..tip vleče jasni vzorec in “še ena si” in “še nora si”, če si padla ali padaš- da “se je” ali da “se bo” -spremenil!

NI ŠANS.

Mimogrede:
Tudi mene tak tip ODBIJA. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Trije otroci in 3 bivše? Ne hvala. Moškega z enim otrokom iz prejšnjega zakona bi težko sprejela. Same težave.



NE!

Imamo soseda, ki je napumpal petim različnim ženskam otroka. Doma pa žena nič ne ve ali pa se dela da ne ve. Priložnost tovornjakarja ni kaj.

Koleričen je?
Ali si pak hotela reči karizmatičen?

V vsakem primeru: mogoče za pol leta se fletno imet in se pustit razvajat, za otroka naštimat pa samo, če si stara 40 in se bojiš, da bo odpeljal zadnji vlak. Potem je glede na reference čisto primeren, ker očitno tudi po ločitvi otrok ne zanemarja in ga vsaj ne bo treba jagat za preživnino in stike.
Kakšna je tvoja družinska zgodovina sicer, da nimaš občutka, kaj je to ljubezen in primeren življenjski sopotnik? Očitno nisi odraščala s pravimi vzori.

Ta tip misli pretežno nase. Ne gre za patriarhalnega moškega, lahko gre ali za precejšnjo zmedo v glavi, ali pa za narcisa in malček sociopata.
Tista, ki se bo z njim “ustalila” bo le še ena od podložnic, ki padajo na lepe besede in lističe v denarnici.

Ona je ta nova, ki še nima otrok z njim. S katero naj bi se on ustalil in kasneje tudi imel otroke. In ona mu to verjame!
Ja, definitivno dedec, ki bi ga resnično vsaka želela…

P.S. Ampak tip pa res rad trosi svoje seme okrog:)))

[list][/lis

Ja pa ja: saj je vsem trem resnim, s katerimi ima druzino, to zatrjeval; in 3 X zakljucil.preberi to na glas.

In kaj mislis sedaj? ,☺

P.s.: da ga ne bo 4-ta načevljala – to bo pa šok – zanj.

Jaz mislim, da se tak moški lahko spremeni……..mogoče eden na 100 let na celem planetu. V zadnjih 100 letih je to že bil David Bowie, tako da nikar ne upaj. 🙂

Ne, jaz mu ne bi dala priložnosti.

Iz prve roke ti povem, ja to je možno. Tudi jaz imam od prej tri otroke s tremi ženskami. Tukaj nevidim nobenega problema, vse je urejeno in popedenano bolj kot v marsikateri družini, ki tovrstnih “težav” nima.
Težavo bi tukaj lahko predstavljale edino finance, ker bi zmankovalo za atualno družino, v kolikor pa teh težav ni in so odnosi normalni finance pa urejene, potem pa res ni razloga za strah. Mi, ki smo pripravljeni razkriti svojo preteklost bodoči partnerki in imamo vse urejeno od odnosov do financ za sabo pa nekaj kilometrine tudi med rjuhami se lahko odločimo in rečemo zdaj pa je s tem početjem konec in se z lahkoto vstalimo. Jaz težavo vidim prej pri tistih, ki niso izživeli svoje sle.

MOJ KOMENTAR:

Obstaja zelo karizmatičen moški, poročen, vendar v fazi ločitve, kateri ima eno hčero z ženo in 2 hčeri še z dvema različnima ženskama (bivše ljubice).
Zelo zanimiv začetek….

Je krasen, najboljši oče, tukaj ne moremo rečt nobene slabe besede.
Vsem trem otrokom nudi tako materialno kot čustveno podporo.
O tem se lahko izjasnijo samo njegove hčere. Ni nujno, da je temu tako. To je zgolj tvoje predvidevanje.

Sedaj je spoznal žensko s katero se želi ustaliti ( in tudi z njo imeti otroka), ker kot sam pravi ima dovolj kurvarije in si želi le mirno družinsko življenje.
Aha. Sedaj se želi ustaliti. To torej, pomeni, da je 3 naštimal otroka s predhodnim naznanilom, da se ustaliti pa ne želi. Malo verjetno.

Ženske zelo rad materialno razvaja, baje je odličen v postelji in kot sam pravi, je vsako imel na nek način tudi rad, tri v življenju pa resnično ljubil, vključno sedaj tole novo.

O, tukaj imamo že prvi paket artiklov, ki gredo za med (materialno ravaja, odličen v postelji).
In za dodatek- še popust: In kot sam pravi....

Moja prijateljica je mnenja, da se tak človek spremeniti ne more, jaz pa trdim, da se lahko. Ker če je človek v osnovi dobra in srčna oseba, ima lahko zaradi slabih izkušenj v preteklosti pač neko “temno” nemoralno obdobje.
Iskanje izgovor, opravičil in preričevanje samega sebe I del.

Pustimo zdaj ob strani obtoževanja glede varanja, ker roko na srce, dandanes ima skoraj vsak človek vsaj nek določen procent masla na glavi in če ne poznamo resnično plat ozadja vsega tega ne moremo obsojati.
Iskanje izgovor, opravičil in prepričevanje samega sebe II del.

Njegova nova partnerka pozna celo zgodbo, ji je vse priznal in povedal, ona je sprejela njegove otroke (in s tem posledično tudi tri njegove bivše, katere bodo na nek način zmeraj prisotne v njunih življenjih) in njegovo preteklost.
Človeku še njegova zgodba ni povsem jasna, kaj šele, da bi poznal zgodbo drugega. Je pa res, da ti je prebral uspavanko- za lahko noč. To je vedno prijetno branje, sploh ker te “uspava”…

Je pa res, da je zelo uspešen, ponosen, patriarharni in koleričen tip moškega na katerega se ženske dobesedno lepijo.
To je zgolj tvoja predstava o njem. Ker sama tega v sebi ne zaznavaš , pri njem visoko potenciraš.

In seveda kot vsakemu moškemu egu, to njemu tudi zelo ugaja in se na nek način s tem “hrani”.
Potem je skrajno nesiguren, če se s tem hrani. S tem pa ovržemo tvojo zgornjo predstavitev, da je vse in še več…

Dejansko lahko spravi v posteljo skoraj vsako žensko, če se le malo potrudi.
Ponovno, ga kotiraš višje, kot je in zmore. Spet si dodala, nekaj nadnaravnih moči. Da LAHKO zvleče, skoraj vsako v posteljo je zgolj tvoja predpostavka. Kaj se skriva, pod VSAKO? Neumno, naivno, nesamozavestno, brez vrednot, brez denarja….žensko?!

On je odločen, da je temu naredil konec in želi preživeti življenje samo z eno žensko katero ljubi.
Odločnost se ne meri v želji in v besedah. Odločnost je nekaj povsem drugega.

No vglavnem kaj menite o tej zgodbi?
To je zgodba z še enim nesrečnim koncem-predvsem za avtorico. Če se bo spustila tja, kamor je že sedaj jasno, da z njim sreče ne bo.
Bo pa:nekaj materialnega razvajanja in nekaj orgazmov. To pa bo. To pa je tudi vse.

Bi sprejele takšnega moškega in mu dale priložnost?
Saj so ga sprejele že 3, pa se ni izšlo! Koliko pa bi jih po tvojem jih še moral dobiti?!
Aja, tvojo! Zakaj? Ker se premalo ceniš in nosiš glavo med oblaki.

Moški, je to možno?
Možno je vse.

🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Se ti hecaš, več otrok z različnimi partnericami in se bo spremenil. Ne bo se.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ja pa kaj še LOL

Takšnega bi se na daaaleč izognila. Fuj od deca.

Boljše, da se človek ne znajde v situaciji, ko bi moral razmišljati o čem takem.

Ta moški je naredil doktorat iz pecanja naivnih žensk.

Aja, pa še to: da za vse otroke tudi čustveno dobro skbi, je nemogoce, ni ne kvantitativno prisoten ne kvalitetno, no, če je s tem pac misljeno materialno, pa že …

Od vseh samskih tipov na tem svetu ti glih ta diši. Ne morem verjet no, naj še tebi naredi otroka pa boš ena izmed. Res nimaš nič v glavi ali kaj.

New Report

Close