Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odslužen nakupovalni voziček, kje bi ga dobila?

Odslužen nakupovalni voziček, kje bi ga dobila?

Kje bi dobila odslužen nakupovalni voziček, najbolj bi mi ustrezal iz Merkatorja. Ampak da nima pokvarjenih koleščkov in da je mogoče samo nekako poškodovan….
A mogoče to kdo ve?

Pred vsako trgovino. Vstaviš 2 eura in je tvoj.

Joj ampak kar tako ga pa res ne bi mogla odpeljat. Tisti za 2 e so pa še ful veliki težki. in nerodni.

nova
Uredništvo priporoča

Joj ampak kar tako ga pa res ne bi mogla odpeljat. Tisti za 2 e so pa še ful veliki težki. in nerodni.
[/quote]
Še začelo se ni, pa se že zmišljuješ!


Še začelo se ni, pa se že zmišljuješ!
[/quote]

Kaj naj to pomeni? A sem samo jaz tolk zabita in ne štekam kaj hočeš povedat?

Jah jaz kr neki folka vidm, gredo v Mercator, potem pa s polnim vozičkom domov. Eni ga vsaj nazaj odpeljejo, eni ga kar pustijo pred blokom. Tako da ja, kot ti je en gor svetoval, daš notr 2€ in ga odpelješ 😉

Kaj naj to pomeni? A sem samo jaz tolk zabita in ne štekam kaj hočeš povedat?
[/quote]
2€ je problem? Lahko rečeva tudi kaj o zabitosti!

Če ze vozicke kradete zakaj ne kradete se v trgovini?


Ja pa saj res. Ni mi problem 2 e, niti 20 e ampak mi je problem KRAJA, ker tega ne bom naredila in ker tudi še nikoli nisem.
Ti zabit žeblj pa ne moreš biti drugega, kot ZABIT.

Osebno ga ne bi hotela imeti doma, ceprav je iz mnogo vidikov praktičen, ker tudi, če ga kupiš, bodo še vedno vsi pomislili, da si ga ukradla.


Trgovine so pokradli tisti prej! Nam ostane le še kak voziček!☺☺


Ja pa saj res. Ni mi problem 2 e, niti 20 e ampak mi je problem KRAJA, ker tega ne bom naredila in ker tudi še nikoli nisem.
Ti zabit žeblj pa ne moreš biti drugega, kot ZABIT.
[/quote]
Sa draga!☺


Ja pa saj res. Ni mi problem 2 e, niti 20 e ampak mi je problem KRAJA, ker tega ne bom naredila in ker tudi še nikoli nisem.
Ti zabit žeblj pa ne moreš biti drugega, kot ZABIT.
[/quote]
Da draga!☺

Kakšni zamorjenci in bedniki morate biti v reali, ko človeku na tak način odgovarjate, faaak … :O

Avtorica, poskusi na odpadu-Snaga, kjer imajo prav ločevalne zabojnike (center ponovne uporabe, nekaj takega), lahko, da bo tam kak.


Kdo je pa tebe zamoril že navsezgodaj?
Mi se že od včeraj zabavamo na polno!


Kdo je pa tebe zamoril že navsezgodaj?
Mi se že od včeraj zabavamo na polno!
[/quote]

Ni videt.

Ni videt.
[/quote]
Tvoja zmožnost opazovanja, je zaradi zgodnje ure še rahlo omejena!☺☺


Kdo je pa tebe zamoril že navsezgodaj?
Mi se že od včeraj zabavamo na polno!
[/quote]

Samo svojo opazko sem zapisala. Je pa “čudna” zabava to :/
Ampak če vam tako paše … go for it.

Samo svojo opazko sem zapisala. Je pa “čudna” zabava to :/
Ampak če vam tako paše … go for it.
[/quote]
Sprijazni se, to je MON!☺


Sprijazni se, to je MON!☺
[/quote]

Kislica, ne pa MON.

Vprašala bi v najbližjem nakupovalnem centru in se tam poskusila dogovoriti za voziček, ki bi ga odpisali.

Pokličeš v trgovino ali več njih in vprašaš, če ti voziček prodajo. Verjetno ti ga bodo celo podarili.

Jaz sem tako dobila trans.voziček iz Bille.

Jih tudi prodajajo:

http://www.bolha.com/stroji-orodja/industrijska-oprema/transportni-vozicki/transportni-vozicki-1320879230.html?aclct=1521672342

Če pa nočeš preveč podobnega, da ne bodo mislili, da je ukraden, pa kaj takega:

http://www.bolha.com/stroji-orodja/industrijska-oprema/transportni-vozicki/vidaxl-zlozljivi-vozicek-1304742245.html?aclct=1521854942

Res pa stanejo več kot 2 eura.

New Report

Close