Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi se prestavile?

Bi se prestavile?

Pred nekaj leti smo s kolegicami šle v visokogorje, mislim da je bil Triglav, vendar nisem prepričana vem da je bilo treba prespat v koči. Odidemo v sobe, pogradi in veliko ljudi, izberem si eno od zadnjih spodnjih prostih ležišč. Čez nekaj časa pridejo v sobo 4 starejše ženske 60+, 3 od njih se samoumevno spravita na zgornji pograd, ker so drugi zasedeni, četrta se pa pogovarja in pritožuje svojim prijateljicam da noče na zgornji pograd in kako je boga in stara…, tako naglasno cela soba sliši, kar je bil tudi njen namen. Ostali v sobi se pa samo spogledujemo in si verjetno mislijo podobno kot jaz “tako visoko si prilezla in plezala po teh skalah, zdaj pa ne moreš par korakov po lestvi”. Na koncu se je en fant star okrog 14 let prestavi višje in ženska je dobila svoj spodnji pograd.

In kaj te je zdaj, po par letih, spomnilo na ta dogodek?

Moški odgovor – jaz bi se prestavil, če bi me direktno in vljudno prosila (pred splošnim pritoževanjem).
Zaradi samega pritoževanja se ne bi – pa tudi če bi mi po vsem slišanem pritoževanju kaj omenila – se ne bi. Pa direktno bi bji povedal da zato, ker me je s pritoževanjem prepričala v to.

nova
Uredništvo priporoča

morda je fant na ta račun dobil kakšno boljšo lokacijo blizu kakšne mlade bejbe.

Eni res nimate kaj za pocet v zivljenju, kot da par let stare (verjetno izmisljene) dogodke pisete sem.

Sicer pa.. prestavit se, pa met mir, al pa poslusat tecnarjenje bakice… izbira je enostavna.

Odličen odgovor. Si ga je vredno zapomnit, če naletiš na kako tako zgago :).

Jaz pa tako cudim temu, da gre clovek kao na Triglav, v resnici pa sploh ni preprican, ce je tja res sel, da sploh me morem razmisljat kaj bi v tem primeru naredila.

Vsako leto nekajkrat prespim v gorah, planinske koče niso butični tematski hoteli, vse so si podobne tako da se ne spomnim točno kje je bilo, vem da sem tisto leto bila na Triglavu.

Vsako leto nekajkrat prespim v gorah, planinske koče niso butični tematski hoteli, vse so si podobne tako da se ne spomnim točno kje je bilo, vem da sem tisto leto bila na Triglavu.
[/quote]

Aha, ok, to pa razumem. Hvala za razlago.

Ko boš v njenih letih, pa le poišči to svojo objavo. Morda boš takrat že razumela, da hoja v hrib čez dan in plezanje po pogradovi lestvi ponoči ni ravno čisto primerljivo …

Ja, v čem je problem? In to zdaj po tolikih leih!
Tudi ti si zasedla spodnjo posteljo z razlogom, ni res?

Meni je tudi zoprno spati zgoraj in sploh ni fora v tem, koliko sem prelezla in kam sem prilezla, da ne bi mogla še tiste tri letvice višje, mi je zoprno in ne spim na pogradu zgoraj, raje na stolu kot na zgornji postelji.

:))))))))))))))))))))))))))))
ful hvala za tale komentar, sem se prav nasmejala, mislim isto;)

Človek ni prepričan, če je bil na Triglavu:))))


Baba, ki še to ne ve, kje je bila je ali dementna ali pa čisto navadna sf.. njenka. Predvsem pa ne planinka. Ker te so solidarne med seboj. Za razliko od tebe! Ne mi dihat za ovratnik, koza nora!

Vsako leto nekajkrat prespim v gorah, planinske koče niso butični tematski hoteli, vse so si podobne tako da se ne spomnim točno kje je bilo, vem da sem tisto leto bila na Triglavu.
[/quote]
Ah, ja planinske koče se razlikujejo, samo tebi je vse enako, ker nikjer še nisi bila. In kdor je bil kdaj na Kredarici ali Staničevi točno pozna razliko. Za razliko od takihle budal, kot si ti! Nehi!

Jaz bi se naredila gluho.Kot da ne slišim.Če bi me lepo prosila – potem da.
Drugače a b s o l u t n o NE.
Naj bo pa drugič doma, pa naj hodi po ravnem.
Pojezi me tako izsiljevalsko obnašanje, kar to vsekakor je.

Jaz bi se naredila gluho.Kot da ne slišim.Če bi me lepo prosila – potem da.
Drugače a b s o l u t n o NE.
Naj bo pa drugič doma, pa naj hodi po ravnem.
Pojezi me tako izsiljevalsko obnašanje, kar to vsekakor je.
[/quote]
Kaj pa tebe muči? Sebičnost in egocentričnost! Nič čudnega, enak model kot mlada planinka. Še nikoli nista šli dalj od bližnjega Eurospina! Mogoče še do Lidla. Kje ste se vzele?

Točno se ve, kaj iščejo 2o letne na skupnih ležiščih. Ampak kaj pa išejo 60 letne s tistimi posušenimi pizdami, šklepetajočimi protezami, naduho, tresavico, Parkinskonom, vertigo, krčnimi žilami, glivicami, umetnimi kolki, pobarvanimi lasmi, umetnimi trepalnicami in nohti, slikinskimi joški po amputaciji …?

Hahahahaha, a to vse ima pa tvoja mama? Mora biti pa sexi bejba!

New Report

Close