Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek deloholik obseden s sexom

deloholik obseden s sexom

Zanima me, kako rešite ali rešujete zadeve. Mož je deloholik, po vrhu obseden s sexom. Sama sem pa bolj čustveni tip, potem gremo naprej. Čustveno pa me mož ne zadovolji. Ni pohval, ni objemov…ni potrditve, da sem ženska, vredna greha. Včasih je sicer bilo bolje, sčasoma…je šlo navzdol. Njega okupiralo delo, odsoten cele dneve, niti poklical, poslal sms, zvečer pa bi navalil name…seveda sem se sčasoma počutila kot deklica na klic. Prideš, se sprazniš in greš spet naprej.
Seveda ima pohvale za znanke, sodelavke…doma pa – a doma je tudi potrebno? Ne, kdo še to dela doma. Drugje je bolj potrebno, da se vidi kako super je. Če lahko sodelavki, znanki rečeš aauu, kakšna frizura, uh, super ti pristaja ta bluzica…a jaz sem pa nula? Ok, tudi drugi mene pohvalijo, ampak…jaz želim pohvala od moža tudi, ne samo goli sex. Ni objemov kar tako…objem je predigra sexa. Vedno bolj razmišljam, da poiščem to kar pogrešam pri možu drugje. Seveda, z vsem, kar bi prišlo. Nisem med najmlajšimi, pa vendar mi nihče ne prisodi obstoječih let. Torej ne izgledam slabo, znam se urediti. Res pa, da ko grem kam, za moža sem že zdavnaj obupala. Pa sem imela sexi perilo prav zanj, se trudila, ampak – sex ja, čustveno zadovoljitev pa ne dobim. V nobenem primeru, pa naj se še tako trudim in trudim.

kot da te desc orng nabriše, če si želiš takih pohval kot praviš?

sicer pa take kot si ti ponavadi nikoli niso zadovoljne. zdaj jamraš kako ni pohval in predigre, če bi bila, bi pa spet jamrala kako to počne samo zato da bi dobil.

A res? Nabriše lahko tudi kurvo za vogalom, brez čustev, samo da dobi prazna jajca. V zakonu pa vseeno tako ne gre.

ja lej vzela si ga zaradi denarja, sedaj bi rada pa pohvale in nek odnos.
Prej si lahko noge narazen dajala, sedaj si se pa naveličala al kaj se je spremenilo?

Spremenilo se je vse. Nisva mlada, preko abrahama, vse sva si ustvarila sama, s svojimi rokami, ampak mož vedno globje tone. Nikoli dovolj ne naredi – to je v njegovi glavi!!! – sexa skoraj redkeje kot je novo leto…samo negativnosti vidi. In ne, ne dela vedno za denar, dela tudi pro-bono. Za kolege, znance…kajti delo in sex krepita človeka. Ostalo je za slabiče.

In zakaj še vztrajaš, če je tako težko? Aja, evri.
Sej pol je pa to to: on se sprazni za kar plača.

Spremenilo se je vse. Nisva mlada, preko abrahama, vse sva si ustvarila sama, s svojimi rokami, ampak mož vedno globje tone. Nikoli dovolj ne naredi – to je v njegovi glavi!!! – sexa skoraj redkeje kot je novo leto…samo negativnosti vidi. In ne, ne dela vedno za denar, dela tudi pro-bono. Za kolege, znance…kajti delo in sex krepita človeka. Ostalo je za slabiče.
[/quote]

obseden s seksom ki mu je redko do seksa

zna bit to zoprn filing za žensko. Mislim, da sem si jst glih zarad tega filinga zjebal prvo vezo. Pol, ko sem malo študiral je bilo neki na tem.
Sm, jst je nism zarad posla ampak zarad športa, hehe….., pa kaj čes, opozoriš, če se ne prime, si pa drugega najdi.
Sm mišljenja, da moški, (pa navsezadnje tud ženska ne, zarad moškega) ne sme zamenjat svoj karakter zarad ženske, ker zarad tega izda sam sebe, sej vam tud pol ne bi bilo ok., če se bo spremenil tako, kot si ti želiš..

A res? Nabriše lahko tudi kurvo za vogalom, brez čustev, samo da dobi prazna jajca. V zakonu pa vseeno tako ne gre.
[/quote]

ko hočeš da te oplodi ti je pa cisto vseeno koliko čustev vloži sicer pa moski znamo ločit seks in čustva. včasih seksamo z več custvi, včasih z manj. če te to tako moti, si pa raje najdi žensko


Na ta način, skozi goli sex, sprošča napetost v sebi.

obseden s seksom ki mu je redko do seksa
[/quote]

On bi sexal vsak dan, saj je napisala. Ona ne bi, ker bi jo imel samo za sex, čez dan pa jo ignorira. Delo in sex bi on, ona pa želi čustva, da se je spomni tudi, če ne gre za sex.

Samoumevna si mu, zato je tak. Samo nesrečna boš, če se boš ukvarjala s tem, ker čustev, pohval ne moreš izsilit iz njega, ker mu boš samo nadležna. Če bi rada vseeno ostala z njim kot partnerjem ‘do konca’, si naredi svoj svet v vajinem, hobiji, druženja itd. brez njega. Najbrž te bo varal, če si mu samo za seks in mu to odrečeš. Jeb.eš tazga deca! Ukvarjaj se s sabo, saj si zrela in veš kaj hočeš ter rabiš, samo začni delat na tem.

Eh Popajče, zadnjič si se hvalil, da so ti tvoji nazori le ostalina iz davne preteklosti, pa torej ni ravno tako…

Spremenilo se je vse. Nisva mlada, preko abrahama, vse sva si ustvarila sama, s svojimi rokami, ampak mož vedno globje tone. Nikoli dovolj ne naredi – to je v njegovi glavi!!! – sexa skoraj redkeje kot je novo leto…samo negativnosti vidi. In ne, ne dela vedno za denar, dela tudi pro-bono. Za kolege, znance…kajti delo in sex krepita človeka. Ostalo je za slabiče.
[/quote]

Pa odloči se, seks enkrat letno ali pa obsedenost, je velika razlika. Poleg tega manj nadaljevank glej, če ne bi vedela da 90 procentov moških svojih žensk pač ne nosi na dlaneh kot se to lahko vidi v filmih. Bodi srečna da nisi kaka albanska ženska, ki doživljajo stokrat hujše scene pa se še vedno nič ne bunijo, je pa res da so tako vzgojene da nič ne jamrajo.

Lej, če si za objeme, pridi v menzo Maxi in nato greva skupaj na WC. Polizal ti jo bom, da se ti bo trgalo.

Na glavi imam čepico.

Popay

Eh Popajče, zadnjič si se hvalil, da so ti tvoji nazori le ostalina iz davne preteklosti, pa torej ni ravno tako…
[/quote]

Dober z leti se malo omehčaš, če realno gledaš na bodočnost. Ko si na vrhuncu moči, to…., pač ne gre….., dokaz, da se motiš moreš probat na svoji koži, kot bičanje v starih cajtih, šele takrat priznaš svojo zmoto, za katero ti pa spet ne sme bit žal samega sebe, kvečjemu tistega, ki je bil ob teb, če vidiš, da mu ne gre v življenju…., če mu gre, si pa lahko samo vesel njegove sreče..

Pa dobr no.
A si srečna z njim?
A računaš, da se bo spremenil, kar na lepem?
A računaš, da ti bo na koncu nekdo rekel – “Evo, to je bil poskus, zdaj pa pride pravo življenje”? in
boš dobila pe eno šanso, še eno mladost?

Jaz sem taka, da ne zastopim jamranja. Če ti kaj ni všeč – spremeni. Drug namesto tebe ne bo.
Če pa ne misliš spreminjat, potem se pa sprijazni in nič jamranja.

Ko pa berem take teme pa si rečem, da sem lahko srečna, da sem samska.
Včasih sem čisto slabo volje, ker sem samska. Ampak, ko berem kaj vse morajo prenašati ene poročene ženske… si pa rečem, da sem lahko srečna, da nisem v kakem takem bednem razmerju.

Najboljš da se ločiš in dobiš enga socialca, ki bo cel ljubi dan imel čas da se ti prilizuje. Saj to želiš a ne?


A si ne bi šel raje mozolje stiskat, namesto da daješ bedaste komentarje?


Nisi sama, moj je isti in ne nisem se poročila z njim zarad denarja, kakor ene dol blebetajo, ker ko sva se poročila ni NIČ imel. Jaz sem si našla nekoga, ki zapolni to, kar pri njem ne dobim, evo. 😛

On bi sexal vsak dan, saj je napisala. Ona ne bi, ker bi jo imel samo za sex, čez dan pa jo ignorira. Delo in sex bi on, ona pa želi čustva, da se je spomni tudi, če ne gre za sex.
[/quote]

Ne pa ni, preberi še enkrat.Obseden s sexom, sexa redkeje kot novo leto…

Butast komentar, da moški ne sme zamenjati karaktra zaradi ženske…zame to sploh ni menjava karaktra, pač pa izboljšava.Saj verjetno ni mislila, da mora sedaj biti cel slinast in osladen, pač pa občasno bi pa bilo potrebno.
Če bi ti to pogrešal pri partnerki in bi te ona, kot to počnejo normalni ljudje, uslišala ter te pohvalila, ko je kaj dobro, a bi jo zato pustil, ali kaj…res nora filozofija.

Zame je sprememba karaktra, ko nekdo prej pošten postane kriminalec ali obratno…neki extremi, ne pa mala izboljšava, saj nenazadnje smo zato skupaj, da drug drugega slišimo in osrečujemo, se izboljšujemo drug ob drugem,ali kako.

Po tvoje, če je človek šus, mora biti celo življenje ali kaj, da sebe ne izda, pa čeprav ga življenje tepe vedno znova.A tebi je par lepih stvari, ki jih vidiš in pač še ubesediš izdaja, ket ti je tako težko nekomu kaj lepega povedat.Upam, da nimaš otrok.
Bravo, verjetno si vedno znova sam, nepopravljiv, ker lekcije sicer veš, ampak ne boš pa sebe izdal, jao, kaj je že smisel življenja, a ni učenje (za doseganje sreče, sebe in drugih).Ni kaj, si verjetno nesrečen, sam sebe pa ne izdaš.Pa ne vem kje tukaj izdaš sebe, ali si kakšno vrednoto pohodil, res svašta.

On bi sexal vsak dan, saj je napisala. Ona ne bi, ker bi jo imel samo za sex, čez dan pa jo ignorira. Delo in sex bi on, ona pa želi čustva, da se je spomni tudi, če ne gre za sex.
[/quote]

še ena dilema o kuri in jajcu

da tisti, ki so zelo radodarni s pohvalami in komplimenti ter svoje ženske nosijo po rokah, tudi najraje varajo?

New Report

Close