Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sladkorna bolezen-bi pomagala konopljina smola?

Sladkorna bolezen-bi pomagala konopljina smola?

Ima kdo izmed vas izkušnje če pomaga konopljina smola in koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pri sladkorni bolezni 7.5 (gkpp). Mož ima tudi tablete gliclada in siofor. Kako gre smola skupaj z zdravili? Hvala za vsakršno pomoč in nasvet!

Pomaga, posamični unos 10mg cbd kanabinoida, 4x dnevno. Običajno nima kontraindikacij z drugimi zdravili. Naredijo se kapsule, kjer je v vsaki kapsuli 10mg cbd kanabinoida. Tako imaš vedno enako dozo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Priporočena zdrava prehrana ne pomaga?

nova
Uredništvo priporoča

jaz uporabljam konopljino pasto oziroma smolo za sladkor, mi pomaga. Samo treba je vztrajati na terapiji in paziti pri prehrani

Priporočena zdrava prehrana ne pomaga?
[/quote]
mož ima dieto,pa ne pomaga, revež je že tako suh…

da, pomaga, znanec jo jemlje in ima precej povišan sladkor.


Povišan sladkor, ker jemlje smolo? :))


Povišan sladkor, ker jemlje smolo? :))
[/quote]

ja lapsus, oprostite, je imel precej povišan sladkor. Pomaga pri zniževanju ravni sladkorja.

To velja za sladkorno bolezen tip 2 (starostna) ali je tudi že kaj novosti, da bi pomagala pri sladkorni tip 1?

znano je, da CBD uravnava nivo sladkorja, znano je, da odpravlja mravlinčenje v udih.

Ce cbd pomaga pri cukru
In pomaga pri zel kislini
In pomaga pri depresiji.
In ce pomaga cist pri vsem.
In da sem jaz drugac zelo zdrava razen da ne spim dobr.
Kako cbd ve da mi mora pomagat samo pri spanju.
Da naj moj cukr pusti pri miru ker je normalen.in naj ne tika kislino ker jo imam ravno prav.
Kako bo cbd vedel kaj zdravit

Zelo enostavno, vsak človek ima endokanabinoidni sistem. Ko v tem sistemu pride do pomanjkanja katerega kanabinoida, potem pri zaužitju cbd rso olja, telo vzame, uporabi tisti kanabinoid, ki ga v telesu primanjkuje. Zato konoplja pomaga in tudi odpravlja določene bolezni.
Po domače, konoplja je enostavno prehransko dopolnilo. Nobeden bavbav ni.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Še vedno ne vem, ali gre za oba tipa sladkorne, ali zgolj za tip 2, starostna. Tip 1 smo odvisni od dodajanja insulina….

Seveda da pomaga.

Veliko študij je na temo zniževanja sladkorja s pomočjo kanabinoida CBD in je dokazano da zadeva deluje!

Konopljina smola je danes kao neka moda pri njeni uporabi.
Pri sladkorni bolezni se je potrebno posvetiti prehrani in gibanju.

Konopljina smola je danes kao neka moda pri njeni uporabi.
Pri sladkorni bolezni se je potrebno posvetiti prehrani in gibanju.
[/quote]
Ne to ni nova moda, ampak zaradi tega ker je tudi industrijska konoplja bila prepovedana se ponovo odkriva, pa zaradi farmacije, pa….Že naši predniki so jo uporabljali za bolezni in za vse še kaj drugega. Ena najbolj uporabnih rastlin na svetu.


Ne to ni nova moda, ampak zaradi tega ker je tudi industrijska konoplja bila prepovedana se ponovo odkriva, pa zaradi farmacije, pa….Že naši predniki so jo uporabljali za bolezni in za vse še kaj drugega. Ena najbolj uporabnih rastlin na svetu.
[/quote]

ne ni nova moda, ampak spet ena nova neumnost.

enkrat kefir, drugič petrolej, tretjič gabez, pa polaganje rok, pa izoterika, pa kozmika…, neskončnim neumnostim verjamejo nekateri, drugi pa na njihov račun bogatijo.
in prav je tako, navsezadnje…

ne ni nova moda, ampak spet ena nova neumnost.

enkrat kefir, drugič petrolej, tretjič gabez, pa polaganje rok, pa izoterika, pa kozmika…, neskončnim neumnostim verjamejo nekateri, drugi pa na njihov račun bogatijo.
in prav je tako, navsezadnje…
[/quote]

Kako je lahko zdravilna rastlina neumnost? Ja, narava je res neumna ker nas prenaša, koliko časa še?

seveda ni neumnost.
zlasti za tiste, ki služijo z zavajanjem nevednih.

Dragi vsi ki pljuvate čez konopljo

To je najbolj uporabna in najbolj zdravilna rastlina na svetu.
Samo s konopljo lahko narediš lasten samozadosten sistem (hrana za živino ,ljudi, vrvi, tkanine, papir, biodizel, izolacija, gradbeništvo, plastiko itd)

S tem razlogom je zaradi farmacije, nafte, najlona,papirne , tobačne in alkoholne industrije prepovedana. Google : Du pont naylon rope, Henry ford Hemp car, prvi ameriški bankovci so bili natisnjeni iz hempa kot tudi €. Ameriška prva deklaracija je bila napisana na hemp papir. Hemp so uporabljali egipčani, prav tako tudi kitajci več tisoč let pred nami.

PetroFarmacija obstaja 100 let, in je nateg vendar je popolen kapitalistični model. Farmacija ne zdravi ljudi, ona ustvarja stranke, gospodje v belem so pa njihovi uspešni prodajniki.

Za prvovrstno konopljino smolo, narejeno na podlagi Ricka Simpsona sporočite na [email protected]

Pozdravljeni. Moja teta ima sladkorno bolezen tipa 2 in že težko hodi pa me zanima kje bi se dalo kupiti te kapsule.
Hvala.

Ne pustite se zlorabljati pohlepnim dilerjem, že tako je bolezen dovolj huda stvar za človeka. Prav ponižujoče je, kar počnejo s to smolo. Ljudje mesece hodijo zadeti okoli, za drogo plačajo čisto preveč, pomaga pa itak ne.

Konopljina smola je danes kao neka moda pri njeni uporabi.
Pri sladkorni bolezni se je potrebno posvetiti prehrani in gibanju.
[/quote]
Ja, ampak pri tipu 1 brez inzulina ne gre. Vse zaužite ogljikove hidrate je potrebno pokriti z inzulinom in če se zaužije “preveč” beljakovin in maščob, tudi te.
Konopljina smola pri tem nima ravno vpliva.

Pozdravljeni. Moja teta ima sladkorno bolezen tipa 2 in že težko hodi pa me zanima kje bi se dalo kupiti te kapsule.
Hvala.
[/quote]

Kontaktiraj me na moj email:
[email protected]

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close