Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek marija je hudobna

marija je hudobna

Ta Marija je res hudobna. Prve sezone nisem gledala, a se da slutiti, da je tam naredila kup hudobij. Kako je bilo točno z Rokovo in Blaževo mamo, se še ne ve? Da se slutiti, da bo Ireno mučila. Pa menda je odgnala eno, ali dve nevesti za fanta?
Tisti, ki ste gledali lani, napišite malo, kaj je bilo.

Baje je bila gledanost zelo nizka. Mogoče bo kdo kaj napisal. Mene zanima, kaj je bilo. Se sploh splača gledat?

Blaž je imel punco. Sta bila že skoraj pred poroko, a je ta hudobna čarovnica vse pokvarila.

Vprašanje za koga, ki se spozna na zapuščine: je Vida upravičena do premoženja Slakovih?

Za Ireno bo grozno. Marija jo bo mučila do konca.


Itak, da jo bo. Ne bo prva.
Po moje je ona 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kriva za to, da je Vida odšla. Ne bi se čudila, če bi imela tudi kaj zraven smrti…ne da jih je ubila, ampak pač povzročila vse skupaj. Grozna baba!!

Na koncu bo Marija vse odgnala:Ireno, Saro, Vido je že. Ostala bo sama z otrokoma, ki se ji ne bosta upala upreti. Tako kot se ji sedaj ne upata.

Reko ljubezni gledam šele zadnjih 14 dni, prej nisem gledala. Se mi zdi lepa nadaljevanka, liki so zanimivi.
Marija je pa ženska, ki pod navidezno dobroto skriva svoje temne plati.
Je oblastna, hoče imeti vedno vse prav, v vse se vtikuje. Verjetno Vide (snahe) že od začetka ni marala in ji nikoli ni naredila nič prav. Ni čudno, če je potem Vida začela piti in je obupala nad vsem skupaj. Hudo je, če moraš “živi kači na glavi stat”.
Ne razumem pa, da se vseh 25 let Vida ni nikoli oglasila, da ni svojima sinovoma nikoli nič poslala, niti pisala. Tega ne razumem.


Scenaristi se malo lovijo, malo kdaj kaj kje pozabijo.
Jaz gledam letos, lani nisem. Kar sem do sedaj videla, se mi zdi zelo povprečno. Marija, definitivno, ima ogromno temnih plati. Ta zaigrana dobrota je le krinka. To je hudobna (mogoče je malo motena) ženska.

jaz sem gledala prvo sezono nekje od polovice naprej in…nekako mi sedaj ni za gledati, ker…spet zmaguje zlo. In to mi ni všeč…vsaj v filmih naj bi zmagovala dobrota, poštenje, ampak…Marija lisica in pol…sedaj pa vsi napadajo Vido, z Janezom na čelu, ki ve kakšen pekel ji je čarovnica stara naredila, Rok ve kakšna je bila do Irene pa…
Mislim da je ona iz fantov naredila čustvena invalida, ker…morata živeti in čutiti tako kot ukaže ona.
Upam da bo scenarij šel v to smer da bo hudobija, nepoštenost ….kaznovana.

Scenaristi so si po moje Marijo zamislili kot zelo posesivno žensko, ki v vseh ženskah vidi tekmice – tudi v puncah svojih sinov in vnukov. Boji se ostati sama. Vnuka se ne zmoreta čustveno osamosvojiti. Ljudje od nje zbežijo ali umrejo. Vsi so ujeti v ta njen strah. Ona ne zna živeti zunaj takšnih odnosov. Tako vidim njen lik. V bistvu zelo tipično slovenska tema. Nič mehiška najbrž, sicer nisem še nobene videla.


Scenaristi se malo lovijo, malo kdaj kaj kje pozabijo.
Jaz gledam letos, lani nisem. Kar sem do sedaj videla, se mi zdi zelo povprečno. Marija, definitivno, ima ogromno temnih plati. Ta zaigrana dobrota je le krinka. To je hudobna (mogoče je malo motena) ženska.
[/quote]

Kot večina žensk!

On je naiven in verjame Mariji.

Pošiljala pisma, pa je morda Marija vse hitro stran vrgla.

Pošiljala pisma, pa je morda Marija vse hitro stran vrgla.
[/quote]

Ja, na to sem tudi jaz pomislila, morda je pošiljala tudi pakete, kdo ve…

Pošiljala pisma, pa je morda Marija vse hitro stran vrgla.
[/quote]

Če bi pošiljala pisma, bi najbrž že kdaj omenila. Možno je tudi to. Torej, da bi jih Marija stran metala, je več kot možno. Možno je celo, da je Marija vedela, kje je.


Za smrt svojega moža in sina je kriva Marija. Posredno. Vido je uničila, naredila iz nje alkoholičarko in na koncu jo je spodila. Hudobna, hudobna ženska je to. Otroka je tudi vzgajala na ta svoj način. Sta čustvena invalida, ja.
Tudi jaz upam (sicer se ne uživljam pretirano, a če že teče beseda), da jo bodo razkrinkali in primerno kaznovali.

Ja ljubice to so pa tasce.
Iskat neg.to jim je visek zadovoljstva.
Ogromno takih ljudi je reali zal


Itak, da jo bo. Ne bo prva.
Po moje je ona 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kriva za to, da je Vida odšla. Ne bi se čudila, če bi imela tudi kaj zraven smrti…ne da jih je ubila, ampak pač povzročila vse skupaj. Grozna baba!!
[/quote]

nobenega, ampak res nobenega opravičljivega razloga ni, da mati zapusti nebogljenega otroka!

nobenega, ampak res nobenega opravičljivega razloga ni, da mati zapusti nebogljenega otroka!
[/quote]

In če že, zakaj ni nazaj prišla, takoj ko se je pozdravla?

In če že, zakaj ni nazaj prišla, takoj ko se je pozdravla?
[/quote]
Ne bi bila presenečena, če bi ji kdo onemogočal vrnitev. Ji grozil.


Ne bi bila presenečena, če bi ji kdo onemogočal vrnitev. Ji grozil.
[/quote]
Skoraj je nemogoče, da ni poskušala priti prej. Ko se je pozdravila. Drugi mož je bil premožen, tako da prihod iz Avstralije ne bi smel predstavljati nobenega finančnega problema.
Ali je bila ona zelo čudna, ali pa jo je tukaj kdo oviral?

No ne vem. Upam, da ne bo zmagal scenarij, ki ga nekdo omenja, da bo Marija na koncu ostala sama, oziroma, da se bo prej spametovala in ne bo odgnala obe snahi-Ireno in Saro. Za Vido me tudi čudi, da ni nikoli poiskušala vzpostaviti stika s svojima fantoma ali pa se prej pojaviti tam. Naprimer, da bi po ureditvi svojih težkih razmer poklicala na socialno službo v Sloveniji in pojasnila svoja stališča in razmere iz katerih je ušla.
Ko bi uredila s pijačo, bi lahko terjala tudi pravico do otrok. Saj tudi očetje, ki so bili ne samo pijanci ampak tudi nasilneži, ne izgubijo kar tako pravice do druženja z otroci.

Zakaj ne bi smel zmagati scenarij, da Marija na koncu ostane sama? Saj je dosti /veliko, veliko preveč/ hudega naredila ljudem, ki so jo imeli radi, ali jo vsaj spoštovali do neke mere. Pravzaprav je kar naprej delala same hudobne stvari.

me prav zanima, kaj je delal CSD, da ni krških dečkov stari mami Mariji odvzel in dal v rejo…

New Report

Close