Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katero naravno pomirjevalo priporočate ob hudi stiski?

Katero naravno pomirjevalo priporočate ob hudi stiski?

Baldrijanove kapljice
Bio Bachove kapljice v spreju št.39
Neopersen
Šentjanžovka Apomedica trde kapsule dr. Bohm

ali kaj drugega?

Snopc, 45{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, iz Tepk.

2 deci na tesce!

Veliko spanca, posteljna rekreacija, opora partnerja, predvsem pa ugotovit in razčleniti “kako huda” je ta stiska. Razrešit je potrebno ta problem, ki nas moti.

Če to ne deluje, pa enega pokadiš.

nova
Uredništvo priporoča

Ašvaganda kapsule in magnizijev klorid.

Malo belega vina daj v posodico in pusti skoraj da zavre. Nato vlij nanj res mrzlo vodo in potem to pij. Reče se gašeno vino. Pomaga!

Kovtr vse pokrije ali NI GA ČEZ SEX!

Vesel oče, vesel seks

L-teanin, tudi ašvaganda.

Safframed. Naravno, izvleček iz žafrana. Cena, 20€.

______________________

Baldrijanove lepo pomirijo, pa tudi Bachove pohvalijo. Pa dobra družba, ki te razvedri, sprehod v naravi in misel, da vse enkrat mine, pa če je še tako hudo in brezupno. Vedno se na koncu vse obrne prav drugače, kot pričakujemo in ponavadi pričakujemo celo dramo, pa se prav preprosto in brez nekih ekstremnih pretresov stvari postavijo na mesto.

Zelo pomaga tudi konkretna aktivnost v naravi, gozdu… Pospešeno bitje srca, telo se naje kisika, se preznojimo… Konkretno ublaži stres in negativne misli, žalost… preverjeno.


Vsi Perseni so na bazi baldrijana, jih je pa lazje nositi okrog kot kapljice in tudi pojes lahko kapsulo kjerkoli, s kapljicami je malo tezje.
Ce se bos odlocila za baldrijanove kapljice, vzemi vodni izvlecek, ne alkoholnega.
Bachove kapljice lahko poskusis, ceprav naj bi se menda pripravljale za vsakega posebej, tako da ne vem, kako je z ucinkom teh iz masovne prodaje.
Sentjanzevka ni pomirjevalo, ampak antidepresiv, tako da pri obcasni tesnobi ne pride v postev. Tudi nima takojsnjega ucinka (enako kot ga nimajo sinteticni antidepresivi), ima pa en kup navzkriznih ucinkov, ce jemljes se kaj drugega in moras pred jemanjem kar nastudirat, kako in kaj.
Kapsul dr. Bohm ne poznam.

Poskusi z enim od Persenov, jemlji po navodilih nekaj casa redno, pa bos videla, ce ti ustreza.

Binglovo olje: enkrat zjutraj na tešče in enkrat zvečer pred spanjem.
Zelo učinkovito in hitro delujoče.

V lekarni kupi Baldrimed in Deprim in Hovo, pa sprobaj.
Kako se jemlje Deprim ne vem, meni ni bil všeč.
Lahko pa vzameš 1 do 2 tbl. Baldrimeda dnevno, daje občutek varnosti, 1 zvečer.
Ker Persen forte meni ni všeč, raje kupim nemške Hova tabletke, so boljše!

Povej, kaj te muči. Iskren pogovor izredno olajša težave. Stiska to pomeni, da nekaj tiščiš v sebi. Kar “izbruhaj” svoje težave preko tipkovnice na MON, ki vse prenese.


Deprim je šentjanževka. Verjetno ti ni bila všeč, ker si potrebovala nekaj drugega oz si pričakovala drugi učinek.

Od zgoraj omenjenih: Hova.

Meni pomaga da se do sitega najem mesa in to krepko zalijem s pivom.

Potem se zavalim v posteljo in odspim kot angelček, ter se zbudim kot na novo rojen.

Kaj pa pasijonka kapljice, na vodni osnovi? Te so še za otroke primerne.
Meta, melisa.

Ki pomirjajo: baldrijan, šentjanževka, tudi kamiličin čaj, sivkino olje, da daš na vatko in vdihavaš. Samo ne vem, če je to dovolj, če gre za hudo stisko, gotovo pa je bolje kot nič.

Medve z drago se poonegavima ko sma v stiski in je takoj svet lepši. Včasih povabiva v posteljo še Majdo1948 da nama bere odlomke o seksu iz biblije

Zbrana dela Edvarda Kardelja.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kakšna stiska te pa muči? Je kaj konkretnega, ali kar tako?
Ker nas je v tem času kar nekaj, ki se čudno počutimo.
Sama sem že skoraj mesec dni kot v transu. Vrtoglava, nekoncentrirana, z občutkom nemoči, ni da ni.
Prav tako sem poskusila z naravnimi pomirjevali, pa ni bilo kaj dosti boljše.
Zdaj sem v lekarni dobila Dominor, ki je na bazi mlečnih beljakovin. Imam občutek, da se stanje izboljšuje.
Brez izjeme pa teh težav nimam, ko grem trikrat tedensko na telovadbo.

Kaj pa če bi problem zatrla v kali? Da bi rešila zadeve, ki te živcirajo ali spremenila svoje odzivanje na njih ali celo sebe? Ker če boš iskala rešitve v tabletah, dominorju, čaju, športu itd. ne bo nikoli povsem minilo, le blažila boš bes, odpravila pa ne.

12.000 korakov na dan in 1/2 odmik od stresorjev.

V hudi stiski spanec ne pride in ne pride. Torej, s spancem se je ne da reševat. Tudi s posteljnimi aktivnostmi ne, saj v hudi stiski redko kdo lahko “misli” na posteljno rekreacijo.
Opora partnerja je zelo pomembna in zelo pomaga. Tudi dolg sprehod po svežem zraku.

New Report

Close