Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Darilne vrečke

Darilne vrečke

Kaj počnete z darilnimi vrečkami? Jaz sem nekaj pospravljala in jih naštela vsaj 180. Velikih, srednjih, majhnih in čisto majhnih, pa tistih za vino. Vsaj 50 sem jih vrgla v koš, če niso res izgledale kot nove. Ampak kaj bom s 180 vrečkami? Sama dajam darila zaviti v cvetličarni, te vrečke se pa z vsakim praznikom in rojstnim dnevom od otrok samo nabirajo. Stran mi jih je škoda vreči, prostora pa zasedejo že preveč. Tudi če neham zavijati v cvetličarni, jih lahko morda porabim 10-20 na leto. Dobili jih bomo pa k hiši več kot toliko. Kaj naredite vi?

Dajemo naprej 🙂

Barca, jih date naprej več, kot jih dobite?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz jih peljem v center ponovne uporabe.

Damo naprej ali v star papir. Kar je prej.

Daš naprej, daš v star papir, uporabiš za ustvarjanje..


A si ti tista, ki je skoraj naredila diplomatsko kariero v eni drugi temi? Ob zbiranju vrečk za darila? Madona, dobro ti gre? Tole z zgodbami namreč?

Kaj sem pa tebi naredila, no? Napiši svoj mail, sem ti rekla, pa bo… Kot prvič, sem napisala, da se nisem odločila za diplomatsko kariero, kot drugič pa je očitno prepovedano, da tik pred porodom urejam po hiši, med drugim tudi darilne vrečke? Aja, ne, ker one z diplomatskimi karierami pač česa takega ne bi počele na porodniški? Samo s Trumpom govorijo po telefonu cele dneve? Nehaj biti tako zagrenjena in fauš, no, pa boš veliko bolj srečna.

Hvala za nasvet. Še nisem slišala za te centre, pa sedaj googlam in vidim, da je en v bližini. Hvala!

V takem primeru postanejo vrečke za odlaganje papirja oz. papirnih odpadkov in gredo potem direktno v kontejner za papir.

Jaz jih sproti dajem naprej še sploh od kar so se kar podražile. Zavržem samo tiste, ki so že grde pa še tiste mečem vanje ekološke odpadke in dam v kontejner, tarjav. Za novo leto moram samo pazit, da ne dam nekomu njegove nazaj :).

Ce dobimo od kaksnega domacega mu jo kar vrnem in recem, da naj jo ima se za drugic. Drugace pa krozijo…

Pač krožijo. In glej hudiča – pri vseh vrečkah ko jo rabiš ni prave dimenzije ali pa je božična, rojstni dan pa avgusta.

Še največ je tistih za steklenice, ker navadno, ko nam jo podarijo pač odpremo in spijemo. redkeje pa steklenice podarjamo.

Točn tako tudi pri nas ☺ same božične in za steklenice. In moram včasih, o groza, ob polni omari vrečk celo kakšno kupiti ☺

bolha

Nafilam z odpadnim papirjem in vržem direkt v kontejner za papir. Tako gresta tudi po dve na teden…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close