Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gostilna Pri Kovaču Sostro

Gostilna Pri Kovaču Sostro

Za srednje veliko družbo bomo v kratkem potrebovali prostor za dobro kosilo. Doma pogostitev ni možna.
Gledava tole gostilno, Pri Kovaču, v Sostrem pri LJ (končna postaja LPP 13 se mi zdi), pa imajo na netu zelo različne ocene glede hrane: nekateri pravijo, da je zelo okusno in lepe porcije, drugi pravijo, da je hrana zanič. Posebej komentarji gostov zadnjih mesecev niso obetavni.

Ima kdo v zadnjem času torej kakšen komentar na omenjeno gostilno? Predvsem naju zanima, če je za to ceno hrana okusna in gredo gostje siti domov. Ostalo pri tej gostilni nama je zelo všeč (parkirišče, ambient, poskrbljeno je za otroke…).

Hvala in lep dan!

Ne poznam
sem si pa samo slike ogledala in odločila da jaz tja nikoli ne bom šla

lignji na žaru in tenstan krompir?
losos na žaru in tenstan krompir?
ne vem kaj je tista gmota pri školjkah – menda ne spet krompir

naj pove nekdo ki je že bil tam

Sem še jaz pogledala na njihovo spletno stran. Mislim, da za to tako hrano si ali pa nisi. Jaz vem, da nisem, avtorica pa poglej fotke in sama presodi.

sem vsako leto dvakrat tam in sem zadovoljen. Sm, mi smo športni veterani in smo bolj na pivo skoncetrani, hehe, tisto, kar dobimo na mizo za pojesti je pa ok.

Dobr si me spomnla 😉 bila že parkrat tam, zdej pa že dolg ne. Men je hrana ok, vsaj takrat je bila. Se pa spomnm glih v tej gostilni je to bilo: bila je zravn nas ena familija, vsa živčna ker so moral kr neki časa čakat na hrano, ker je bila pač gužva in ženska piz.di, da se jim tuki skoz to dogaja….sm si misla, jah, kaj potem hodte še naprej tja. Se prav da je hrana dobra, če kljub razočaranju še zmer gredo tja.

Ni ravno presežek kvalitetne hrane, se pa da dobro nakrmiti.
Sicer pa kdo pravi, da je treba jesti “krompirja in kalamare” in podobne polnilce vampa?
Večkrat grem v neko oštarijo, ki jo nekateri kujejo v nebo. Naročim določeno jed, ki je tam za moj okus špica od špice, drugi pa ne bi niti ust odprli!
Samo toliko o okusih.

Če se pogovarjamo o tistih koncih, jaz raje kot h Kovaču, zavijem v gostilno pri Micki.

Jaz bi tudi predlagala gostilno Pri Micki- Dobrunje.
Že 20 let praznujemo tam družinska srečanja- krste, birme, okrogle obletnice….
Vedno zadovoljni.

Sem iz tistega konca in moje mnenje je, da je gostilna solidna. Lačni zagotovo ne boste. Cene so sprejemljive, osebje prijazno kaj poste jedli pa se dogovorite prej in to vam bodo pripravili.
Je pa to stara kmečka gostilna, ki je zadnja leta dodala tudi malo bolj fensi jedi.

Meni osebno je prostor bolj prijeten kot pri Micki. Predvidevam pa da ste s tega konca in da sami preverite kako in kaj.

Hvala vsem za izčrpne odgovore. Vidim, da so mnenja deljena, a je splošni vtis nekje “čisto OK”.

K Micki ne bi rada hodila. Nič ni z njo narobe, a otroci ne bodo imeli tam kaj početi. Bo pa to manjše praznovanje, pa torta in to, tako da bomo tudi malo posedeli, ne pa pojedli in odšli. Otrok bo vsaj 1/3 povabljenih, tako da je to nujno upoštevati.

Cenovno sta Micka in Kovač tam-tam, tudi dalj ni toliko do Sostrega. Če gledam iz tega vidika, gremo raje malo dalj, ker imajo vrt z igrali in nekaj živalic. Da se otroci vsaj malo zamotijo.

Raks pejt k Gasperju u Lukovico. Boste pocrkal od prenazrtosti

[img]https://s6.mojalbum.com/401036_17442629_18605745/logarska-ta/18605745.jpg[/img]


Gašper je prehrambeni svinjak! Bil tam enkrat ne nekem rojstnem dnevu! Tragedija od ogabne hrane, količine pa neomejene! BLJAK!!!


Pokliči MARS: http://www.gostilna-mars.si/
Se mi zdi, da bi znalo biti bolje. Imaš pa tudi plac ta mularijo!
Vsem ni všeč, za moj okus, pa je več kvalitetne izbire.

Ne hodite tja, pravkar bil in imajo prav tisti, ki pravijo da hrana ni dobra. Tudi porcije niso velike, sploh ne kalamari na žaru.

Paco. Lupčka.

Jaz sem zmeraj ravnala tako: povabila sem manjšo družbo (2 ali 3 osebe) in smo šli PRED PRAZNOVANJEM gostilno malo sprobat. Če smo videli, da je v redu, smo potem rezervirali prostor za slavje.

100 ljudi – 100 čudi..
greš tja, kjer ti paše…
vsaka gostilna je za neki namen…
Pravkar se odpravljam h Gašperju, ekipa na sistem “momački vikend” ,
Bil s hčerjo 2x, bi dal oceno od 1- 10, tam nekje 7..
Meni so všeč domače gostilne !! ( domačini z gumijastimi škornji za šank)
– fensi je pa za fensi..

New Report

Close