Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spet mi je žena pokvarila jutro

spet mi je žena pokvarila jutro

spet mi je moja preljuba žena uničila jutro z svojimi vsako dnevnimi dramskimi vložki. vsako jutro naredi zajtrk, ki ga 20x preveč in potem je užaljena ker ne pojem vsega.

Ne pusti se izsiljevat.
Nej vlece surlo naj pocne kar ce.
Ce te do danes ni spoznala kok pojes.pol pa dela to namerno

Začni ga pripravljati ti in ga pripravi ravno toliko, kot je treba.

Ne bo ti več pokvarila jutra, še več, oba bosta imela lepša:)

nova
Uredništvo priporoča

To je pa res grozn….loči se….saj res, a žena ne hodi v službo…mislm, k ti priravlja zajtrk, ddddd, najbrž pa si tko nemočen na pogled in sploh, da se ji očitno smilš, ….če priprav otrokom, pa nej ti bo, bo pa še teb…ti očitno nisi sposoben, revček, da bi ga njej….ja, res je nemogoča, še enkrat ti pravm, res je grozna, LOČI SE,

Žena ti pripravlja zajtrk? Ahahahahah

To so samo priprave. Najprej te bo poredila, potem za….. !

Meni je moj pripravljal zajtrke.

Na začetku sem mislila, kako terno sem dobila, heheeee, čez čas pa se je pokazalo, zakaj to počne. To je počel samo zato, da je imel popoln nadzor nad mano, dobesedno še to je hotel nadzirat kaj in koliko nesem v usta.

Ojoj, a ste razmišljali o kaki šoli odnosov? Nekateri namreč res ne znate voziti. Tudi “pravi obraz”… hotel je kontrolirati, kaj neseš v usta? Zato greš raje po giros?

Zdaj, kaj bos ti naredil, ne vem. Ampak ce meni kaj ni vsec, kar mi drugi pripravijo, sem tiho in pozrem, ce precenim, da je zame bolje, da to delajo drugi, ce pa precenim, da je zame bolje, da naredim sama, potem to delam sama.
Recimo zkutraj si sama skuham kavo, ker mi je pomembno, da je tocno taka, kot jaz zelim. Zakjtrk pa pojem karkoli, ce ga le kdo drug pripravi, ker se meni ne da in sem drugace samo na kosmicih.

New Report

Close