Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek To je 5 vrst moških, ki se jim pametna ženska izogne!

To je 5 vrst moških, ki se jim pametna ženska izogne!

https://style.over.net/to-je-5-vrst-moskih-ki-se-jim-pametna-zenska-izogne/?utm_source=forum&utm_medium=portali_vt_top&utm_campaign=Iz-nasih-portalov&_ga=2.138824378.808259668.1521528654-1715877451.1517643123
Kaj pravite?

Kaj pravim? Da je to kar nekaj. Moja pravila za izogibanje moškim so: čim dlje od njega, če je v preteklosti že pretepal partnerico, večkratno varal, ima velike probleme z alkoholom/drogami, je nesramen, aroganten…
Mislim, a lahko prosim izvem, kaj je narobe, če moški že na začetku reče, da noče resne zveze? To je pa ja najbolj fer stvar, ki jo lahko naredi. Marsikateri ženski v določenem obdobju paše samo seks in če sta oba za sploh ni problema.
Drugače pa… Sem s svojim sedanjim možem skupaj spala po 1. zmenku in sva poročena 15 let. Vmes je imel tudi krizo, ko je pustil službo in takrat bi ga glede na članek očitno morala pustiti.

Nisem niti bral ,ker če se morte ženske odločit po tem kaj nekje preberete ste res tumpaste.
A tisto v dobrem in slabem velja samo dokler je €€€?

Manjka kriterij :

“Moški, ki ga nobena ne mara in v nedogled joka na MONu in non stop odpira teme o žleht feminističnih ženskah”

Ti so zame najhujši… :-))

Ja taki so tudi meni najhujši. Na MON-u jih ne manjka, vsi pa vemo, kdo je glavni med njimi:-)

važno je, da se ljudi predalčka.
Kam bi se dala avtorica teme??

Point je v tem, da pametna ženska s takimi in podobnimi niti ne začne “v dobrem in slabem”. Eno je, da se težave pojavijo enkrat ko že gradita skupno življenje. V takem primeru je seveda vredno poskusiti težave rešiti, če se da. Nekaj drugega pa je, da že ob odločitvi za začetek zveze veš, da ima človek toliko težav s samim seboj, da se ne vidi ven, pa vseeno rineš z glavo skozi zid. Pa ne velja samo za ženske, ki izbirajo take moške, ampak tudi obratno, torej za moške, ki izbirajo težavne ženske.

brezvezne teorije, samo toliko, da se cajtenge prodajajo, ko vemo, da žensko zarola poslovno uspešen moški, kje ima ona lajtengo, da bo analizirala njegov dnk-a, heh..

:*

Mnogo moških je strah, da jih bodo ženske spregledale.


Pravim, da je nedojebana MON-a imala še en slab dan!
Na vodi čutim katera!

New Report

Close