Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko ur preživite na dan/teden v službi (skupno)

Koliko ur preživite na dan/teden v službi (skupno)

Zanima me, koliko ur na dan vam vzame služba? Jaz delam od 7.00 do 15.00. Pol ure porabim za prevoz v službo in iz nje.

Kaj pa vi, malo opišite vaše stanje?

Na teden delam 40ur. Glede na plačo jim nič ne šenkam. Prevoz v in iz službe 5 min skupno.

40 do 48 ur. 3 min voznje.

Kva tebe briga kok cajta delam proklet nemarn drek hudicov

Delam od sedmih do devetih zvečer. Vsak dan. Včasih potegnem. Nedelje redko proste. Plačano nič. Ne malice in ne prevoza. Kolikor rabim za življenje dvignem z moževe kartice. Na meni sloni firma, beri družina. Mož prinese denar, pa rad nas ima.



Dve uri dela na dan in določitev plače po lastni potrebi … To je pa še bolje kot pri menedžerjih.

Enako:) S to razliko, da zaslužim zraven še za svoje potrebe, mož pa plača račune in hrano.

Naceloma startam ob 6:15 od doma, ob 6:30 sem v sluzbi. Grem med 15:30 in 16:00, no tudi ob 16:00 kdaj. Prve pol ure so podarjene, ker se mi steje sele od sedme ure.

Zakaj je to sploh pomembno, postavljamo rekord? Nekateri imajo službo 5 minut stran od doma, drugi se vozijo 100 km daleč v eno smer.

Delam 24 / 7. Ponoči pa spim.
Vsak dan vstanem eno uro preje, da imam čas za wc, osebno higijeno, hrano

V službi sem 55 ur tedensko plus 0.5 ure vožnje vsak dan. Frej sem samo ob nedeljah in to že 12 let.

Maks 37,5 ur tedensko, ker redno koristim odmor za malico. Za vožnjo porabim 20 min na dan v obe smeri.

Minimalno 50 ur na teden, od tega gresta vsaki dan 2 uri za službeno pot. V in iz sužbe porabim pol ure. Vsaka druga sobota delovna 9 ur.

Dnevno 24 ur, delo doma – povezano z živalmi. Največ je dela med 7.00 in 15.00 uro, dežuram pa praktično tudi popoldne, zvečer in ponoči.

Za vikende le redko, sicer pa povprečno 10 ur dnevno.

približno 35. Nimam odmora za malico.

Različno. Včasih 6, včasih 8, včasih tud 10. Odvisn os dela. Včasih pa tud sam 3 ali 4h, ampak to sam ko so kakšna izobraževanja, ki pa jih imamo zadnji 2 leti kr neki.

s.p., danes bo od zdajle do približno 8 zvečer, včasih delam čez noč, včasih pa nič.

Skupno s prevozom in ostalimi postopki, sem od doma 12 ur dnevno.

Aha ha ha ha, si me nasmejala :)))

Ravno učitelji non stop hodijo v kuhinjo in jejo….se spomnem polna knjižnica hrane. Že ob 8h sadje, pa pred glavnim odmorom spet čaj in sadje. Pa malica. Pa pred kosilom sadje. Pa kosilo. Pa ob 14h sadje… Edino kosilo so imele v jedilnici. Drugače vedno kaj v ustih.
Ene so samo jedle, jaz pa delala :))))

Imam uro za štempljat in lahko kompenziram, ponavadi delam od pol sedmih do pol treh, nekaj minut gor ali dol. Vožnje imam 10minut v vsako smer. Vsakih šest tednov oddelam eno soboto za nadure, bolj ko ne visim tam sedem šest, sedem ur.

40, pon-pet/8ur

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close