Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek The biggest loser, 2. sezona

The biggest loser, 2. sezona

Ste že videli kandidate za novo sezono Biggest loserja? Poznate koga?

https://siol.net/planet-tv/the-biggest-loser-slovenija

se samo meni zdi, ali so kandidati tokrat kar precej mlajši…

nobenega zelooo debelega ni, bi pričakovala kakšnega ameriško zavaljenega, ampak ga ni.

nova
Uredništvo priporoča

Opa, eden od tekmovalcev

Znan je kot šarmer, ki ima 30 let mlajšo partnerico.

To so drugačni osebki, kot so bili v prvi sezoni, se mi zdi, da so manj psihično na tleh in da jim bo laže hujšati.

kaj dela Henrik tam?

Zato, ker za pretirano hranjene ni zdravo, da v tolikšnem času, kot je planiran šov, hujšajo in stradajo telo “na veliko”. tako hujšanje je velik stres za telo, predvsem za ledvici in jetra, ker morajo toliko predelati odpadkov in maščibe v tako kratkem času, kot traja ta šov, sklatit s sebe napirmer 40 kg, kot so to že nekateri v prvem delu.

Ja, tekmovalci so tudi dosti mlajši, manj rizični ( kap, infarkt – ki so najpogostejši pri debelih pri 50-em…).

Evo, začelo se je.

Dva sploh nista debela, vsaj ne tako zelo, da sta v šovu. A so imeli premalo kandidatov?

Do zdaj so imeli vsi krepko nad 100 kg, torej so kar debeli. Eni bolj, drugi manj. Tale Edo je bomba 🙂

Markovo vodenje mi je top.

Ste opazili, da so nehali sodelovati s proteini pika si…..

Mogoče še pridejo na vrsto? Zdaj so samo predstavitve tekmovalcev.

Sicer pa proteini.si ni nek faktor…..

Kva bi dal za en reality MON show.

Se mi ne zdi prav, da je tekmovalki rekel “Si se pozno odločila za otroka”. Lahko je pameten, zdaj. Pa ko se je čudil “v enem mesecu si se zredila 4 kg??” Ja, Marko, vse se da, ljudje s težavami v prehrani, depresivni, to dobro poznamo in vemo. In ni nujno, da smo zato slabi ljudje.

ALO…

LETOS ZGLEDA, DA BO POUDAREK BOLJ NA BESEDI “LUZER”, KOT PA NA KILOGRAMIH.

Tudi meni se je zdela ta pripomba glede otroka neprimerna. Skoraj na ravni Zahovića. 🙂

Ženska je stara 41 let, njena deklica pa 10 ali malo manj, torej je imela otroka še pred 35. letom, on pa, kot da je zanosila pri 55.

Lej rodila je pri 33 letih, bla je že stara baba. Sploh zdaj je pri 41 full stara.

Tudi meni se je zdelo, da so pogovori Marka s tekmovalci preveč strogi. Ja, in točna ta pripomba – o pozni odločitvi za otroka – je tudi mene najbolj zmotila. Možno je sicer, da je ta ženska sama v pogovorih pred oddajo razlagala, da se je odločila najprej živeti in pozneje imeti otroka. In je voditelj uporabil te njene besede in jih malo potenciral.

Taki, kot ti, s takim razmišljanjem potrebujejo ravno take, kot je “Marko”, da jih “streznijo”, ker sami se ne zmorejo…. niti si ne “zmorejo sami “”dat “brce v rit”.

Meni je bil Marko kar všeč. So sicer že sami povedali kar so želeli, pa itak morajo vedeti, da bodo potem tiste besede obračali tako in drugače. In vsako napako v besedi potencirali, da bo zgledalo za nas zanimivo. Čeprav hujšanje, je tole žal samo še en resničnostni šov. Sploh ne vem, če je več dobrega ali več slabega. Se bo videlo po par letih, kako jim je vplivalo na zdravje. Če bodo obdržali težo, vsekakor bolje kot od debelosti umreti.

Je res, samo glede na to, da je polovica Slovenije že predebele, ih bo verjetno kar veliko “špegalo” pred ekrani, kaj in kako, ker se bo velika večina (zaradi prenajedanja)prepoznala v kandidatih…. Oddaja bo imela kar veliko spremljajočih, pa če bodo priznali, ali pa ne :). Resničnostni šov, ki deluje 🙂

Moram povedati, da sem lani gledala bolj sporadično, ker mi ni sedlo vreščanje voditeljice. Včeraj sem oddajo pogledala in bila prijetno presenečena nad voditeljem. Bravo Planet za to odločitev. Jaz bom oddajo letos sigurno redno spremljala.

Za mladega fanta Matica na internetu piše, da je iz Zreč, v oddaji pa so napisali, da je iz Velenja.

Tudi meni se je zdela ta pripomba glede otroka neprimerna. Skoraj na ravni Zahovića. 🙂

Ženska je stara 41 let, njena deklica pa 10 ali malo manj, torej je imela otroka še pred 35. letom, on pa, kot da je zanosila pri 55.
[/quote]

Tista ženska je sama rekla, da je hotela najprej lajf in potem otroka. Potem je še dodala, da se je zredila od kar ima otroka in da je šlo vse slabo. Potem jo je Marko vprašal, če je otrok pomenil konec življenja pa je nekako ja izjavila. Potem jo je Marko vprašal, če ni zdaj vse lepše, ko ima otroka pa nekako ni bila čisto prepričljiva, da je lepše.

Marko oz. po domače Dumbo, je en od tistih, ki potem, ko ima sam otroke, začne naokoli trosit kako je to nekaj najboljšega in kako to moraš, balalalallalal.

Meni je bil njegov komentar čisto neprimeren. Tudi njene besede vzete iz konteksta. Meni se zdi pa dobro in zrelo, da se najprej zdivjaš, potem imaš pa otroka, ko si res čustveno in psihično pripravljen nanj. Za ene dumbote je to pač “pozno”. Ma meni se zdi 100x boljše kot to, kar se grejo eni, da hočejo vse imet že do 25. leta, potem jih pa zjebe, ko so enkrat 35.

Sicer mi pa ni jasno, zakaj moramo tega Mareta gledat? Špela je bila na začetku lesena, mi je šla prav na živce, pa se je ful dobro vnesla pol. Se mi zdi, da se je sprostila. Mare je pa pač dumbo, sploh ne vem kako bo zvodil to do konca. Vse kar bo od njega za slišat je en kup nekih absolutnih izjav, tistih nihanj z glavo po strani, kvazi zaskrbljeno, pa kvazi strogo. Saj vem, da en tak kot je on, težko počne kaj drugega ker pač ne zmore… sam vseeno no. Meni je ful tečen za gledat. Pa koliko je sploh star? V obraz zgleda ene 50?

New Report

Close